Инстагра_мерша• 11 февраля в 14:17

Узнала, что сыр с плесенью очень полезный. теперь буду есть каждый день

Хоть и не люблю .
Сыр с плесенью богат кальцием, содержит витамины группы B, A, D, E, K и микроэлементы – железо, фосфор, калий, натрий, магний, цинк. Продукт – источник полноценного белка и ферментов, которые способствуют лучшему пищеварению и укреплению иммунитета.
Поліпривіт всім• 11 февраля в 14:18
Как и другие сыры.
автор Инстагра_мерша • 11 февраля в 14:19
Ответ дляПоліпривіт всім
Как и другие сыры.
Без плесени ? И плавленые и сулугуни с моцареллой,??
No problems• 11 февраля в 14:23
сир із пліснявою - це не обов’язково більш корисний варіант, ніж тверді сири, але він має і свої переваги, якщо немає протипоказань, от наприклад - спори цвілі можуть викликати алергічні реакції у чутливих людей
No problems• 11 февраля в 14:23
Ответ дляИнстагра_мерша
пармезан, чеддер, гауда ....
Зрадорозганячка• 11 февраля в 14:23
Я його обожню. Але від шматочка сиру ( будь-якого ) одразу мігрені.
Не рахую, а вважаю• 11 февраля в 14:26
примітка*
Корисні справжні сири, а не сирні продукти
No problems• 11 февраля в 14:29
Доречі, нарахунок ферментів: джерелом пробіотиків є ферментація, а справжні пробіотики містяться в сирах, що ферментуються за участю корисних бактерій, а не грибків. І саме цікаве, що найбагатші на пробіотики – це м’які ферментовані сири (бринза, фета, камамбер (він єлиний з пліснявою), а також сирі молочні сири.
Головне вживати якісні та справжні продукти, тоді користь буде в будь-якому разі.
автор Инстагра_мерша • 11 февраля в 14:30
Ответ дляNo problems
И тут свои нюансы есть (
Гарантую неперелевки• 11 февраля в 14:31
Якраз відкрила брі, але щось такий с@ка вонючий🤭
автор Инстагра_мерша • 11 февраля в 14:31
Ответ дляЗрадорозганячка
Ого. И твердого ?
Гитта Ягг• 11 февраля в 14:31
Как и абсолютно любой натуральный сыр из молока хоть коровы хоть буйвола хоть козы.
Ответ дляНе рахую, а вважаю
примітка*
Никогда не беру сырные продукты
Зрадорозганячка• 11 февраля в 14:35
Ответ дляИнстагра_мерша
Ого. И твердого ?
Так. На всі види сиру, окрім кисломолочного та вершкового.
Не рахую, а вважаю• 11 февраля в 14:35
Ответ дляИнстагра_мерша
Никогда не беру сырные продукты
я вам відкрию велику таємницю. далеко не всі виробники називають сирний продукт, сирним продуктом.
це змова ))
почнемо з таких виробників як Дари Карпат та Новгород сіверський
автор Инстагра_мерша • 11 февраля в 14:37
Ответ дляНе рахую, а вважаю
це змова ))
Я беру сыры Глобино ,звенигородский ,иногда ферма ,
Не рахую, а вважаю• 11 февраля в 14:38
Ответ дляИнстагра_мерша
о так, і Глобино. забула їх. головні брехуни
автор Инстагра_мерша • 11 февраля в 14:38
Ответ дляЗрадорозганячка
Интересно,у меня тоже раз в месяц бывает мигрень ,но она всегда за пару дней до КД.
автор Инстагра_мерша • 11 февраля в 14:39
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А какие посоветуете??
автор Инстагра_мерша • 11 февраля в 14:41
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Вот этот самый любимый в маркетопте беру
Не рахую, а вважаю• 11 февраля в 14:42
Ответ дляИнстагра_мерша
А какие посоветуете??
крафтяр
добродар
мукко

звенигора
ферма
Зрадорозганячка• 11 февраля в 14:47
Ответ дляИнстагра_мерша
У мене і до місячних, і на продукти, і на події в житті...((
Стопясят раз обсуждала• 11 февраля в 16:29
Простой сыр имеет теже питательные качества
Стопясят раз обсуждала• 11 февраля в 16:30
Ответ дляИнстагра_мерша
И тоффу
Ответ дляИнстагра_мерша
Никогда не беру сырные продукты
Правильно