GirlSuper• 11 февраля 2025

Це звичайно поки чутки, але

❗️ Військова поліція зможе затримувати, зупиняти транспорт і заходити в житло – Рада розгляне законопроєкт

нардеп Бакумов анонсував новий законопроєкт, який може суттєво змінити підхід до військових правопорушень.

🔹 Що передбачає законопроєкт?
▪️ Створення Військової поліції, яка отримає розширені повноваження.
▪️ Зупинка транспорту та перевірка документів військових.
▪️ Право на доступ до житла у рамках розслідувань.
▪️ Штраф до 17 тисяч грн за невиконання вимог військової поліції.

📌 Питання до всіх: де межа між забезпеченням порядку та надмірними повноваженнями?
Oksania_mama• 11 февраля 2025
Ответ для-Ань-
Користуйтесь Конституцією України - основним законом:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
’’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’’
А вы конституцию выборочно читаете? Ну-ну))))))))
Татьяна-57fb• 11 февраля 2025
Ответ дляКиев_Елена
Привезти то могут куда угодно, а вот будут ли люди атаковать, вопрос. Ну вот, к примеру, вас поймали и бросили на штурм. Команда: «в атаку»! Вы побежите атаковать или спрячетесь/забьетесь в относительно безопасное место и при удобном случае попытаетесь сбежать?
так уже все делают второе то что вы написали кто умный и не мотивованый болван
Татьяна-57fb• 11 февраля 2025
Ответ дляelenze66
Не люблять, а змушені цей весь балаган терпіти, бо ´кожен з нас препіздент´.
скоро терпение у препиздентов лопнет когда тцка начнут с парадной тащить мужиков и стрелять к этому все идет ,у нас уже ходят в Одессе по парадным по квартирам тцка с ментами , только им никто не открывает дверь шо дальше выбивать двери будут и искать кого схватить ,улицы пустые никто не выходит, им уже некого ловить , шакалы без работы остались , от блин придется самим ехать в штурмовые бригады или как там их называют ,, люди закончились
Sova splushka• 11 февраля 2025
Ответ дляFalcon82
В Україні Конституція на паузі
Це так зелена влада ляпає, і робить в Україні диктатуру.
Ніхто не має жодного права ставити Конституцію на паузу, навіть під час війни.
Татьяна-57fb• 11 февраля 2025
автор это не чутки это уже началось
Falcon82• 11 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
То Ви визнаєте, що у нас диктатура в країні?
Filomena• 11 февраля 2025
Ответ дляwer-inn
Не путайте, надмирни повноваження були у Януковича и беркута) а сейчас воля народа...
Ви ще йому подякуйте за те, що листа пуйлу написав. Перед тим посадивши свою дупу в голубий вертоліт. Фу! Цей слабодухий людішка призвів до всього що ми більше 10 років вихаркати не можемо. А у вас ще вистачає совісті про нього згадувати.
Sova splushka• 11 февраля 2025
Ответ дляFalcon82
Ну давайте подивимося. Отже, за вікіпедією:

Диктату́ра (лат. dictatura — необмежена влада) — нічим не обмежена політична, економічна та ідеологічна влада у державі або певному регіоні однієї чи кількох осіб, класу, соціальних груп, які у своїх діях спираються на безпосереднє застосування апарату насильства (армії, поліції, карних установ), а також відповідний політичний режим.

Ну то як, схоже?
Може, ще не в повній мірі, але великими стрибками все рухається саме в цьому напрямку.
Ирина_Б_• 12 февраля 2025
Ответ дляbdgoli
Где столько мужчин взять, шоб укоплектовать ещё и военную полицию?
из тцк перейдут, опыт есть
TATATA1973• 12 февраля 2025
Ответ дляOksania_mama
Намагаються ввести не військове положення, а воєнний стан, промацують настрій людей. Почитайте, в чому різниця.
Є лише воєнний стан і стан війни. Воєнний стан і зараз. хай вводять стан війни, мені все рівно. Але тоді всі депутати на фронт.
TATATA1973• 12 февраля 2025
Ответ дляFalcon82
Його введуть лише у випадку, якщо Величний захоче втримати владу будь якою ціною. Для цього і тримають поліцію і інші силові структури чисельністю більше діючої армії в тилу
Боже, почитайте нормативну базу. У нас і так воєнний стан.
Апель-синка• 12 февраля 2025
Ответ дляbdgoli
Вот-вот, пусть идут воевать, если они ВОЕННАЯ полиция.
Апель-синка• 12 февраля 2025
Ответ дляКиев_Елена
Свои в спину ’предателю’ стрельнут.
Думаете в великую отечественную зачем замполиты были? стояли за спиной идущих в атаку и отстреливали тех, кто не вперед, а назад побежит.