❗️ Військова поліція зможе затримувати, зупиняти транспорт і заходити в житло – Рада розгляне законопроєкт
нардеп Бакумов анонсував новий законопроєкт, який може суттєво змінити підхід до військових правопорушень.
🔹 Що передбачає законопроєкт?
▪️ Створення Військової поліції, яка отримає розширені повноваження.
▪️ Зупинка транспорту та перевірка документів військових.
▪️ Право на доступ до житла у рамках розслідувань.
▪️ Штраф до 17 тисяч грн за невиконання вимог військової поліції.
📌 Питання до всіх: де межа між забезпеченням порядку та надмірними повноваженнями?
🔹 Що передбачає законопроєкт?
Кросівки оригінал• 11 февраля 2025
Ответ дляКиев_Елена
Привезти то могут куда угодно, а вот будут ли люди атаковать, вопрос. Ну вот, к примеру, вас поймали и бросили на штурм. Команда: «в атаку»! Вы побежите атаковать или спрячетесь/забьетесь в относительно безопасное место и при удобном случае попытаетесь сбежать?
То ви не знаєте що таке негативна мотивація, в параші саме так, як і у нас теж все частіше і частіше
Oksania_mama• 11 февраля 2025
Ответ дляFalcon82
Його введуть лише у випадку, якщо Величний захоче втримати владу будь якою ціною. Для цього і тримають поліцію і інші силові структури чисельністю більше діючої армії в тилу
Саме тому і з´явилося те, що в пості написане - не прямий військовий стан, а оце ’кабутта додаткове правило’. І знов зеля не ментів на це підписує, а військових, щоб Маньки ще більше ненавиділи ЗСУ.
Ответ дляEkaterina17
Будуть отримувати кулю в лоба
Вже багатьом пустили?
Всі такі герої в на ділі. Зелені мразі вже тих чоловіків наскільки обмежили, якщо не воюєш тебе ловлять і заставляють вмирати. Ті що там по три роки вже теж не витримують. Провали по всіх фронтах
Ответ дляPeres Lal
Военная полиция гражданскими не занимается, у нее полномочия другие. Но это в теории. Как будет на практике - увидим.
Боже мені вже так надоїла ця Україна, вже на голову не налазить. Щодня ізобрітають одне гірше іншого. За який хрєн це все ще хтось погоджується захищати, для мене - загадка. Із зірочкою причому.
Наталья557• 11 февраля 2025
Ответ дляZaviriuha
Хто не хоче воювати, того не заставлять. Варіантів безліч, хоч 100 ще інспекцій створять, люди воювати не підуть
Можно подумать, что сейчас в окопах только те, кто этого хотели
Lisichka1307• 11 февраля 2025
Щоб не було,авторе, це не буде вічно. Я не знаю на що розраховують тцкуни, але впевнена що вони перші будуть бігти колись геть звідси
Ответ дляКиев_Елена
З кацапських заградотрядів ми сміялись в березні 2022
Magnifique_• 11 февраля 2025
Ответ дляByretta
Хотели расформирование ТЦК?Вот вам
ТЦК еще заиньками покажутся
Опять люди виноваты? На этот раз в том, что ’ заинек’ не ценили?
Обвинения всё бредовей и бредовей...
Colombina.• 11 февраля 2025
Границы там, где их проведут люди
Народ как овцы - все терпит, и это стерпит
Ответ дляOlvia1987
Естественно.Западу не надо,чтобы под контролем России оказалась страна с сорокамиллионным населением,работающей экономикой и нормально развитой инфраструктурой.А вот с разрушенной экономикой,разбитой инфраструктурой, стёртими городами и сёлами, населением,половину от довоенного - пожалуйста, пусть берут.Поэтому и не случился Киев за три дня.Но сейчас набегут, назовут меня матрёшкой,ватой и ждуном.
А зачем такой гемор раше? На кацапосайтах некоторые граждане рф уже выражают беспокойство, что все разрушенное войной, придется восстанавливать за их счет
Colombina.• 11 февраля 2025
Ответ дляFalcon82
У більшості кордони зараз там, де їх особиста безпека та безпека сім´ї. І їх навряд чи можна в цьому звинуватити
Ну так их безопасности уже давно угрожает само государство - не вижу никаких волнений со стороны общества
Ответ дляowl62
Кацапам надо было раньше об этом думать.А теперь что ж?Украл коня - корми и пои его,хоть он и не твой.Цыганская пословица.
Користуйтесь Конституцією України - основним законом:
’’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’’
Flower Girl23• 11 февраля 2025
Ответ для-Ань-
Это той, которая ’на паузе’?
Ответ для-Ань-
В Україні Конституція на паузі
Flower Girl23• 11 февраля 2025
Ответ для-Ань-
Якби українці читали Конституцію, то знали б, що Конституцію неможливо поставити на паузу!
Но почему-то наш ’гарант’ так не считает...
Ответ дляКиев_Елена
Вы уже пробовали все это провернуть?
Ответ для-Ань-
Конституція на паузі, сказав найвеличніший найпотужніший.