Налитое яблочко• 11 февраля 2025

Як відвадити сталкера?

Ситуація така. Одружена давно, 10 років тому мала роман на стороні. Це все в минулому. А тут почали чоловікові писати і все розказувати. Я чоловікові зізналась, розказала чесно як все було. Чоловік вирішив пробачити і зберегти сім´ю. Але ці люди продовжують йому писати, оприлюднюючи інтимні деталі і типу, що я ніколи не змінюсь. Хочуть з ними зустрітись, щоб показати якісь докази. Чоловік їм відповідає, що все знає, зустрічатись ні з ким не хоче, докази йому не протрібні і щоб не лізли в нашу сім´ю. Але ці люди продовжують писати. Вже поблокували їх в телеграмі, так вони познаходити електронні пошти і продовжують писати. Як їх зупинити? Може хтось має досвід? Дасть пораду, що можна зробити, окрім ігнору?
Ненька наша• 09 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Як раз іти на зустріч - це і є погождуватись на їх умови. Бо вони явно до неї будуть гарно підготовлені. Ви думаєте, що вони ідіоти, не знають, що це не карається ніяк, а для того, щоб покарати, то потрібні докази? І якщо я прийду з поліцією, яка їм пальчиком пригроризить, вони зупиняться? Я їм вже і писала, що лежить заява в кіберполіції, їм по х... Бо немає закону у нас такого. Це не відмазки. Це реалії життя. А ви наче в іншому світі живете і вірите в доблісну поліцію.
Спочатку в будь-якому разі до поліції. Як варіант, на зустріч та підключити поліцію в момент зустрічі.
автор Налитое яблочко • 09 апреля 2025
Ответ дляНенька наша
До поліції, а не на зустріч.
Ну, ви ж мені пропонуєте іти в поліцію, писати заяву не зрозуміло на кого, а потім з поліцією іти зустрічатись з сталкерами. А в поліції з мене поржуть, бо це навіть не фізично мене хтось переслідує, ходить за мною, спостерігає, а пише якісь писульки, невідомо від кого, без будь-якого цифрового сліду. І тут поліція збирає команду на перехоплення :)
Ненька наша• 09 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
А ви спочатку сходіть. Перш ніж розповідати, що можливо з вас поржуть. Ви ще не були і точно цього ще не знаєте.

Зараз вийшов дуже класний фільм про сталкінг. Думаю, обізнаність людей і розуміння проблеми з часом змінюється.
Ненька наша• 09 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Я вам пропоную спочатку сходити особисто. І переконатися на власному досвіді. Замість того, щоб ліпити відмазки. Хіба це якось нашкодить?
Дую на вітер• 10 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ці уроди на стільки збочені ... Я йому колись одне фото прислала в білизні, але в мене на тілі глибокий шрам від апендициту, то ці кончені поставили собі на авку в ТГ (контакт заблокований, але я його бачу) збільшене фото мого шраму, з якимось гидким підписом в статусі про зраду. Таке собі послання ...
Де тільки такі хворі збоченці беруться, жах! І це ж якось попала це фото до уродів, а може й сам він це робить, незрозуміло, і це ще більше лякає. Чи може вони цим хотіли щось сказати? І яка ціль зустрічі, якої так вони хочуть, що вони задумали, який підступний план у них? Розумію як це вас тримає в напрузі((
автор Налитое яблочко • 10 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Ну, я так думаю, що можливо вони вважають, що я відбрехуюсь, типу чорт попутав, там 2 рази переспали по п´яні і т.д. і т.п. і не знають, що я йому дійсно все розказала. І хочуть з ним зустрітись, щоб очі на мене відкрити, ще більше гидких подробиць розказати. Бо вони ж не впевнені на 100% читає він ті листи, чи ні. Можливо спеціально, це все говорити, щоб надавити на нього. Але там план є точно, тільки от чоловік не ведеться на нього. Не знаю, якщо фото в нього якось добули без його відома, то навряд будуть оприлюднювати. Та і я впевнена, на 100% що він би не хотів, щоб те бачили його батьки. На справді батьки в нього чудові, з мамою я була у гарних стосунках, коли ми дружили, а тато його нещодавно переніс другий інсульт. Тому точно не в його інтересах, щоб це потрапило до його батьків. Тому я думаю, що ці маніпуляції все таки робляться для того, щоб чоловік, злякавшись позору, з ними зустрівся.
Дую на вітер• 10 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Мабуть ви праві, що вони не можуть знати напевно що і в якому форматі ви розповіли чоловікові, хіба що в них типу є інформатор із ваших близьких друзів або вашого близького кола. Тому вони точно й надалі будуть шукати шляхи зустрічі з чоловіком, будуть видумувати чим його заманити на зустріч. І тут вже більше від нього залежить. А може ми і не здогадуємось навіщо на самому ділі їм зустріч, вони ж хворі підступні нелюди, від таких збочених, страшних людей, мозок яких оповитий ненавистю, можна все що завгодно очікувати. Мабуть все таки треба йому максимально утримуватися від зустрічі, добра, або вирішення ситуації від неї точно очікувати не варто
автор Налитое яблочко • 11 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Ну, інформаторів в них точно немає, бо цією ситуацією я ділюсь тільки з однією надійною подругою. Вони не мають уяви, що між нами відбувається, крім того, що ми разом. Зустрічатись він з ними точно не буде. Якщо щось оприлюднять, то так вже і буде. Жити весь час в страху і на якомусь гачку ми не збираємось. А ця ситуація зі шрамом - просто якийсь цирк на дроті.
Дую на вітер• 11 апреля 2025
Добре що не збирається з ними зустрічатись, бо нічого хорошого ця зустріч не принесе, головне щоб вони не видумали якийсь спосіб витягнути на зустріч, можуть чимось і шантажувати, погрожувати, або навіть переслідувати. Або чоловіка так дістануть що терпець вломиться, вони ж хворі й одержимі, ви самі бачите. Невідомо скільки це ще буде відбуватися, вони ж розуміють що зараз тримають вас у напруженні і певному страсі, дискомфорті, а після оприлюднення в них вже не буде над вами ніяких важелів впливу. Ось тут недавно теж була тема про сталкерів, то одна дівчина написала що її переслідували 5 років, це просто жах, інша вирішила проблему тільки переїздом в інше місто
автор Налитое яблочко • 11 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Ну, шантаж і погрози не подіють. Чоловіка вже не дістануть, більше ніж дістали, щоб він погодився на зустріч. Він сам ті повідомлення ні відкривати, ні читати не хоче. Та вже була ідея, написати, що отприлюднюйте ті фото, та і відстаньте від нас. Але вирішили морозитись. Думаю, це їх виводить із себе найбільше. І кажу, що може нічого в них і немає, просто хочуть таким чином витягнути його. Я йому точно нічого такого не присилала, він мене не фотографував, ну, принаймі, щоб я була при тямі. Та і докази їх для оприлюднення теж білими нитками шиті, ми були з тим уродом знайомі і близькі ще до знайомства з чоловіком, а дати які завгодно можна намалювати :)
автор Налитое яблочко • 11 апреля 2025
А чоловікові і докази не поьрібні, бо він і так все знає.
Дую на вітер• 11 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Так, все розумію, пережили ви вже багато страждань, і чоловік теж, томі і хвилююся за нього, і за вас. Звісно їх дуже бісить що нічого не виходить, тому краще бути обережним
автор Налитое яблочко • 12 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Чоловік каже, що щоб там не було, ми з усім справимся. А зутрічатись з уродами, які кошмарять нас вже рік він не хоче ні при яких умовах. Хай бісяться. Ну, я не думаю, що вони будуть фізично десь слідкувати чи переслідувати. При наймі, сподіваюсь, що вони сцикуни для цього, бо то ж можна і по шапці получити, і то вже тоді точно можна в поліцію іти. Це вже не просто писульки.
Дую на вітер• 12 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну слідкувати че переслідувати я надіюся не кожна хвора людина здатна, тому маю надію що у вас до цього не повинно дійти, сцикуни-письменники а щоб їх… Але ж як вони вас ненавидять, і за що, звідки стільки негативу, ну вгамуйтеся вже, ви і так стільки біди наробили. Ще й коханець виявився зовсім не тією людиною як вважалося-написала максимально політкоректно, бо підбираються про нього, та й про свого теж, зовсім інші слова
автор Налитое яблочко • 12 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Так, ненавидять, видно, дуже сильно. І по ходу, ненависть ця накопчувалась роками. Тобто це не за місяць, чи рік сталось. З подругою тою не дружу вже 14 років, хто зна, коли в неї це з´явилось, може ще коли ми і дружили. Тобто людина ці всі роки з цим живе, якщо то вона. Але я на 99,9 % впевнена, що вона, але не сама. З кимось ще з його оточення, або з ним. Бо деякі подробиці мого життя там згадуються, ще до знайомсва з чоловіком, типу яка я була, і скільки в мене було чоловіків, і що я не змінюсь, бо люблю увагу чоловіків. Але дуже багато подробиць вже точно, яких від мене вона знати не могла, бо ми вже не спілкувались з нею тоді.
автор Налитое яблочко • 12 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
У вас є посилання на тему?
Дую на вітер• 13 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Стільки років носила в собі всю гидку злобу й ненависть, чекала нагоди вставити ніж у спину, тепер зрозуміло чому так довго й ненависно вона знущається і псує вашій сімʼї нерви, хоче щоб ви страждали, їй мабуть дуже важко зупинитися. Мені страшно уявити що у цієї людини в голові накопичилось за всі ці роки, і на що вона здатна. Нажаль вам знадобилося багато часу по справжньому зрозуміти «хто дійсно вам друг а хто ворог». Але краще пізно чим ніколи
Дую на вітер• 13 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
У вас є посилання на тему?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3698292
автор Налитое яблочко • 13 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Ну, крім неї в мене немає варіантів. І точно знаю, що в неї проблеми з головою, бо моя мама дружить з її мамою, ми сусіди по квартирам, по суті. То її мама багато чого розказує про неї, що вона агресивна, невміняєма і т.д. А коли ми дружили, то були дуже близькі, я ділилась з нею всім. І про коханця вона знала, і про зустрічі з ним, але до певного часу. А далі ..., то вже 100% інформація від нього, бо писались такі речі, про які я нікому ніколи не розповідала. І ті фото десь же взяли в нього. Він так і морозиться, моє повідомлення так і висить непрочитаним, але він точно заходи в ТГ. Тому цей мороз ну зовсім тупий. Якщо немає нічого, то скажи, я зрозумію, що вони блефують. Якщо є, то скажи правду як воно є, все одно ж це покажуть, як мінімум чоловіку. Я написала йому, якщо ті фото покажуть моїм близьким, то побачуть і його. Хай сам вирішує, що з цим робити. Бо явно фото десь у нього взяли, і якщо це не він сам, то він має як мінімум здогадуватись, хто міг мати доступ до його компу. Одним словом, чекаємо наступного їх підступного ходу.
Люблю джаз• 13 апреля 2025
Як міг ваш колишній знати пошту вашого чоловіка? А подруга? Це ж не телефон чи вайбер?
Дую на вітер• 13 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Якщо подруга агрессивна і неаміняєма-то це не дуже добре, її ж точно бісить і агресія стає ще сильнішою, бо в неї не виходить задумане зло, з нею не хочуть вести ніякий діалог, тому треба від неї триматись подалі, і звісно ніяких зустрічей, ні в якому разі, хто зна що хвора людина може ще гидкого утнути. Не знаю як можна таку людину зупинити((
А коханець схоже вибрав тактику-це все тільки ваші проблеми, сама і розбирайся, а його це не вже стосується, навіть після саме його зливу подробиць про ваші відносини. Але ж міг і по нормальному, по дружньому, по чоловічому, по людськи повести, не чужі ж люди були-але схоже нічого цього в нього не залишилося, а може й не було ніколи, та ще й міг і сциконути, або до вас залишились якісь образи чи притензії. Вибачте якщо я дуже різко, але в голові не вкладається як колись такі близькі люди можуть так вести себе, причинити біль і страждання, це і мого покидька теж стосується
автор Налитое яблочко • 13 апреля 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ви навіть не увляєте які є бази по всім нам. Платите та 100 грн, і вам видає все. І пошту, і ном телефону, і навіть де ви їжу замовляєте. Мені чоловік показував, як це все працює. У чоловіка є декілька пошт, але пишуть саме на цю, робочу, бо саме вона була вказана на цих сайтах.
автор Налитое яблочко • 13 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Ви просто всі мої думки озвучуєте. Особливо про те, що це не його проблеми, їб...ться там самі. І це зовсім не різко, це ще мяко. А найсмішніше, що в тих листах йшлось, що він кохає мене до сих пір. Його сила кохання мене просто вражає На жаль, є ще одна річ, з якою я просто не знаю, як справитись. Чоловіка просто поглинає ненависть до цього урода. Я йому кажу, намагайся якось відпустити, типу кажи в думках, іди з богом, залиш мене в покої і т.д. Але просто не знаю, як допомогти йому справитись з цією ненавистю. Я теж ненавиджу того урода, але не такому рівні, щоб ненависть заполонила мої думки і душу. Тобто, я розумію, якби коханець повів себе інакше, вибачився, признав і свою вину, ненависть не була б такою сильною. Але його поведінка ще більше посилює цей стан. Як мені йому допомогти?
Дую на вітер• 14 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Дуже складне питання, бо для мене воно теж актуальне. Гнів, ненависть це для чоловіка нормальний природній стан в ситуації що склалася у вас. Але це не повинно продовжуватися дуже довго, бо ніякого психічного здоровʼя не хватить жити в такому стані день за днем, місяць за місяцем, рік за роком. Тому обовʼязково потрібне психологічне розвантаження, моральне й фізичне, відпочинок, гарний сон. Бо ненависть вона виснажує. І якщо людина не виплескує ненависть і емоції на коханця в вашому випадку, він перенаправляє це все або на своє оточення, або все тримає в собі, і воно все накопичується й накопичується, а це ще гірше. Тому її потрібно намагатися стримувати і старатися розчепляти, бо такі емоції руйнують людину. людина в такому разі не може довго знаходитися в нормальному стані. Тому не треба цю проблему тримати в собі, накопичувати це все, треба розмовляти, відволікатися, спорт, підтримка сімʼї, друзів, цікава робота, старатися менше стресувати, хоббі. Я намагаюся все це робити, хоч більш менш, ну і розслаблення й розвантаження-це йога і оргазм (хоча вважається що в стресовій ситуації це підходить тільки для чоловіків, а для жінок-навпаки). Але все індивідуальне, треба шукати. Ну і обовʼязково треба відпустити ситуацію і кривдників. Бо це може привести навіть до порушення імунітету, психічного розладу, депресії, тривожних розладів і навіть до хронічних хвороб.
автор Налитое яблочко • 14 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Ну, це все приблизно я чоловіку говорю і намагаємось робити. Він бігав колись, зараз перестав. Кажу, бігай знову. Говоримо багато, до 4-5 ранку можемо розмовляти, обіймаємось, цілуємся, говоримо, про свої почуття, які важливі ми для один одного. Він не виплескую це ні на мене, ні на дитиниу, ні на оточуючиш. Більше тримає в собі. Каже що воно наче нормально, нормально, а потім якось раз і находить на нього все, накочує. З´являється тривога і це відчуття ненавсті. Каже, що після розмов наших стає легше, і що вже не так боляче, як було одразу. Але оця ненависть його підкошує. Він каже, наче мене підміняють, наче вселяється в мене щось. Раніше хоч могли на відпочинок за кордон поїхати до моря, розслабитись, а зараз немає такої можливості відпочивати разом :(
Дую на вітер• 14 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Щирість почуттів і те що ви робите повинні з часом змінити ситуацію в кращу сторону, тому не опускайте руки, якщо ви дійсно цього бажаєте, і рано чи пізно все буде добре! Хай якось намагається не тримати все у собі, йому мабуть важко після всього пережитого, та ще й далі переживає бо рана ще не загоїлася, а ми тільки можемо уявляти що там у нього на душі і що відчуває
автор Налитое яблочко • 15 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Дякую. Будемо старатись.
Ласковая_львица• 25 апреля 2025
Автор, как у вас дела?
автор Налитое яблочко • 26 апреля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Автор, как у вас дела?
Продовжують писати уроди кончені. Мені написали на Пасху в 23.43, непогребували святим днем, типу порахували, що 23.43 день закінчився і можна лити свою ненависть. Писали всяку хрєнь про мою грішну душу, про перелюб, і що я вбила душу свого чоловіка, а як же заповідь ’Не вбий’. Про свою б краще думали, а не про мою. А позавчора знову написали чоловікові все з тією ж пропозицію з ним зустірітись і відкрити на мене очі. Типу ти ж не хочеш, щоб всі ваші друзі і колеги по роботі знали, яка в тебе дружина. Мені почнає вже дзеркалити з історією ’Дую на вітер’, бо до цього разу прямо про друзів і колег не йшлось. Чоловік той лист не бачив, я заблокувала і видалили його на фіг. Хочу, щоб він якийсь час пожив спокійно, нового все одно там не написали нічого. Все одно, якщо у них є якийсь план, ніхто їх не спинить. А зустрічей ніяких не буде.
автор Налитое яблочко • 26 апреля 2025
Якщо коханець до цього причетний, то якби мовити, позор впаде і на нього, тому не думаю, що він буде зацікавлений в оприлюдненні. Якщо не причетний, то можуть зробити будь-що. Але як на мене, хай вже все вивалють, та й на тому все. Мої близькі друзі і так в курсі. Колеги по роботі є тільки у чоловіка, і не думаю, що їм є якась різниця особливо. А до інших знайомих мені глибоко все одно, бо я там не живу і мені фіолетово, хто там і що про мене думає. Чоловік каже, щоб там не було, у них нічого не вийде.