Царевна_несушка• 10 февраля в 20:49

Чому дитині не можна в колготках бути у садку?

Моїй доньці 6 років, у садочку вихователька сказала переодягнутись їй у штани з носками перед "фітнесом", а була вона у сукні з колготами, сукню зняла сама. Яка різниця, що то лосіни зі шкарпетками чи колготи? 🤷‍♀️ при дитині не хотіла питати яка різниця. Київ
автор Царевна_несушка • 10 февраля в 21:15
Ответ дляОтчебучкина
То , что они будут сползать, в них будет неудобно.
Ну може… там не стретчинг, просто стрибки, ходять на 4реньках
Скляна миша• 10 февраля в 21:16
Ответ дляЦаревна_несушка
Це діти! Що там привертати?
6 років, вік активної соціалізації дитини, доречний одяг - один з елементів соціалізації. Але якщо вам байдуже на психологічний і психічний розвиток власної дитини, то поки законно вплинути на це досить складно. Закон втручається тільки у життєво небезпечних ситуаціях.
автор Царевна_несушка • 10 февраля в 21:17
Ответ дляГарачий Чокалад
Так і напишіть, що не хочете купляти.
По ділу: безпечніше і лосінах. Колготи можуть сповзати, можуть натирати. Можете просто пояснити вихователю, що ваша дитина буде в колготках, бо то ваш сімейний стиль занять і вони особливі.
Естетика- то ваша справа і смак.
Що купляти? Дитина сама одягалась вдома зранку. Той фітнес бознаколи, то було 2 дні підряд, то через день-два… це не те що я спеціально, так склалося.
Кавуся• 10 февраля в 21:18
Ну які колготи, автор. Це ж негарно як мінімум а по друге це нижня білизна ....
Точу ляси• 10 февраля в 21:20
А зверху в чому дитина була, коли зняла сукню? В майці і колготках?
Бронетапці• 10 февраля в 21:20
Ответ дляТочу ляси
Не факт, автор про це мовчить
ПлюшкамиБалуюсь• 10 февраля в 21:21
Ответ дляЦаревна_несушка
Не хожу в спортзал, но что мешает ходить в спорт зал в колготках, якщо вони не прозорі?
Два шва на дупі.
автор Царевна_несушка • 10 февраля в 21:21
Ответ дляАБВГДэшница
1. привчати дитину що для різних сфер різний одяг.
2. спітніє і потім в тих же колготках ходити цілий день?
3. якщо заняття без взуття то колготки будуть брудні
4. колготки злазять і буде не зручно

загалом спитайте про причини вихователя. думаєте їй в прикол перевдягати всіх дітей туди сюди? вона може і сама була б рада шоб вони всі в колготках цілий день і на спорт і на сон.
1. Погоджуюсь
2. Вони і так цілий день ходять в одних і тих самих шкарпетках 🤷‍♀️
3. Моя захтіла брати взуття змінне, хоч так не змушують, ніхто так не робе. Так вони в тих самих шкарпетках займаються і ганяють цілий день, і гуляють на вулиця у взутті зимовому.
4. Ну може.

Та вона старої закалки, як я зрозуміла, з ’правильним’ з минулого.
Оличка_Боличка• 10 февраля в 21:22
Ноги вспотеют, колготы прилегают к коже, будет потница - 100%
Особенно если кожа чувствительная
Бронетапці• 10 февраля в 21:22
6 років, а впша дитина не розуміє, що всі діти переодяглися, а вона роздягнулась? Ви на шашлики, спорт теж у капронках ходите?
Кавуся• 10 февраля в 21:23
Ответ дляЦаревна_несушка
Лосіни і шкарпетки були у шафі в садочку, нема проблеми. Не розумію навіщо ці зайві рухи, дитину буває дуже складно переодягнути
В смислі...це вже по суті першачок ..має сама переодягатись
Отчебучкина• 10 февраля в 21:23
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну так и прыгать и ходить на четвереньках в колготах неудобно .
автор Царевна_несушка • 10 февраля в 21:23
Ответ дляВкаблучках
Ну дайте девочке с собой те штаны и пусть натягивает поверх колгот раз лень снимать.
P.S.: А мальчик в кальсонах на уроке физкультуры Вас бы не смутил?
Навіщо? Буде жарко. Мальчікі і дорослі можуть у колготах ходити 🤷‍♀️ але у них пеніс може сторчати, от там є чого смущаца.
автор Царевна_несушка • 10 февраля в 21:26
Ответ дляКофр для ноги
Я так задовбалася прати колготки , бо вони брудняться на підошві за день. Люблю лосіни + шкарпетки , але для 3- 5 річок є на зиму тільки колготи.
У мене машинка пере 🤷‍♀️ дитина сама обрала колготи зранку, про фітнес я не знала, він з плаваючим графіком, як виховательниці заманеться. Я рада що дитина сама обирає одяг, я тільки кажу чи холодно буде чи вдобно.
Точу ляси• 10 февраля в 21:28
Ответ дляЦаревна_несушка
От на фітнесу в колготах не вдобно. Так дитині і скажіть
автор Царевна_несушка • 10 февраля в 21:28
Ответ дляСкляна миша
І слава богу, а то вже подуріли з тим одягом! Ви ще скажіть що хлопчикам не можна довге волосся носити, а дівчата всі мають бути з проколотими вушками, фу!
західний_діалект• 10 февраля в 21:29
Ответ дляЦаревна_несушка
Це діти! Що там привертати?
То хай в трусах іде🤷‍♀️
Кофр для ноги• 10 февраля в 21:29
Ответ дляЦаревна_несушка
У мене теж машинка пере, але підошви треба заперати вручну, щоб були чисті, а не застірані. .
автор Царевна_несушка • 10 февраля в 21:30
Ответ дляКавуся
Чому це нижня білизна?? Так само як і лосіни обтягуютт ніжки і стегна 😦
Кофр для ноги• 10 февраля в 21:30
Ответ дляЦаревна_несушка
Я противник проколотих мочок у дітей. Для мене це фу.
Точу ляси• 10 февраля в 21:31
Ответ дляЦаревна_несушка
З вами на фітнес хоч в бальній сукні йде. А в садочку, поки за неї відповідає вихователь, то так як скаже вихователь.
Точу ляси• 10 февраля в 21:32
Ответ дляЦаревна_несушка
Нічна сорочка має вигляд сукні, але це нижня білизна і зустрічати гостей в нічній сорочці нетактовно.
Лизочек• 10 февраля в 21:34
Ответ дляЦаревна_несушка
Це діти! Що там привертати?
в 6 лет в школу уже идут, ребенку самому не стыдно исподним светить?
Скляна миша• 10 февраля в 21:35
Ответ дляЦаревна_несушка
От якраз те, про що ви пишете - це застарілі стереотипи і коли так вважали, то діти просто в колготках у садочку було ок
Партизанка• 10 февраля в 21:35
Ответ дляЦаревна_несушка
Вибачте,але нащо шистирічну дитину передягаати,вона у вас не вдягається сама
Я_з_Франека• 10 февраля в 21:36
Ответ дляЦаревна_несушка
1. Погоджуюсь
4. Ну може.

Це Ви незрозумылої закалки.
Вчителька адекватна.
Точу ляси• 10 февраля в 21:36
Ответ дляЦаревна_несушка
Коли в вашої доні сповзуть колготки, а дитина що буде йти за неї на них наступить і ваша розіб´є лоба, то ви зрозумієте чому колготки не підходять.
Я_з_Франека• 10 февраля в 21:37
Ответ дляЦаревна_несушка
якийсь тріль
Скляна миша• 10 февраля в 21:38
Ответ дляЦаревна_несушка
Ви ж правда тролите з оцим ’робе’, ’вдобно’?
Скляна миша• 10 февраля в 21:39
Ответ дляЦаревна_несушка
Труси та бюстгальтер від купальника відрізняєте?