З горіха зерня• 10 февраля в 20:57

А ви знали про відомого столичного фотографа Ктитарчука? Сів за педофілію

Я в шоці. І воно ж медійне було і упевнене в безкарності своїх діянь. Як так? Кажуть, шо всі ці зірки знали про це і мовчали. Всі хто з ним працював і спілкувався, знали, він хизувався тим, шо до нього черги з неповнолітніх. Почитали коментарі під відео, кров застигла.
В шоколаде• 10 февраля в 21:24
Ответ дляПечальки.нет
Завадский
Это у которого 2 дочки?
Подтяжка• 10 февраля в 21:28
Ответ дляАБВГДэшница
начебто була інформація, що того аккордеоніста ’замовив’ тоді Ян Табачник, щоб усунути конкурента
Ні, проти Завадського були конкретні і беззаперечні докази
Печальки.нет• 10 февраля в 21:29
Ответ дляВ шоколаде
Это у которого 2 дочки?
У него вроде не было ни жены ни детей
Пліткарка• 10 февраля в 21:37
Ответ дляЗ горіха зерня
Мене вражає, шо та ж Могилевська, Скрябін, Полякова, Кароль та уся їх шайка-лєйка в курсі були і нічого не зробили, щоб це припинилося
Звідки інфа що вони і багато хто знав? Інтим з неповнолітніми це ж треш трешовий 🥺
автор З горіха зерня • 10 февраля в 21:38
Ответ дляАnnеt
’кажуть’ или доказали?
А взагалі на відео з 5:20 до 5:40 про два випадки згвалтування, перший 15-річна, другий 12-річна😢
автор З горіха зерня • 10 февраля в 21:41
Ответ дляПліткарка
Про Поплавського теж всі знають і нічого. Там контингент, правда, більш дорослий, але ж школу закінчують і вступають до вишів і в 16, і в 17 років, тобто неповнолітні.
Птица Говоруша• 10 февраля в 21:54
Ответ дляЗ горіха зерня
Отож, старий пердун цілий інститут тримає і хоч би що.
Басноплетка• 10 февраля в 22:00
Ответ дляПоторописька
Прочла на днях, что таки дали срок.
Для меня эта история была шоком, потому что я хотела к нему попасть на ню фотосессию🫤
Сколько вам лет? Еще с начала 2000-х слухи про его педофильность гуляют...
Басноплетка• 10 февраля в 22:03
Ответ дляПліткарка
тому що ці балачки про нього ще с початку двохтисячних гуляють. Складно не знати, тим більше, якщо з ним працюєш чи спілкуєшся.
Там у передачах з ним видно, що воно дивне, а якщо вони з ним спілкувалися, то й бачили більше.
Фляшунька• 10 февраля в 22:23
Ответ дляЗ горіха зерня
Не факт, що всі з них знали
Пліткарка• 10 февраля в 22:58
Ответ дляБасноплетка
Ого, майже 20років, цікаво як за такий великий шмат часу ніхто з батьків дітей не підняв кіпіш, 12річні це страшно
В шоколаде• 10 февраля в 23:14
Ответ дляПечальки.нет
У него вроде не было ни жены ни детей
А. То Завальские. 2 сестры. Перепутала