УраганнаЯ• 10 февраля 2025

Яка кримінальна історія вас зачепила за живе?

Мене вразила історія вбивства матері і дитини, що сталося 4 вересня 2021 р у Житомирі.
6 лютого 2025 р. Житомирський апеляційний залишив у силі вирок суду першої інстанції, яким місцевому жителю призначено довічне позбавлення волі та  відшкодування рідним загиблих понад 5,5 млн грн моральної і матеріальної шкоди. Суд підтвердив його винуватість в умисному вбивстві двох людей, зґвалтуванні, розбійному нападі, знищенні майна шляхом підпалу,
незаконному заволодінні транспортним засобом.
4 вересня 2021 рятувальники приїхали гасити пожежу у квартирі Марини 32 р.та дівчинки Христини 13р. Там виявили їхні тіла без ознак життя. Спочатку думали, що жінки вчаділи, але слідчі виявили на їхніх тілах множинні ножові поранення. Також стало відомо, що з квартири родини зникли цінні речі. Тож пожежу кваліфікували як намагання приховати подвійне вбивство. Підозрюваний каже, що відстежував загиблу жінку ще з вечора п´ятниці у кафе. Стежив за нею до дому. Почекав, коли вона засне і зранку проник у квартиру, аби її пограбувати. Двері були не зачинені. Громадянка з дитиною спали. Коли жінка помітила його присутність, він наніс їй удари кухонним ножем", – сказав Артем Лисогор. Дівчинка почула крики матері і прийшла в її кімнату, де засуджений накинувся ножем на дівчинку.
Це просто жах, стежив з вечора, йшов слідом за ними, стояв під квартирою, вранці зайшов через незачинені двері і вбив.
Двері треба зачиняти і перевіряти.
Які злочини вас вразили і які висновки ви зробили?
Я натуралка• 11 февраля 2025
Найбільше чіпляють де мами вбивають своїх дітей. Мама, яка втопила 2 діток, мама яка відрізала голову донці, мами які з дітьми з вікон стрибають, мами які допомогають новим співмешканцям ховати тіла своїх вбитих дітей. Кожна така історія просто вибух мозку.

Ваша теж сумна. :(
ФруктЕщеТот• 11 февраля 2025
Судом встанлвлено факт згвалтуваня?
Мира всем• 11 февраля 2025
Ольги Синьоокої
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляЯ натуралка

Ваша теж сумна. :(
Да, то взагалі не зрозуміле з точки зору природи жінки. Історія з утопленими дітьми була поблизу мого будинку.це був жах. Але мамашу визнали недієздатною і призначили 3 роки примусових заходів медичного характеру. Їі уже відпустили.
Українська Мрія• 11 февраля 2025
Оклей украинка такая была с приемными детьми, которая двоих забила и заставила остальных их закапывать.
Еще меня поразила история Лизы Пылаевой из Казахстана, на которую якобы статуя в саду упала, а потом хаски тягала. Цинизм семейства поражает
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Судом встанлвлено факт згвалтуваня?
Так. Вина у згв доведена.
Глаза_в_3_карата• 11 февраля 2025
Я як працювала в прокуратурі стільки історій кримінальних було. Мені вистачило, нащо мені про це думати та й ще на ніч?
ФруктЕщеТот• 11 февраля 2025
Ответ дляМира всем
Ольги Синьоокої
Так. Ніхто ж зараз вже не думає, що вона після повномасштабної до дітей би не повернулася (тобто ті, що вважали, що з коханцем втікла)
ФруктЕщеТот• 11 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Так. Вина у згв доведена.
Кого він гвалтував - жінку чи дівчинку?
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так коли це було? Прокуратурі уже 15 років не підслідна ст. 115 КК.
Глаза_в_3_карата• 11 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
А хто по вашому підтримує державне обвинувачення?
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Кого він гвалтував - жінку чи дівчинку?
Маму
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Підтримувати це одне, щоразу посилають в суд іншого, а коли на нараді слідчий доповідає хід слідства, то друге.
Глаза_в_3_карата• 11 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Нікого іншого не посилають - є головний в групі прокурорів, який займається розслідуванням справи та ходить в суди .
Ви хочете зі мною поспорити? В свій час , якраз зі слідства починалася кар’єра.
Я Вам можу багато розказати про роботу слідчих органів та прокуратури)
Швендяю містами• 11 февраля 2025
Ответ дляМира всем
Ольги Синьоокої
Відразу про неї згадала, вбивці все зійшло з рук, нажаль( бідні дітки
-Ань-• 11 февраля 2025
Мене найбільше вражає, як безжально і безнаказано масово вбивають щепленнями дорослих і дітей.
Конкретні приклади вбивств є в книгах. ’Безжальна імунізація’: http://www.privivok.net.ua/bi-2

Книга ’Ідеологічні конструкції вакцинації’.

’Прививать или не прививать? или Ну, подумаешь, укол’ – книга Антона Амантонио.
-Ань-• 11 февраля 2025
Попри тиск, листи заангажованих конгресменів та організовані фармою петиції Амазон таки випустив у своєму надпопулярному kindle форматі нову книгу невтомного дослідника найтемніших закутків медичної історії США Forrest Maready.
’Вакцина аутизму: історія найбільшої трагедії сучасної медицини’ (The Autism Vaccine: The Story of Modern Medicine´s Greatest Tragedy).
Книга вийшла 1 травня 2019 і вже очолила на Амазоні топ новинок розділу ’Дитяче здоров´я’.
Попередня робота цього автора ’Міль в залізних легенях: Біографія Поліо’ (The Moth in the Iron Lung: A Biography of Polio).
Вразив обсяг ’перелопачених’ автором архівних матеріалів і деталізація.
Обидві книги можна полистати та замовити на Амазоні за посиланням:
https://www.amazon.com/s?i=digital-text&rh=p_27%3A...
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляШвендяю містами
Однак факт убивства не встановлений. Може самогубство або нещасний випадок. Тіла немає.
Швендяю містами• 11 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Так, тому в зійшло з рук. Сумна історія
-Ань-• 11 февраля 2025
На Амазоні в травні 2019 вийшла чергова присвячена найсумнозвіснішій вакцині сучасності книга ’Розбиті мрії: Викрита вакцина ВПЛ’.
Анотація:
’Задокументованим фактом є те, що після запровадження вакцинації від вірусу папіломи людини (ВПЛ) у 2006 році було повідомлено про більшу кількість побічних реакцій, ніж з будь-якою іншою вакциною.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров´я (WHO) VigiAccess, станом на 13 серпня 2018 року було зареєстровано 84 986 повідомлень про побічні реакції.
Серед них 37 249 повідомлень про порушення нервової системи;
2514 - про серцеві порушення, включаючи 35 зупинок серця; 542 повідомлення про постуральний синдром ортостатичної тахікардії (POTS);
понад 3000 повідомлень про напади або епілепсію;
8430 повідомлень про непритомність;
та 401 зареєстрована смерть.
Ці статистичні дані зростають з кожним днем, і саме після ознайомлення з ними, ми з Амандою Дью, дочка якої отримала пошкодження від цієї вакцини, вирішили написати книгу, в якій висвітлюється небезпека вакцини проти ВПЛ.
Однак, ми вважаємо, що наші голоси не є достатньо потужними, щоб поділитися нашим посланням, і з цієї причини ми вирішили зробити цю книгу дуже відмінною від будь-якої іншої книги.
Ми вирішили попросити фахівців з усього світу, щоб кожен з них написав розділ, що описує їх власний унікальний досвід вакцинації ВПЛ.’
https://www.amazon.com/dp/B07RYW44CZ/ref=rdr_kindl...
-Ань-• 11 февраля 2025
Ответ дляЯ натуралка

Ваша теж сумна. :(
Удалено администрацией...
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ні, спорити не бажаю. Для мене П. це минуле, яке я не хочу чіпати. Я обрала інший шлях і рада.
Українська Мрія• 11 февраля 2025
Еще вспомнилась Даша Лукьяненко, мы тут на Советчице следили за этим делом(
Глаза_в_3_карата• 11 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Кожному своє. Хтось іде все життя цим шляхом, когось цей шлях ламає.
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляШвендяю містами
Так, тому в зійшло з рук. Сумна історія
Висновок який? Вбивця завжди поруч?
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Сама винувата, не думала.
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Всі магазини, всі стовпи були обклеєні її фото, це було моторошно. Якраз тоді в Києві жили.
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так, а є фанати і кар!єристи. Всі зами мої пішли у бізнес потім. Прокурори вмер
Маю декілька думок• 11 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Её так и не нашли,насколько я помню.
автор УраганнаЯ • 11 февраля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Её так и не нашли,насколько я помню.
Зате мама ії пасивна була, ні риба ні мясо.