Дайте подуться• 09 февраля 2025
Чи можуть довгі цивільні стосунки бути рівноцінними шлюбу, чи це самообман?
Оновлена версія• 10 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Ст 74 Сімейного КУ1. Якщо жінка та чоловік проживають однією сім´єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.
2. На майно, що є об´єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.
До цієї всієї писанини, ще один позов, про визнання проживання однією сімє´ю...а потім ще днкілька та на пару років..і будете лілити квартиру в Макіївкі чи ...вистачить часу(років) і грошей?
Гарачий Чокалад• 10 февраля 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Для нормальных людей- важно. Для влюблённых восторженных дурочек- нет.
Самій вам що заважає мати власне майно ?
Вишиванка• 10 февраля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Ну вообще согласно законодательству, наследники первой очереди это его родители и дети. То есть мама его легко оспорит кому те выплаты и кому имущество. Лучше убедитесь, что будет как он сказал.
офіційна дружина теж перша черга
Оновлена версія• 10 февраля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
А коли офіційно розписані,але в чоловіка є ще коханка із дітьми в яких він живе половину часу то це як?)
Це коханка і проблеми коханки і чоловіка.
Мовчу, але хочу• 10 февраля 2025
Ответ дляSo_so
маленьке уточнення: після судового рішення про визнання факту проживання і ведення спільного господарства
Латвийские_Номера• 10 февраля 2025
Ответ дляПоумничка
І як розходитися будете, як поділете квартиру?
Квартиру можна продати, гроші розділити. Кілька знайомих одружених пар при розлученні так і робили. Або як варіант виплатити половину і залишитися
Гарачий Чокалад• 10 февраля 2025
Ответ дляОновлена версія
А не оф. жінки проблеми?
Мовчу, але хочу• 10 февраля 2025
Ответ дляРаздражевская
Нет . Сожительство - это сожительство , а законный брак это брак. А тем более сейчас, когда война, и мужчину могут мобилизовать и он может погибнуть.
+100000000
Оновлена версія• 10 февраля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
А ви тільки про гроші думаете?
Ця людина для вас не важлива?
А йому важлива родина і юридичний статус? Чи він пішов на ентузіазмі і за харчі волонтерів? Потрібно відповідальність брати - не тільки’ ’ за країну’, що навкажуть- те зроблю, але й за близьких і родину. Або не створюй таких. А то..аби все..тільки не від своїх рішень увильнути.
Пьяная вишня• 10 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Ага, тільки ’проживання однією сім´єю’ ще довести треба
Мовчу, але хочу• 10 февраля 2025
Ответ дляОновлена версія
мамина тітка судилась 8 років
Пьяная вишня• 10 февраля 2025
Ответ дляМеня много
Нет, даже в мужском сознании это не так. Неоднократно это говорили мужчины
Це точно. Якщо чоловік бачить майбутнє з цією жінкою і боїться її втратити, то робить пропозицію. А ті хто не роблять - розглядають як тимчасову партнерку, поки не підвернувся хтось краще
Пьяная вишня• 10 февраля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Якщо він помре, то офіційна дружина отримає спадок, а коханка дулю з маком. Ну хіба що якщо через тест ДНК коханка доведе що то його діти, тоді діти теж будуть спадкоємцями.
Чучало яблуні• 10 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
Так, але мороки в разі розлучення буде кратно більше, аніж у випадку офіційного шлюбу.
Саме так. Потрібні будуть докази спільного проживання, свідки...
Пьяная вишня• 10 февраля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
А ви тільки про гроші думаете?
Ця людина для вас не важлива?
А ви цій людині важливі? Якщо так, то чому ж він на вас не одружується?
Менее Более• 10 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Да, если официальный брак и добровольно супруги делят (без суда), то проще.
Навіть з судом - простіше.
Якщо нема шлюбу, я елементарно продаю машину, наприклад, в дії за 10 хвилин. І в нотаріуса не потрібен дозвіл співмешканця на продаж нерухомості.
Гарачий Чокалад• 10 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Може тому що не всі меркантильні
Кохання не вимірюється документами
Губка Боб• 10 февраля 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я з чоловіком вже 15 років так живу. Все майно спільне, дитина теж. Жодних проблем, якщо вирішимо розійтися, не буде. Згідно з законом чоловік сам може обрати отримувачів виплат у разі загибелі на фронті. Мій в зсу, то говорив що в них так
По новой поправке к Закону да, военнослужащий может написать заявление/ рапорт про то, кто после .... получит ОГД. Но, есть нюанс. Вы, как гражданская жена получите только выплату. Льготы , удостоверения серое/ чёрное и т. д. - нет. Конечно тема циничная и жестокая. Но таковы реалии во время войны. И да, наследство мужа Вы вряд ли получите. Или получите после долгих судовых тяжб. Лучше бы Вам всё таки узаконить отношения. Поверьте, есть масса неприятных историй на эту тему. Пусть Бог оберегает Вашего воина.🙏
Гарачий Чокалад• 10 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Ну так дітям все буде)
Не наївній дружині ж)
Гарачий Чокалад• 10 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Чому маса?
Я навпаки проти ,щоб військові зараз одружуватись офіційно,бо нині багато не щирих жінок розвелося.
Виплати отримувати має тільки мама цього воїна ніхто інший.
Мовчу, але хочу• 10 февраля 2025
Ответ дляtereska
То ви будете вважати себе начебто заміжньою, а він у вєчному поіску.
Хай не триндякає про ’штамп’, то він не готовий брати за вас відповідальності, все ще чекає ту самую.
Ми одного такого триндуна запитали, коли він після весілля розпинався про неземну любов, ’А як же Лєна?’ (сожителька його 8 років). А він ’А шо Лєна? Ми просто жили разом’.
Мовчу, але хочу• 10 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
Навіть з судом - простіше.
Прикиньте, і в шлюбі ви так само за 10 хвилин в Дії продаєте машину, дозвіл ніякий не потрібен. Рівно так само в шлюбі Вам не потрібен дозвіл на продажу ВЛАСНОЇ нерухомості. А якщо нерухомість спільна, то в шлюбі чи ні дозвіл іншого співвласника однаково потрібен
Гарачий Чокалад• 10 февраля 2025
Ответ дляtereska
Знали б ви скільки одружених із кільцями на пальці зраджують
Мовчу, але хочу• 10 февраля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Може тому що не всі меркантильні
Кохання не вимірюється документами
сожителька?
Гарачий Чокалад• 10 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Пропозицію чого?
Ви кіно передивились?