Дайте подуться• 09 февраля в 23:40
Чи можуть довгі цивільні стосунки бути рівноцінними шлюбу, чи це самообман?
Латвийские_Номера• 10 февраля в 11:39
Ответ дляРаздражевская
И что же помешало вам за 15 лет пойти и расписаться? Мужчина так и не захотел вас замуж позвать ?
В нас інші погляди на одруження. Поки ми разом вже багато одружених порозводилися, тому це не гарантія щасливого спільного життя. Подивилися на своїх батьків, інші подружжя, і вирішили спробувати по іншому. Чомусь від цього сильно палає деяким людям, але нам байдуже, нам досі добре разом, може це і є наш рецепт щасливого життя, хто знає
Раздражевская• 10 февраля в 11:41
Ответ дляЛатвийские_Номера
Понятно. Значит сожитель просто не позвал вас замуж ). И была придумана целая теория, почему вам это не нужно.
Менее Более• 10 февраля в 11:50
Ответ дляМовчу, але хочу
Прикиньте, і в шлюбі ви так само за 10 хвилин в Дії продаєте машину, дозвіл ніякий не потрібен. Рівно так само в шлюбі Вам не потрібен дозвіл на продажу ВЛАСНОЇ нерухомості. А якщо нерухомість спільна, то в шлюбі чи ні дозвіл іншого співвласника однаково потрібен
Так, продати можна, але у випадку спільного майна (машина придбана в шлюбі), другий спокійно подає в суд на відшкодування і отримує половину вартості.
Я говорю суто про спільне майно, і ніяку нерухомість, придбану в шлюбі, один з подружжя сам не продасть.
Латвийские_Номера• 10 февраля в 11:53
Ответ дляРаздражевская
Ви помиляєтеся. Кликав, коли була вагітна. Я відмовилася, бо навіщо, якщо і без цього все добре. Що ж, багато хто досі живе застарілими стереотипами. В релігійних підгорає як дізнаються що дитина не хрещена, в одружених що можна щасливо жити без штампу, в кожного свої установки
Рожки-да-ножки• 10 февраля в 12:18
В юридичному плані не можуть. А в іншому, може й можуть, а може й ні
Все як і в офіційному шлюбі, або складеться, або не складеться.
Йосип_молодий• 10 февраля в 12:20
Ответ дляЛатвийские_Номера
По другому это как? В чем отличается сам процесс совместного проживания?
ВсеПроВсехЗнаю• 10 февраля в 12:28
Это сдача себя в длительную аренду без юридических прав и защит
Латвийские_Номера• 10 февраля в 12:43
Ответ дляЙосип_молодий
Різниця в тому, що разом ми не тому що колись проштампувалися і розводитися довго/ не вигідно/ напряжно, а тому що нам разом добре. Мені здавалося, що після одруження спільне життя це вже обязаловка і рутина, і я втрачу більше ніж набуду
Рожки-да-ножки• 10 февраля в 13:05
Ответ дляЛатвийские_Номера
Виходить у вас теж установки, тільки в інший бік.
ДА да да• 10 февраля в 14:04
Ответ дляЖдун с Нибиру
Маю 2таких документи, колись у 2012році оформила. Ставала на облік по вагітності у поліклініку, то мала надати довідку з сільради про проживання без реєстрації. Для цієї довіідки потрібний був Акт місцевого депутата, підприсаний ним і двома сусідами. Оскільки депутат був лише ’для краси’, то сама той акт і зробила і в ньому прописала, що проживаю з такого-то місяця такого-то року, а підписи вже тоді збирала по сусідах і ловила депутата, щоб підписав.
Ну ок, ця довідка у вас зберігалася після поліклініки? А через 20 років є гарантія що вона збережеться?
ДА да да• 10 февраля в 14:05
Ответ дляУдальонка
Это когда соседи зафиксировали
То це треба одразу робити, а одразу зазвичай рожеві окуляри та соплі, думаю ніхто ,,соломку,, не стелить завчасно на випадок розлучення
Ждун с Нибиру• 10 февраля в 14:09
Ответ дляДА да да
Звісно, зберіглась.
Коли мовчу- приємна жінка• 10 февраля в 14:37
Конечно. У меня именно такие и были. 10 лет жили вместе без регистрации брака. И дальше не регистрировали бы, если бы не обстоятельства
Но только при условии, что эта регистрация отношений не нужна никому. Если девушка мечтает выйти замуж, а мужчина не хочет - тогда лучше расходиться.
Коли мовчу- приємна жінка• 10 февраля в 14:39
Ответ дляЛатвийские_Номера
Полностью согласна. У нас так же, почти все развелись
Брак - не гарантия хороших и длительных отношений
Разве что ради наследства можно жениться
Всю тему не читала, может уже и был ответ на этот вопрос, но лично для меня загадка, почему люди, которые живут вместе, не вступают в брак.
Какие обьективные причины для этого могут быть кроме как «что бы не как все». Какие минусы у официального брака против сожительства? Обьясните
короткопамятна• 10 февраля в 15:24
Ответ дляМенее Более
Так, але мороки в разі розлучення буде кратно більше, аніж у випадку офіційного шлюбу.
Почему?
Наоборот трусики и бусинки в сумку положила и ушла в закат ни кому не отчитываешься
ЧукИГеки• 10 февраля в 15:40
С мужем почти 20 лет живём. При покупке чего либо обсуждаем на кого будет записано. Хотя из знакомых большая част семей имущество все на жене, а у мужа только труселя с портянками.
Менее Более• 10 февраля в 16:23
Ответ длякороткопамятна
Почему?
Питання полягає чи може бути співмешкання рівноцінним офіц шлюбу. Не може. А вже, що саме зручніше і вигідніше - вибір кожного, звісно 💚
Милота• 10 февраля в 16:48
Ответ дляМенее Более
Никакой мороки в принципе не будет ни в том, ни в другом случае. Ибо в этих двух случаях доля каждой из сторон ровно 50% (если не оговорено иное).
Из Виа-гры• 10 февраля в 17:14
Ответ дляSo_so
Ст 74 Сімейного КУ1. Якщо жінка та чоловік проживають однією сім´єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.
2. На майно, що є об´єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.
Вы пробовали это доказать?
Менее Более• 10 февраля в 21:11
Ответ дляМилота
Ви самі в це вірите?
Гарачий Чокалад• 10 февраля в 22:41
Ответ дляРаздражевская
Для меня человек важен и особенно важно отношение этого человека ко мне. Если мужчина любит женщину он зовёт её замуж. Если замуж не зовёт, придумывает отмазки , убеждает, что штамп в паспорте не важен и так всё хорошо, то он просто не любит эту женщину.
А штамп тільки важливий?
Раздражевская• 10 февраля в 22:44
Ответ дляГарачий Чокалад
А штамп тільки важливий?
Если речь идёт б отношениях двух людей, то да штамп важен.
Гарачий Чокалад• 10 февраля в 22:46
Ответ дляРаздражевская
Чим?)
Раздражевская• 10 февраля в 23:00
Ответ дляГарачий Чокалад
Чим?)
Я уже объяснила это выше. По 10 раз писать одно и то же не буду.
Чебураха з перцем• 10 февраля в 23:08
Ответ дляГарачий Чокалад
Може тому що не всі меркантильні
Кохання не вимірюється документами
мужчина,который любит, аж бежит в загс)))
вы поменьше лапшу про велике кохання слушайте
База_птеродактилей• 10 февраля в 23:17
Юридически нет конечно, но знаю пару, которая поженилась, когда уже внуки пошли, потому что уже не молодые, а вдруг наследство придется оформлять, а они не женаты. Но такое редко бывает.
Гарачий Чокалад• 11 февраля в 00:01
Ответ дляЧебураха з перцем
Загс це не головне в світі
Милота• 11 февраля в 05:43
Ответ дляМенее Более
Ви самі в це вірите?
Как в браке, так и вне брака при покупке собственности, жилья, например, оно принадлежит в равных долях, если другое не указано в договоре. И если такое жилье куплено в браке, оно автоматически принадлежит 50/50 супругам. Раздел имущества какой-то дополнительный там не нужен. На раздел подают, если кто-то из супругов считает, что его доля должна быть больше, чем 50%
Менее Более• 11 февраля в 14:13
Ответ дляМилота
В руках себе тримайте, шановна.
Ви знаєте теоретичну частину, я особисто пройшла практичну.
Подають в суд при розподілі 50на50 - взагалі не питання! І це в офіційному шлюбі.
А в цивільному (він же - співмешкання), як ви доведете право співвласності на житло чи авто, придбане співмешканцем? Тільки не розповідайте про кілограми чеків на усе на світі, бо цим ніхто не займається.