Анти-анонім• Изменено 11 февраля 2025
Реальний випадок невідкладної допомоги в європейській країні
Тут багато порівнюють медичну допомогу в Україні і країнах Європи. Ділюсь своїм власним випадком.
Зранку заболів живіт, доволі інтенсивно, але можна було терпіти. Вдень нормалізувалось, а до ночі болі стали нестерпними. Крім того біль відчувався в правому нижньому кутку, що трохи бентежило з приводу апендициту. Вирішили їхати до приймального в госпіталь. Приїхали туди в 12.15. огляд медсестри і збір скарг відбувся в 2.45. ще через 30 хвилин взяли кров. Так як біль був сильним, дали звісно парацетамол, але він ніфіга не допоміг. Тому не довго думаючи вони вкатали морфій. Огляд лікаря лише 6.45! Тобто 6 з половиною годин з різким болем просто сиділи в коридорі. Далі ще КТ, результати, і в 8.30 лікар каже, що не знають що це, бо аналізи і КТ чисті, тож їдьте додому. Морфій відпустив ще по дорозі додому, тож сьогодні вночі теж ковтала будь-які знеболюючі, бо діагнозу так і нема, а болі є. До гастро запис за місяць. Тож для себе роблю висновок, що хоч за кордоном круте обладнання і тд, але наші лікарі найкращі.
Зам. зав. Анонима• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Вашу дитину теж тримали 6 з половиною годин в приймальному до огляду лікаря? Чи це якось швидше відбувається?
Ми також з дитиною довгенько чекали на прийом лікаря в шпіталі, але це вже випадок був не в Англії.
Обстежили, не виявили причини болі в животі і запропонували дообстеження в госпіталі.
За майже тиждень - зробили купу обстежень, аналізів, встановили діагноз і відпустили лікуватися додому.
Все безкоштовно. Навіть деякі ліки, які ми самостійно купляли.
Україні навіть не снилась така погана європейська медицина.
Але звісно у кожного своя точка зору, свої випадки.
Подмигашка• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Додам, що огляд лікаря гострого животу відбувався вже після прийому морфіну, що могло дуже замазати картину. Але це вже пусте, все одно всім фігачать КТ з контрастом
В насвам його безкоштовно взагалі ніхто б не зробив
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
Удалено администрацией...
Золота орда• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Удалено администрацией...
Роздратована шкіра• 11 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
не вырезали бы. Месяц назад ночью с сыном ездили в больницу. Вызвали скорую, они отвезли на приемный покой. время 02:30. Через час примерно он уже был с результатами анализов, узи и осмотром хирурга. Еще дали обезболивающее с собой. Сказали: можете у нас до утра остаться. Мы ушли домой, т.к. живем совсем рядом. Утром поехали с этими всеми анализами и узи к гастроенетерологу. Назначил лечение и контрольный осмотр через 14 дней. Цена этого всего - 0,00 грн.
Це ваш випадок, а мені більше 20 років тому розрізали подивитись від чого гострий нестерпний біль, який нічим не могли зняти. Виявилось розрив кісти , а різали як апендицит.
ПешитеБесАшипок• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Британія
То в Україну повертатись будете? Чи дасте Британії ще шанс?
Мариупольская больница с лучшими врачами. Резкая боль у ребенка, хирург осматривает, щупает, говорит - это вряд ли аппендикс, идите в педиатрию, если там ничего не найдут, а станет хуже вызывайте на дом скорую. Идём к педиатру - это инфекция говорит, через пару часов у него будет 40, вам стоит лечь в инфекционное. Короче развернулись мы и поехали домой, дома ребенок сходил в туалет и стало лучше. Температуры 40, так и не дождались, зато потом заколебала звонками санстанция. Вот наши лучшие врачи.
Роздратована шкіра• 11 февраля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Плюсуюсь, моєму чоловіку ендоваскулярно зробили операцію на клапані серця, прийшов рахунок в 10€, не уявляю скіль б це коштувало в нас.
Лагшмивара• 11 февраля 2025
Я вообще балдею от их врачей и их фраз типа ’мы не знаем, что это’. Это при их возможностях диагностики. Лучшее оборудование, лаборатории со всеми необходимыми реагентами....Что они учат там почти 10 лет в мед ВУЗах? Да у нас любой провинциальный хирург без никаких КТ (потому что провинции такое только сниться может) по клинике и 1 анализу поставит диагноз и примет меры. Кстати, а что они в брюшной полости хотели увидеть на КТ? Люди, котрые учатся чуть ли не 10 лет и получают офигенные зарплаты, не знают, что КТ для брюшной полости и малого таза практически неинформативно? Самое обычное УЗИ показало бы намного больше.
Цирк на дроті• 11 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Автор, яка країна і де ще дають морфій?🤯
Испания...Мадрид
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
Удалено администрацией...
Я не ображала, а спитала, чи це нормальна для Вас манера вести діалог. Бачу, що нормальна. З ваших слів я невдячна хабалка, тож давайте на цьому з Вами попрощаємось. Всього найкращого
Лагшмивара• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Ой, блин, дочитала еще про контраст. Они там у вас метостазы искали, что ли?
Цирк на дроті• 11 февраля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Автор, на самом деле они все правильно сделали. Ваше состояние не угрожает жизни. Что дальше с вами будет- их не волнует. Хоть вешайтесь от боли
реально??
Лагшмивара• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Британія
О, прочитала, что Британия. Все, вопросов нет :))
Анонимарик• 11 февраля 2025
У нас наоборот не дают обезболивающее при боли в животе чтоб не смазать клиническую картину .
Золота орда• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Вы создали тему , чтоб самой в ней отвечать? Значит надо было ее сразу закрыть. А так - читайте!
Допоможіть знайти• 11 февраля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Если не повесилась от боли - состояние не угрожали жизни.
Повесилась - состояние лечения не требует
Ну що ви, мамо!• 11 февраля 2025
Автор, я теж в Англії. Була сильна носова кровотеча. Приїхала в A&E, огляд медсестри - за 5 хвилин, перша невідкладна допомога. Зустріч з лікарем - за годину. Подивився, сказав, що далі вже треба йти до лора і там обстежуватися. Лікарня сама зробила referral до спеціаліста, мені тільки прийшов лист з адресою та часом запису. І це все під час різдвяних канікул. Тому хочу сказати, що все по-різному від лікарі до лікарні. Не вся Англія погана.
Лагшмивара• 11 февраля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Это очень гуманно, конечно.
Подмигашка• 11 февраля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Мне просто интересно зачем человек может делать каждый год кт с контрастом? У вас рак в ремиссии?
Моєму чоловіку за останні 4 міс вже 4 рази робили в Данії. Онко підшлункової з метастазами
Не зацілована• 11 февраля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Как раз правильно всё сделали, если была неясная картина и такие сильные боли
Лагшмивара• 11 февраля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Что не сравнивать? Вы понимаете что такое кт с контрастом и какая это лучевая нагрузка? Зачем его делать по скорой?
Ну для точности же :))
Цирк на дроті• 11 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
Так вы ночью приехали. Вас обезболили и утром посмотрел врач и взяли анализы. Что не так? В Украине так же было бы, обезболили и только утром осмотр врача. Исключения - травмы серьезные, после ДТП и т.п. - сразу на операционный стол, а ваше состояние позволяло ждать утра
нет, папу забрали по скорой с апендицитом , в 19-00 клиника, 20:30 операция
Масяня Я• 11 февраля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ну я в 11 подзвонила в швидку, через 10хв були вже у мене, хоча живу у чорта на рогах. Відвезли до місцевої поліклініки, там вкололи вольтарен. О 15 нарешті швидка повернулась і повезла до госпіталю, хоч нічого вже не боліло (там годину пиляти). Так, до 7 десь там маринували, вколовши ще якийсь знеболювальний типу морфію. І нічого не могли нащупати. О 8 вечора зробили КТ, о 9ій сказали, що апендицит. Наступного дня операцію, всю ніч наркоту випрошувала, бо нестерпно.
Так, це довго. АЛЕ
Моя мама з апендицитом, який так само не прощупувався, в Києві два тижні дома пролежала, і швидка і невідкладна і сімейний лише кололи знеболювальне і казали, що то панкреатит. Поки він не розірвався, відірвався і в іншому місці приріс. Лише чудом врятували.
А ще я з доволі забезпеченої місцевої сім´ї лежала в покої швидкої. І була там ще стара алкоголічка. І одинокий дід, схожий на бомжа. І вони хай так само неспішно, але отримували допомогу ні на йоту не гіршу. Час - то плата за доступність у випадку нашої країни 🤷🏼♀️
Так, це довго. АЛЕ
У меня в 19 лет тоже не прощупывался аппендицит. Около 2 недель непрерывно болел живот, но боль была не острая. Проверялась в 3 больницах (по гинекологии все ОК). И вот в последний визит к врачу больницы №3 мне говорит опытный хирург, мол, ну, может, аппендицит, не знаю - разрежем, увидим
Но поскольку мне было 19 и за полгода до этого у отца он лопнул по пути в больницу (ну, у него была острая боль, и за день все произошло), я испугалась и согласилась на операцию. СБ, после операции боли исчезли.
Точная копия плова• 11 февраля 2025
Вам повезло. А могли и умереть, как та несчастная женщина во Франции.
Добротная• 11 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
Это вам так кажется.
После бесплатного кт вообще можете даже не сравнивать.
Так шо, прикласти те безкоштовне кт до пупа, щоб боліти перестало? Замість лікування.
От радощі у людей, кт бесплатне. Впевнена, що тс більше б рада була, якби діагноз поставили і стан покращили стабільно, навіть без безкоштовного кт.
ТигрЛьвович• 11 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
В кожному відділенні в ургентній лікарні є черговий лікар. Мене привезли вночі , огляд, перевезли у відділення , лікар зробив призначення, зразу вкололи і прокапали. Я не заплатила ні копійки.
Не зацілована• 11 февраля 2025
Ответ дляПодмигашка
Я тоже в Дании, Хеденстед коммуна 👋🏻
Обнимаю Вас
Золота орда• 11 февраля 2025
Ответ дляДобротная
Она сравнила медицины! У нас такого не сделают бесплатно, вот это и есть мое сравнение.
Как они поставят диагноз, если все чисто по из анализам?
Совершенно логично, что отправили к семейному, чтоб та назначила другие обследования.