Я пані прохана...• 10 февраля в 19:21

Як поїхати з 3 річною дитиною закордон. Який це відпочинок має бути?

Маю старшу доньку 12 років
Вже цікаво їй подорожувати
Хочеться показати їй країни, поїхати у Відень, побачити світ
Але як це зробити якщо я ще малого малого 3 роки
Йому максимум це прилетіти в готель Єгипті і ходити по одному і тому ж маршруту
Чи я не права? Поправте мене
Мerida• 10 февраля в 19:22
Зависит от характера реьенка, и режима. Может ли сидеть в коляске спокойно. Мой сын 2,5 объездил всю Европу. Сидя в тросточке. Но, он спокойный
Забрала і не сказала• 10 февраля в 19:23
Так,Ви разом не зможете.
В подорожі беру тільки одну дитину. А з меншою інший відпочинок - аквапарк і т п
автор Я пані прохана... • 10 февраля в 19:28
Ответ дляМerida
Нє
Мій і в візку ні разу не їздив
Хоче ходити постійно ногами
Аьо на руки
автор Я пані прохана... • 10 февраля в 19:29
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так,Ви разом не зможете.
Я реально не знаю як зробити так щоб їм було цікаво
І старшим і малому
І в яку країну?
Бандитка Сью• 10 февраля в 19:30
мы ездили в автобусный тур и в автобусе была девочка 1 г и 10 мес. Это ужас, она всю дорогу плакала, кричала, кашляла, мешала всем в автобусе, так что маленьких детей нечего брать в такие туры
Мerida• 10 февраля в 19:30
Ответ дляЯ пані прохана...
Нє
Мій і в візку ні разу не їздив
Хоче ходити постійно ногами
Аьо на руки
А как вы себе тогда представляете? Сколько он пройдёт? Устанет. Начнёт капризничать. Заснёт. Будете и его мучать, и вам с дочкой нервы трепать
Твоя космішна• 10 февраля в 19:39
Мы ездим везде, но в той же Вене или Барселоне нужно заходить на площадки минимум 2 раза в день)
В некоторых городах я уже все площадки знаю))