Я погнала• 10 февраля 2025
Вопрос женщинам/ вошли бы вы на работу в воинскую часть? Работа связанна с докум
При условии, что вы сейчас работаете. Но в части зарплата выше
Elena-eedc• 10 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Мені цікаво, от більшість що отписалась про жахіття служби жінок в армії - це їх бурхливі хфантазії чи реальний особистий досвід. Так сталося, що в мене є декілька дівчат та жінок які служать, і жодна з них таких історій не розповідала. Моя невістка вже більше 20 років служить, мій брат військовий зустрічався в різний час із 4 дівчатами військовими різних спеціальностей, мої дві найближчі подруги дитинства служать в звичайній ВЧ, яка знаходиться в лісі в Київській області (одну недавно правда звільнили за пʼянки та прогули). Нікого із них на 0 не відправили силоміць. Причому частина з них мають профільну військову освіту.
Це не бурхливі фантазії. Просто те, кто служат, здесь не отвечают. А пишут жёны и знакомые служащих. У подруги мама была полковником медицинской службы, она в детстве на наши распросы об Афгане отвечала: ’девочки, у меня подписка о неразглашении’.
Мюллерная• 10 февраля 2025
Ответ дляЯ погнала
Мне говорят, что я женщина. Для этого есть мужчины
Живу поруч з військовою частиною. Десь в 2020 р. ця частина почала активно розширятись, і військові активно свої жінок почали туди пристроювати: бухгалтерія, кадри, канцелярія, связістки. Всі знайомі були впевнені, що в разі війни жінки так і будуть в частині сидіти. А воно- ні, подорожують разом з частиною. Знаю сімʼї, де обидва з подружжя військові і нікого не хвилює з ким в період «відряджень» діти.
Зарплата для нашого містечка гарна, але ризики високі. Але тут кожен приймає рішення.
Несу добро людям• 10 февраля 2025
Ответ дляЯ погнала
Как это?(((. В смысле, пристают мужики? Не верю, простите
Вы наивная.
А я с Рио-де-Житомира!• 10 февраля 2025
Ответ дляСметчица
Для таких как вы: досрочно получить военное звание можно только один раз за все время службы.
От рядового до майора за 3 года - ага.
Я тоже думаю что бред, скорее всего автор поста этого чего-то не понимает. В СБУ немного отличается, но тоже по выслуге дают звания, там есть звания и есть «посады». У меня муж капитан там, но занимает майорскую должность, но это не значит что он майор.
Пластилин_Колец• 10 февраля 2025
Ответ дляМюллерная
Это не правда. Про подорожують і так далее.
1) Если есть дети, в любой момент или муж или жена могут уйти со службы.
2) ни один вменяемый командир - не исполнит такого.
Сколько у меня знакомых где муж и жена служат, о том, что вы говорите - слышу впервые.
Байрактарна• 10 февраля 2025
Ви маєте пройти полігон обов´язково. А там далі як повезе. Будете на місці, чи прийдеться їхати кудись. До того ж все більше і більше тилові частини відправляють в піхоту. Не жінок наврядчи відправлять, але роботи на них додається
Допоможіть знайти• 10 февраля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Щоб по рукам піти у військових ?
Вони там один з одним і міняються щопʼятниці
Там бл…во ще те
Хто про що 🤷🏻♀️
Замурмишка• 10 февраля 2025
Я думала, после истории про повара уже никто на это не поведется. Женщина работала в части и готовила еду для бойцов. Но каждый месяц покупала продукты за свои, на сумму около 20 тысяч, потому что продукты просто не давали. И её сразу же отправили на ноль, как только она отправила жалобы выше по инстанции. Она подала в суд, но ясно что это мало поможет ей сейчас
Мюллерная• 10 февраля 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Описую ситуацію знайомих, обидва контрактники, не бухгалтерія. Ви впевнені, що під час воєнного стану можна легко уйті з воєн. служби за контрактом за власним бажанням? В Україні чи в світі рожевих поні?
Локшина на вухах• 10 февраля 2025
Ответ дляПластилин_Колец
сейчас только женщина может уволиться со службы, если служат оба.
Локшина на вухах• 10 февраля 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Хто про що 🤷🏻♀️
женщины опытом делятся своим
Локшина на вухах• 10 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
и кто ж такие ’истории’ сочиняет
Замурмишка• 10 февраля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
и кто ж такие ’истории’ сочиняет
Было по всем каналам в телеге. С фото и видео. В любом случае, присяга это служба и человек подневольный.
Пластилин_Колец• 10 февраля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Я ж юрист, мне ваши сказки не прокатят
один із подружжя, обоє з яких проходять військову службу і мають дитину (дітей) віком до 18 років;
військовослужбовці-жінки, які мають дитину (дітей) віком до 18 років;
наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років;
Локшина на вухах• 10 февраля 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Я ж юрист, мне ваши сказки не прокатят
эта норма действует ’під час дії особливого періоду (крім періоду дії воєнного стану)’
читайте дальше:
3) під час дії воєнного стану:
військовослужбовці-жінки - у зв’язку з вагітністю;
військовослужбовці-жінки, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а також якщо дитина потребує домашнього догляду тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більш як до досягнення нею шестирічного віку;
дружина, якщо обоє із подружжя проходять військову службу і мають дитину (дітей) віком до 18 років;
читайте дальше:
3) під час дії воєнного стану:
Локшина на вухах• 10 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
присяга да, но про ’продукты не давали’ и 20 тыс своих - брехня.
Замурмишка• 10 февраля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Да, то фсе русское ипсо
Люблю пиво• 10 февраля 2025
Ответ дляLilian-nochka
Нет конечно.низкая довольно зарплата,непонятно куда вас засунут.и извечные приставания будут
Вы там работали?
Локшина на вухах• 11 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Да, то фсе русское ипсо
про ’тратила свои 20 тис’ - очевидно что ипсо
L-i-s-a-92af• 11 февраля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
На нуль? Нет конечно. Ей 54
Що вона робить на нулі в 54?
L-i-s-a-92af• 11 февраля 2025
Ответ дляНеновая почта
Никто не говорит за чей счет банкет!
Кто оплачивает этот беспредел? Людей до ручки доводят, если ты не в ЗСУ - то сосешь лапу. Кто оплачивает службу и убийства ?
Здрасте, москали пожаловали
Я погнала
• 11 февраля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Вы наивная.
Знакома с этими двумя. Ведут себя супер корректно. Ни с одним из них нет отношений.
Я погнала
• 11 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Якій , в сраку, банкет???? Чоловік до мобілізації заробляв 60-80 тис, щовечора біля дітей, на вихідні з сім´єю. Зараз 20 - і хєр зна де, в спальниках мерзне і голодує, здоров´я залишає. То такі , як авторка, які в житті заробляти не навчилися - рвуться папірці в формі перекладати. А немає чого, хочеш сама бути військовим - вперед в окоп, папірці і мобілізовані поперекладають, а ще краще - наймані цивільні
Авторка зараз заробляє більше ніж ваш чоловік в спальнику. Це жахливо, що військові так мало отримують, але не треба зливати бруд на всіх оточуючих!
буреЛОМКА• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ погнала
Жахливо те, що у нас велика різниця між військовими. Підписав контракт, образ цю професію - будь люб´язний виконувати обов´язки, незалежно від гендеру. А то у нас так виходить, що ніби й військових дофіга, а воювати цивільних виловлюють. Ця як бути пожежником, отримувати за це зарплату , підтгі, бонуси, але коли пожежа - давайте самі
Жена брата Админа• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ погнала
Теплые места - это что такое? И как это называется? Буду проситься туда)
’Теплые’ места - там где платят за ничегонеделывание))). Как на них попасть не знаю. Пораспрашивайте у тех, кто писал о них, у меня таких знакомых нет.
Ангел-предохранитель• 11 февраля 2025
Ответ дляНа паровозе
О, а ось і лафхак, як звільнитися, якщо вже не сила, бо за власним мабуть без варіантів..
Так а хто таких тримати буде, якщо тижнями бухає і не виходить на роботу. Комусь же іншому прийдеться робити цю роботу. Там і бесіди проводили «профілактичні» і додому до неї їздили. А друга працює вже більше 5 років, все нормально, мужиків багатьох повигрібали, а її не чіпають, по 46 років обом