ПампушОК• 11 февраля в 07:57
Київ зараз зі світлом
Саме сьогодні є по Київу авариійні відключення?
Метелики на душі• 11 февраля в 08:32
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Киев и область ,запад со светом, но идут морозы и могут жахнуть ракетами по всей Украине что все снова достанем инвентарь блекаутовский. И сегодня уже был обстрел по газу в Полтавской обл🙁
Вчера д был, чего данные у всех за сегодня?
Своего не предлагать• 11 февраля в 08:34
Ответ дляПампушОК
ні, Ви помиляєтесь, за 10-15 хв приходять до РЕМ з Київа вказівки і рубають. Це почалось з грудня
То я користуюсь вашою електрикою
Удальонка• 11 февраля в 08:38
Ответ дляЛгин
Питання до вашої місцевої влади, а не до Києва
Ну до якої місцевої влади?! Що Ви мелете? Постачанням/включенням/виключенням електроенергії займається виключно компанія-постачальник за вказівками і графіками Укренерго.
Чумачечая Весна• 11 февраля в 08:41
Ответ дляПампушОК
Пані, Ви що, з Курської народної? Чи з Бєлгорода?
ПампушОК
• 11 февраля в 08:42
Ответ дляДиви яка я пава!
Ви бачили ці «вказівки»?
чоловік сестри там працює диспетчером
Прикуси Язика• 11 февраля в 08:43
Ответ дляПампушОК
Так то, хто дає вказівку, сам собі вашу електроенергію забирає! Чесне слово!
Це зараз київ зі світлом. А скільки сидів без світла, і ніхто ж не прийшов і не сказав ’забирать нашу електроенергію, віддайте Київу’. І не тому що жадібні, а тому що цей ’той, що вказує’ в Київ нічого не передасить і собі заховає!
ПампушОК
• 11 февраля в 08:43
Ответ дляИграю у края
А коли Київ минулим літом та осіню сидів без світла і вмикали нам світло три рази на добу по 2-3 години - вам було норма?
Бо я точно знаю, що такі масові вимкнення в осені були буквально в двох регіонах: Київ з обл та Дніпро.
Як вимикають світло в мене нічого немає. Бо 18 поверх.
та й ми сиділи без світла
Удальонка• 11 февраля в 08:44
Ответ дляПампушОК
З Укренерго спускаються графіки і вказівки щодо відключень. НЕ З КИЄВА!
Перестаньте молоти дурниці.
ПампушОК
• 11 февраля в 08:45
Ответ дляПрикуси Язика
ми також сиділи влітку без світла і не менше
Играю у края• 11 февраля в 08:47
Ответ дляПампушОК
та й ми сиділи без світла
Осенью - не сидели так как Киев и Днепр.
У нас офисы во всех регионах. Я точно знаю, что только в Киеве и Днепре жёстко отключали.
В остальных регионах - один-два раза в сутки на два часа.
Это ничто по сравнению с отключениям на 6-7 часов подряд три раза в сутки.
Вы нам тогда сочувствовали?
Так точно!• 11 февраля в 08:49
Ответ дляУдальонка
Перестаньте молоти дурниці.
Люди с сел, считают по другому
Папобус• 11 февраля в 08:51
Лучше бы не читала телеграмм, написали что застосовуют аварийные, все переключила на резервное питание и оказалось зря
Диви яка я пава!• 11 февраля в 08:54
Ответ дляПампушОК
чоловік сестри там працює диспетчером
Где там?
мегамоСГ• 11 февраля в 08:55
Ответ дляПампушОК
чоловік сестри там працює диспетчером
Так він ще вчора в СБУ працював. А, точно, то ж кум сестри свекрухи вашої сусідки
Силиконочка• 11 февраля в 08:55
Ответ дляУдальонка
Перестаньте молоти дурниці.
Зараз графіків немає, просто вимикають і все в будь який момент
Удальонка• 11 февраля в 08:57
Ответ дляСиликоночка
Ви в Укренерго працюєте?Гадаєте, що кацапи вже не б’ють по електрооб’єктах?
Про аварійні відключення не чули? А ще й планові ремонтні бувають.
Силиконочка• 11 февраля в 08:59
Ответ дляУдальонка
В нас не аварійні, кошмарять вже третій тиждень з відключеннями, графіків немає
Удальонка• 11 февраля в 09:00
Звідки знаєте, що графіків немає?
Ви дзвонили/писали в енергопостачаючу компанію? Що Вам відповіли?
Тріль!• 11 февраля в 09:06
Ответ дляПампушОК
Щось дуже слабо в це віриться.
Тріль!• 11 февраля в 09:07
Ответ дляПампушОК
чоловік сестри там працює диспетчером
Ну добре хоч не прибиральником.
Силиконочка• 11 февраля в 09:08
Ответ дляУдальонка
Звідки знаєте, що графіків немає?
Відповідають що при екстрених відключеннях графіки не діють, але що це за екстрені кожного дня протягом трьох тижнів
Удальонка• 11 февраля в 09:10
Ответ дляСиликоночка
Кацапи кожного дня атакують, щось пошкоджують. Включається режим перерозподілу електроенергії, звідси і екстрені відключення.
Герцогиня• 11 февраля в 09:13
Ответ дляИграю у края
Вы нам тогда сочувствовали?
Остальные регионы один-два раза в сутки на два часа (Одесса хватается за голову и покидает чат). Не хотела влезать в срач, но у нас ’перерозподил’ выглядел так - вы сидите сутки-двое без света, а потом может быть мы введем вам графики по шесть-семь часов.
Диви яка я пава!• 11 февраля в 09:17
Ответ дляТріль!
Ну добре хоч не прибиральником.
Может, это автор так его повысила в должности
Силиконочка• 11 февраля в 09:17
Ответ дляУдальонка
Але чомусь лише в Дніпрі
Бибер-анонимер• 11 февраля в 09:55
Ответ дляПампушОК
Зрозуміло, Київ зі світлом
Расстроились?
Екатерина27• 11 февраля в 10:19
Лично киевляне попросили отключить вам свет.
Ну вы серьезно? Киевляне здесь причем????
Мы когда без света, у нас нет НИЧЕГО!!!!
Кумася• 11 февраля в 11:10
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
а чого це автор повинна вам докладати, що за хамство