Дайте подуться• 09 февраля в 23:40
Чи можуть довгі цивільні стосунки бути рівноцінними шлюбу, чи це самообман?
интайм_не_предлагать• 10 февраля в 00:41
Чисто теоретично. В ідеальному світі ідеальних людей - можуть. Реально - ні.
Мовчу, але хочу• 10 февраля в 00:41
А взагалі, мені подобається розподіл, прийнятий в Польщі. Є три стани:
партнерка, наречена, дружина. І ні одній партнерці не приходить в голову називати себе дружиною
Гарачий Чокалад• 10 февраля в 00:42
Ответ дляМовчу, але хочу
а хто?
Просто людина,до чого тут моє особисте життя?)
Мовчу, але хочу• 10 февраля в 00:43
Ответ дляГарачий Чокалад
та воно й видно по постах, до чого))) швиденько рукоморду тітоньку-смайлик звичну ліпіть
Дон Пэдро• 10 февраля в 00:43
Ответ дляМеня много
Нет, даже в мужском сознании это не так. Неоднократно это говорили мужчины
ну ми 25+ років разом, неодружені, це було наше спільне врівноважене рішення, двох дітей виростили, ніхто нас не називає співмешканцями, для всіх ми подружжя, просто штампу нема
Дон Пэдро• 10 февраля в 00:44
Ответ дляМенее Более
Так, але мороки в разі розлучення буде кратно більше, аніж у випадку офіційного шлюбу.
в мене морока була від офіційного шлюбу, саме тому я не захотіла вдруге штамп ставити
Дон Пэдро• 10 февраля в 00:44
Ответ дляСиреневенькая
Не можуть. Стільки історій, коли живуть разом 20 років, робоять ремонти, недвігу купують, машини, а потім хтось помирає та родичі все забирають. Доказати дуже важко щось.
ну в нашому випадку все дістанеться нашим сумісним дітям (в мене ще є донька від першого шлюбу, а в чоловіка дітей нема, тільки наші) так що я не переживаю
Мама Никитки-2• 10 февраля в 00:59
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну так дітям все буде)
Не наївній дружині ж)
Наївна офіційна дружина спочатку отримає 50% від спільного майна, а потім ще свою частку нарівні з батьками і дітьми.
Гарачий Чокалад• 10 февраля в 01:02
Ответ дляМама Никитки-2
Частку чого?
Рогів?
Попадалочка• 10 февраля в 01:12
Ответ дляДА да да
Не можуть. Сумісно нажите рри розлученнні не розділете і спадок не отримаєте. Як і виплати за загибель на війні
Выплаты нет, а спадок можно при жизни поделить / дарственная или покупать на женщину или мужчину ( каждая пара решает это по своему)
Попадалочка• 10 февраля в 01:14
Ответ дляДА да да
А де зафіксована дата початку цього проживання однією сімєю?
Свидетелей придётся в суд тягать
Попадалочка• 10 февраля в 01:23
Ответ дляГарачий Чокалад
Чому маса?
Я навпаки проти ,щоб військові зараз одружуватись офіційно,бо нині багато не щирих жінок розвелося.
Виплати отримувати має тільки мама цього воїна ніхто інший.
Зачем одной пенсионерки столько денег???
Мне кажется детям воина надо деньги платить
Попадалочка• 10 февраля в 01:25
Ответ дляДон Пэдро
Сестра
Мама Никитки-2• 10 февраля в 01:37
Ответ дляГарачий Чокалад
Частку чого?
Рогів?
Ну рогів також. А коханці виключно роги дістануться, в повному комплекті. І якщо діти не записані на покійного, то і спадок важкувато буде отримати. Так шо…. Що краще: спадок з часткою рогів чи виключно роги питання риторичне)))
Попадалочка• 10 февраля в 01:43
Ответ дляМама Никитки-2
Сейчас многие при жизни решают по наследству, мы не совок.
И люди живя без штампа много лет так покупают все что каждый голый не останется.
А если бедные то и делить не чего
все по ГОСТу!• 10 февраля в 01:46
Ответ дляДон Пэдро
якщо ви не одружені, то ви не подружжя. логіку вловлюєте?
Мама Никитки-2• 10 февраля в 01:50
Ответ дляПопадалочка
А если бедные то и делить не чего
Обов’язкова частка спадку нікуди не дінеться. Як і заповіт можна 100500 разів переписати.
Доречі, нічого з часів совка не змінилось в частині спадщини.
Попадалочка• 10 февраля в 01:51
Ответ дляМама Никитки-2
Сейчас живёт пара без брака покупают машину пишут на неё или него, квартиру так же на нее или него.
И ничего делить не надо, на кого купили того и будет
Попадалочка• 10 февраля в 01:52
Ответ дляМама Никитки-2
Самый главный ответ было бы что делить
Усміхайлик• 10 февраля в 01:57
Ответ дляДА да да
Реєстрація одного з подружжя, на житлоплощі другого, народження спільних дітей з визначенням батьківства. Як варіант
Мама Никитки-2• 10 февраля в 02:04
Ответ дляПопадалочка
А якщо розбіжаться, то ту квартиру як ділити будуть.
Я знаю, як при розлученні виделки з ложками навпіл ділили і плед навпіл розрізали, Полюбовних розлучень дуже рідко зустрічається.
Весела пiсенька• 10 февраля в 02:04
Якщо пара без дітей, і не планує їх заводити, обидва мають приблизно однаковий дохід, то навіщо ті штампи потрібні? Нерухомість при спільній купівлі цілком можливо оформити у долі власності, пропорційно вкладеним коштам кожного, дрібні штуки адекватні люди і так між собою поділять, якщо надумають розійтися.
Весела пiсенька• 10 февраля в 02:11
Ответ дляМама Никитки-2
Квартиру можна оформити на декількох власників. Я не думаю що людина, яка вкладає кошти у купівлю нерухомості, здатна на таку тупість - заплатити буквально за ніщо, за квартиру, оформлену на іншу людину. Скоріш за все у цих історіях просто платив хтось один своїми власними грошима, то яке другий має до того відношення і на що має претендувати?
Мама Никитки-2• 10 февраля в 02:20
Ответ дляВесела пiсенька
Я скажу щас грубо, невлучно.
Закохана дурочка не буде навіть задумуватись на кого оформлена квартира. Тут законні дружини дозволяють на свекрух недвігу оформлювати.
Жінки це більше про емоції, а не про холодний розрахунок
Весела пiсенька• 10 февраля в 02:28
Ответ дляМама Никитки-2
Я скажу щас грубо, невлучно.
Усі різні, я такою ніколи не була, і знаю багатьох дуже раціональних жінок. Розум він або є, або його немає, як він є - то жодні емоції не перекриють. І то не тільки жінок стосується, безголових чоловіків теж повно, які після півроку шлюбу та розлучення голими лишаються, зустрівши розумну, але хижу, жіночку)
Мама Никитки-2• 10 февраля в 02:39
Ответ дляВесела пiсенька
Я раніше також так вважала, поки не побачила, як моя подруга, яка 20 років, з яких 10 років працює суддею в апеляційному суді лупцює парасолькою коханку чоловіка привселюдно посеред міста. 🤦🏻♀️. При цьому тому жодним чином від неї не дісталось. Ні відразу ні потім. І повірте, вона дуже розумна і я би ( колись) назвала її жінкою з холодним розумом
Попадалочка• 10 февраля в 02:40
Ответ дляМама Никитки-2
Так не будут делит , будет того на ком квартира