Анти-анонім• Изменено 11 февраля 2025
Реальний випадок невідкладної допомоги в європейській країні
Тут багато порівнюють медичну допомогу в Україні і країнах Європи. Ділюсь своїм власним випадком.
Зранку заболів живіт, доволі інтенсивно, але можна було терпіти. Вдень нормалізувалось, а до ночі болі стали нестерпними. Крім того біль відчувався в правому нижньому кутку, що трохи бентежило з приводу апендициту. Вирішили їхати до приймального в госпіталь. Приїхали туди в 12.15. огляд медсестри і збір скарг відбувся в 2.45. ще через 30 хвилин взяли кров. Так як біль був сильним, дали звісно парацетамол, але він ніфіга не допоміг. Тому не довго думаючи вони вкатали морфій. Огляд лікаря лише 6.45! Тобто 6 з половиною годин з різким болем просто сиділи в коридорі. Далі ще КТ, результати, і в 8.30 лікар каже, що не знають що це, бо аналізи і КТ чисті, тож їдьте додому. Морфій відпустив ще по дорозі додому, тож сьогодні вночі теж ковтала будь-які знеболюючі, бо діагнозу так і нема, а болі є. До гастро запис за місяць. Тож для себе роблю висновок, що хоч за кордоном круте обладнання і тд, але наші лікарі найкращі.
Найщасливіша• 11 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
Так если бы у наших анализы были чистые, они б что-то сделали? Вырезали бы все равно на всякий случай?
И если бы вы в селе пришли у нас или в пгт, то тоже бы утра ждали врача.
И где это у нас сразу кт делают еще и небось бесплатно?
П с вот вы неблагодарная.
Так а толку автору з того безкоштовного КТ? типу радіти халяві чи що? В людини живіт болить і лікарі не знають шо то таке і розбиратися не хочуть.
Так і загнутися можна, зате КТ безплатне, ото радість.
Весела пiсенька• 11 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
В Польщі теж недавно українка померла, так її ´полікували´, не надали допомогу.
Так, було такое, я живу в тому ж містечку-не все так однозначно
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляМасяня Я
Автор, а как у вас сейчас состояние, боль прошла?
Зараз значно краще, але вночі були приступи знову, пила знеболювальне Зараз лише тягнучий біль. Записалась до сімейного
Масяня Я• 11 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Так у автора же именно боль, которую требуется заглушать морфием)
Не увидела, чтобы автор писала, что по дороге домой выпросила морфий в местной аптеке. Если не ошибаюсь, ей его назначил врач.
Добротная• 11 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Бачте, вона вам замість відповіді автограф внизу лишила)
Всім ліпить)
Зам. зав. Анонима• 11 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
У Польщі у місті Пйотркув-Трибунальський померла 32-річна громадянка України, яка звернулася до лікарняного SOR через проблеми з диханням та низький тиск. Молоду жінку не оглянули належним чином і відправили до поліклініки, де їй діагностували серцевий напад, і вона згодом померла.
Зазначається, що українка звернулася до воєводської лікарні в Пйотркуві-Трибунальському з симптомами інфекції верхніх дихальних шляхів, ускладненим диханням та падінням тиску. Втім, пацієнтку не госпіталізували. Медична сестра в приймальному відділенні сказала жінці, що її стан не потребує допомоги у відділенні невідкладної допомоги, і її направили до лікаря в поліклініку.
за 2 години, коли 32-річна жінка звернулася до поліклініки, лікар сказав, що у неї серцевий напад, і її стан вимагає негайної госпіталізації. Українку каретою швидкої знову доправили до тієї ж лікарні, але було надто пізно для допомоги – жінка померла.
Дуже шкода жінку, величезна трагедія для родини, але люди помирають в будь-якій країні.
Всюди є горе-медпрацівники.
Love_Love_Love_• 11 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
А что, при импотенции боли наблюдаются? Интересно на основании чего поставили такой диагноз?
Узі, післк, нирки
Весела пiсенька• 11 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Я з цього ж міста- живу тут 7 років і ходжу з дітьми до тієї ж лікарні-там не все так однозначно
Масяня Я• 11 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Я тоже офигеваю от комментаторов. Сделают мне КТ, диагноз не установят и с теми же болями отправят домой, а ты хлопай в ладоши от бесплатного КТ.
ТигрЛьвович• 11 февраля 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Ну так кажіть правду. Я думаю, якщо прокуратура цим займається, то не просто так.
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Ви абсолютно праві. Питання ж не в тому, що воно безкоштовне чи ні, питання в тому, що людині погано, а вона годинами чекає, а потім їде додому без діагнозу і призначень
Потринділиця• 11 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
Так вы ночью приехали. Вас обезболили и утром посмотрел врач и взяли анализы. Что не так? В Украине так же было бы, обезболили и только утром осмотр врача. Исключения - травмы серьезные, после ДТП и т.п. - сразу на операционный стол, а ваше состояние позволяло ждать утра
Ні, в Україні одразу беруть кров і дивляться на лейкоцити. Не чекають до ранку.
Почемучечка• 11 февраля 2025
Наші лікарі найкращі тому, що це спадщина СРСР. Незабаром буде як і Європі, навіть гірше. Нашу медицину розпочали знищувати відразу після 2104 року, для цього тут поставили Супрун. Хотіли у Європу - отримайте, розпишиться.
Крим мій• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Додам, що огляд лікаря гострого животу відбувався вже після прийому морфіну, що могло дуже замазати картину. Але це вже пусте, все одно всім фігачать КТ з контрастом
Автор, сорри, но есть у них хорошая медицина и хорошие врачи, просто она оооооочень дорогая
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляДобротная
Пацієнту абсолютно пофіг, які красіві кт стоять в лікарні, якщо зиску від них нема. Пацієнту потрібна допомога, а не цяцьки. Якщо за наявності лабораторії та інших апаратів вони за день не здатні зʼясувати причину і покращити стан - до фені та медицина. Бо вам, може, й шашечки. А нам - їхати. Медицину порівнюють по результатам, а не по бубнам.
Дякую за підтримку. Саме про це я хочу сказати, що навіть при чудовій матеріальній базі, вони діють суто в межах протоколу. А людина все ж таки сподівається на допомогу
Королева краси• 11 февраля 2025
У Польщі якось сиділи 15 годин в сорі і і в результаті відправили додому
Крим мій• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Наші би як мінімум залишили в палаті під наглядом, а не відправили додому з гострим болем.
У вас на почечную колику больше похоже, песок или камень в мочеточнике, Баралгин попробуйте уколоть или Дексалгин, ан мочи сделать
Чаклунка-ведунка• 11 февраля 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
И в любом случае не отправляли бы домой с болью, а назначили обследование пока не нашли бы причину
причину нашли бы сразу, даже несколько, в зависимости от кошелька
Масяня Я• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
У меня такая же хрень была при аппендиците. Периодически усиливалась, особенно после 22 часов, в остальное время были непрерывные (все те 2 недели ни на час не прекращались) тянущиеся боли, которые не снимали таблетки типа Ибупрофена.
До этого у меня были проблемы по гинекологии (кисты), которые тоже давали боль, но она снималась таблетками, а эти - нет. Прекрасно понимаю ваше состояние . Желаю, чтобы вам побыстрее установили диагноз и назначили лечение.
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляКрим мій
Можливо. Я дописую лише про власний досвід
Королева краси• 11 февраля 2025
Ответ дляВесела пiсенька
А що там було,розкажіть, будь ласка
Весела пiсенька• 11 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Дуже багато питань відповіді на які ми вже ніколи не дізнаємося, але скажу так - багато чого не договорюють про ту історію. Є свідки, які знімали все на камеру
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляКрим мій
Сечу здавала, там чисто.
Зам. зав. Анонима• 11 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Ваша правда! 100% погоджуюся🥺
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляМасяня Я
Дуже дякую.
Весела пiсенька• 11 февраля 2025
Ответ дляКоролева краси
А що там було,розкажіть, будь ласка
Не договорюють багато чого, великі гроші теж замішані
Видна міленіалка• 11 февраля 2025
Автор, возвращайтесь. У нас ’лучшая’ медицина.
На прошлой неделе скорая просто не приехала на вызов когда мама, инвалид на костылях, упала , разбила голову и поломала руку. У нас с января этого года диспетчер решает, приедет ли скорая. Видимо в нашем случае диспетчер пересмотрела тиктока и решила, что с поломанной рукой человек на костылях без проблем может до травматолога добраться .(
Обезболивающий укол ей делала я, поднять ее мне помог сосед и потом с соседом мы ездили по маршруту гос. поликлиника -гос травматология и частная клиника. В итоге помощь оказали в частной клинике, где я оставила сумму большую, чем мамина пенсия.
А далее могу многое написать про врачебные ошибки, с которыми сталкивалась я и моя семья. Моему отцу ошибка врачей стоила жизни, а маме инвалидности. Так что реально у нас лучшие врачи. Только при серьезных заболеваниях ,выкачав предварительно кучу денег, они разводят руками и говорят, чтобы искали возможность поехать в Германию, Израиль или другую страну.
Королева краси• 11 февраля 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Вибачте, нічого не зрозуміло( які гроші? Вона ж прийшла до лікарні?
Стервочка• 11 февраля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У мого чоловіка був позитивний досвід. Взяли аналізи, виписали лікування. Швидка приїхала дуже швидко. Теж нестерпні болі в животі.
+ также.
В Украине упала в обморок на остановке, люди вызвали скорую. Я уже пришла в себя и 40 минут все со мной ждали когда приедет скорая (пробки). Я уже не хотела никуда ехать, но в скорой решили, что они должны меня отвезти в больницу. Привезли на другой конец города , показали куда идти и сказали дать 200 грн на бензин.
Як ухурделю• 11 февраля 2025
Ответ дляВесела пiсенька
А як було?