Ангел-предохранитель• 10 февраля в 17:28
дівчата, може є у вас контакти лікаря хірурга, який приходить на дом? Київ
бажано щоб знався на онкології.
Не можу знайти, крім як в Добробуті, але там якщо честно, дорогувато.
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:40
Ответ дляУдачная
Чому ви не везете людину в лікарню?
тому що людині 81 рік та вона не пересувається фактично.
МаксХмара• 10 февраля в 17:40
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
не ображайтесь, я дійсно вперше чую таке, виздаравлювайте!
Звісно ходять.
Удачная• 10 февраля в 17:41
Ответ дляАнгел-предохранитель
То її і лікувати вже не треба?
В мене шок....
МаксХмара• 10 февраля в 17:41
Ответ дляАнгел-предохранитель
росте рак молочної залози
А хвора лежача?
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:41
Ответ дляАдеКВАтная
Автор, ви вже всіх заплутали. Чому не оперують МЗ?
я нікого не плутала. я задала конкретне запитання. Хто в темі той може підказати. Не оперують тому що стан здоровя такий. відмовили лікарі в операції та хімії
АдеКВАтная• 10 февраля в 17:41
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вам лікарі вімовили в операції чи це ваше рішення?
Довезти в лікарню навіть лежачу людину можна.
Чи там зовсім безнадія?
ніколи такого не було• 10 февраля в 17:41
Якщо у людини термінальна стадія онкології (саме при ній буває відкрита рана, яка ще й може ’гнисти’) - до вас не прийде жоден хірург. Вам потрібно до онколога - мамолога. Який призначить що робити.
Якщо людина неходяча - можна подзвонити сімейному, або сходити і спитати які є варіанти дій
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:42
Ответ дляніколи такого не було
Лікарі онкологи є різних направленостей. Вам який потрібен?
хірург, я ж написала, але такий, який би розумівся на специфіці онкології
Единорог помог• 10 февраля в 17:42
Автор, можливо зняти детальне відео і самій поїхати на прийом, якщо не знайдете
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:43
Ответ дляУдачная
🤯
Це якесь знущання з людини?
яке знущання? ви розумієте, що ви пишете?
Удачная• 10 февраля в 17:43
Ответ дляЕдинорог помог
Я б теж радила робити відео і їхати в онко центр до мамолога
Удачная• 10 февраля в 17:43
Ответ дляАнгел-предохранитель
Оформіть нормально тему. Я ж не екстрасенс.
АдеКВАтная• 10 февраля в 17:43
Ответ дляАнгел-предохранитель
Сумно. Я би рекомендувала з Добробута за 3000, він вам дасть офіційний окумент і рецептив разі потреби. З поліклініки хірург прийде теж не безкоштовно, але нічого офіційного вам не дась.
Дон Пэдро• 10 февраля в 17:43
Почитав ответы: я б скорее сделала фотографию раны и со всеми документами поехала к хирургу-онкологу в профильный медзаклад.
Не сталкивалась, но там наверное уже скоро речь будет о сильных обезболивающих; об этом ваш семейный врач хотя бы знает? Процедуру?
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:45
Ответ дляУдачная
То її і лікувати вже не треба?
В мене шок....
від чого у вас шок? ви не знали, що буває таке, що відмовляють в операції та хіміотерапії, бо організм не винесе їх? бо вік, бо купа хвороб - від діабету до серцевої недостатності та ще два десятка протипоказів до хімії.
ніколи такого не було• 10 февраля в 17:45
Ответ дляАнгел-предохранитель
Навіть якщо вони відмовили - вони повинні були розказати що робити далі. З ранами, з болями.
Знайдіть в ФБ групу ’Афіна - жінки проти раку’. Там люди таке проходили, і дадуть більш конкретну відповідь. Там є лікарі в групі, паліативної допомоги в тому числі.
Тільки пишіть конкретно одразу:
’Мамі/бабусі 81 рік. Не пересувається самостійно. Поставили діагноз РМЗ, оперувати відмовились, хімію не призначили.
Є відкриті рани на грудях.
Підкажіть куди можна звернутись і що можна зробити’.
Тільки пишіть конкретно одразу:
Є відкриті рани на грудях.
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:46
Ответ дляніколи такого не було
вже писала вище про сімейну. стадія ще не термінальна
Дюагональ• 10 февраля в 17:47
Автор, є спеціальний соціальний транспорт для лежачих хворих.
Вашій пацієнтці потрібна вже не тільки обробка ран, а і гарне знеболення.
Бо людина фізично страждає, це трохи схоже на тортури
Вам потрібно домовитися з лікарнею і привезти пацієнтку аби їй надали допомогу і підібрали знеболення.
Поки ви шукаєте лікаря на дом, то людина помирає в страшних муках
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:47
Ответ дляУдачная
тема нормально оформлена з конкретним питанням. А тут чомусь у всіх якісь фантазії пішли
Удачная• 10 февраля в 17:47
Ответ дляАнгел-предохранитель
Про відмову від операції знаю.
Але щоб була відкрита рана, а людина лежить мучиться, поки родичі по форумах шаряться - ще не чула.
Я б уже давно по лікарнях бігала з фото/відео рани.
ніколи такого не було• 10 февраля в 17:49
Ответ дляАнгел-предохранитель
Але тоді вони повинні дати рекомендації що робити, як доглядати, прописати знеболюючі по схемі.
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:49
Ответ дляДон Пэдро
спасибо большое, хорошая идея. Пока болей нет, надеюсь до этого еще далеко
ніколи такого не було• 10 февраля в 17:50
Ответ дляАнгел-предохранитель
Якщо рани без операції на грудях - це термінальна стадія, коли йде розпад тканин. Якщо операцію не робили.
Чи рани з іншої причини? Порізалась, впала?
Удачная• 10 февраля в 17:50
Ответ дляніколи такого не було
100%
В операції могли відмовити, але в консультаціях /призначеннях - ні.
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:51
Ответ дляніколи такого не було
Тільки пишіть конкретно одразу:
Є відкриті рани на грудях.
Тільки пишіть конкретно одразу:
Є відкриті рани на грудях.
дякую дуже, там запитувала, Мені там підказали, що є мобільна бригада паліативної допомоги. Два дні на телефоні - результат - на гарячій лінії НСЗУ дали дкілька номерів, а там - то нема такого, то ми не знаємо, то передвоніть по -іншому номеру. Так нічого поки і не знайшла. Все у нас як завжди. На паперах є така допомога, по факту - нема.
ніколи такого не було• 10 февраля в 17:51
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ні, ви не нормально описали все. Витягували кліщами по зернині.
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:53
Ответ дляДюагональ
А в соціальний транспорт як людину транспортувати з четвертого поверху без ліфта? дякую, але знеболення ще не потрібне. І ніхто ще не помирає, тим паче в страшних муках.
Чесно кажучі, дуже дивують такі ваші повідомлення. Думайте, що пишете та не фантазуйте. У мене просто слів нема
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:54
Ответ дляніколи такого не було
я нормально поставила запитання, тому що знаю, що мені треба. Якщо мені була б потрібна порада, що мені робити, я би описала по-іншому.
Дюагональ• 10 февраля в 17:54
Ответ дляАнгел-предохранитель
Автор, ну як в соціальний транспорт і швидку потрапляють люди без ліфту?
Певне на носилках по сходам.
Ангел-предохранитель
• 10 февраля в 17:56
Ответ дляніколи такого не було
розпаду нема ще. є ураження судин пухлиною і від цього рана як ссадна