Царевна_несушка• 10 февраля 2025

Чому дитині не можна в колготках бути у садку?

Моїй доньці 6 років, у садочку вихователька сказала переодягнутись їй у штани з носками перед "фітнесом", а була вона у сукні з колготами, сукню зняла сама. Яка різниця, що то лосіни зі шкарпетками чи колготи? 🤷‍♀️ при дитині не хотіла питати яка різниця. Київ
західний_діалект• 10 февраля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Навіщо? Буде жарко. Мальчікі і дорослі можуть у колготах ходити 🤷‍♀️ але у них пеніс може сторчати, от там є чого смущаца.
А чого ви на роботу в самих колготках не ходите?
Гарачий Чокалад• 10 февраля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Чому це нижня білизна?? Так само як і лосіни обтягуютт ніжки і стегна 😦
Ви теж колготах без спідниці?
Кавуся• 10 февраля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
На жопі ж по іншому... вихователька намагається привити культуру дитині
Герцогиня• 10 февраля 2025
Работаю в детском саду. Дети ходят в том, как их одели родители, специально их на физкультуру не переодевают. Иногда дети могут и спать в коготках, если им так хочется. Сейчас и дети и родители со своими забобонами, на прошлой неделе одна мама привела дочку и у неё в руках был бюстгальтер . Мама сказала: а что? Она уже взрослая, пусть носит. Таскала его по группе за собой, забрать не возможно, истерит. Мама ку ку?
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ дляТочу ляси
А зверху в чому дитина була, коли зняла сукню? В майці і колготках?
Зверху футболка з довгими рукавами, все як завжди. А що?
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ длязахідний_діалект
То хай в трусах іде🤷‍♀️
Так в трусах і іде! А поверх них колготи!
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ дляТочу ляси
З вами на фітнес хоч в бальній сукні йде. А в садочку, поки за неї відповідає вихователь, то так як скаже вихователь.
Ну то може хай дитина зрозуміє що їй зручно, а що ні? Там в групі 3 дитини. Іноді ну до 10 якщо звести групи. Було таке що дитина рокамираніше в сукні Ельзи (довгій) на фітнес пішла, і поняла що це незручно.
Свезло так свезло• 10 февраля 2025
Ответ дляКофр для ноги
Я так задовбалася прати колготки , бо вони брудняться на підошві за день. Люблю лосіни + шкарпетки , але для 3- 5 річок є на зиму тільки колготи.
В смислі, на 3-5 річок немає лосін?
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ дляТочу ляси
Нічна сорочка має вигляд сукні, але це нижня білизна і зустрічати гостей в нічній сорочці нетактовно.
Це ви про нічні сорочки з мереживом у яких багато хто ходив вдень на вулиці у Києві у 2021му? 😆
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ дляСкляна миша
От якраз те, про що ви пишете - це застарілі стереотипи і коли так вважали, то діти просто в колготках у садочку було ок
І це теж стереотип, ну камон!
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ дляСкляна миша
Ви ж правда тролите з оцим ’робе’, ’вдобно’?
Шо не так?
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ дляСкляна миша
Труси та бюстгальтер від купальника відрізняєте?
Труси при намоканні стають прозорими, довше сохнуть, не такі слизькі, тонша тканина навідміну від купальної тканини. Але як нема купальника, то і в трусиках можна купатися, не голими ж!
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ длязахідний_діалект
Бо до роботи я готова, а фітнес бознаколи, то є, то нема.
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ дляКавуся
«На жопі»… і це ви мені про культуру будете писати 🤦‍♀️ ну шов там не 1, а 2, і що?
автор Царевна_несушка • 10 февраля 2025
Ответ дляГерцогиня
А це вже небезпечно, ним і вдавитися не складно, і він тягеться, льоскає
західний_діалект• 10 февраля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ви розумієте (чи нє хто зна) інші діти знають в шість років, що колготи то вважай спіднє, і будуть насміхатися з вашої дитини?
Кофр для ноги• 11 февраля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
В смислі, на 3-5 річок немає лосін?
Є тоненькі умовно осінні і весняні. Таких немає, щоб як на зиму теплі як х/б колготки , які ідуть під комбінезон. Є фігня з поліестеру , але для атопіка, то треш.
автор Царевна_несушка • 11 февраля 2025
Ответ длязахідний_діалект
Оце дітей вчать такому? Боооо…
західний_діалект• 11 февраля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Оце дітей вчать такому? Боооо…
Троляка, лягай спати вже
Кавуся• 11 февраля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Та на жопі бо вже неможливо...робите вигляд що не розумієте... А взагалі дівчат іноді так одягають що вже нема чого дивуватись
Заместитель Анонима• 11 февраля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Так у шафку складають форму
Заместитель Анонима• 11 февраля 2025
Ответ дляКофр для ноги
Є з начосом в нм
Кофр для ноги• 11 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Є з начосом в нм
Начес - это всегда полиэстер, что для атопиков крайне нежелательно.
Заместитель Анонима• 11 февраля 2025
Ответ дляКофр для ноги
У меня атопик, нормально. А вот шерсть - чешется.
автор Царевна_несушка • 11 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так у шафку складають форму
Там нема місця і цього не було у списку що потрібно у сад, кстаті