Анти-анонім• Изменено 11 февраля 2025
Реальний випадок невідкладної допомоги в європейській країні
Тут багато порівнюють медичну допомогу в Україні і країнах Європи. Ділюсь своїм власним випадком.
Зранку заболів живіт, доволі інтенсивно, але можна було терпіти. Вдень нормалізувалось, а до ночі болі стали нестерпними. Крім того біль відчувався в правому нижньому кутку, що трохи бентежило з приводу апендициту. Вирішили їхати до приймального в госпіталь. Приїхали туди в 12.15. огляд медсестри і збір скарг відбувся в 2.45. ще через 30 хвилин взяли кров. Так як біль був сильним, дали звісно парацетамол, але він ніфіга не допоміг. Тому не довго думаючи вони вкатали морфій. Огляд лікаря лише 6.45! Тобто 6 з половиною годин з різким болем просто сиділи в коридорі. Далі ще КТ, результати, і в 8.30 лікар каже, що не знають що це, бо аналізи і КТ чисті, тож їдьте додому. Морфій відпустив ще по дорозі додому, тож сьогодні вночі теж ковтала будь-які знеболюючі, бо діагнозу так і нема, а болі є. До гастро запис за місяць. Тож для себе роблю висновок, що хоч за кордоном круте обладнання і тд, але наші лікарі найкращі.
Масяня Я• 11 февраля 2025
Ответ дляДиректриссимо
В смысле запрещен?
Самое сильное обезболивающее
Про онкологию слышали? Какие боли бывают?
Или тоже думаете что не существует
Самое сильное обезболивающее
Или тоже думаете что не существует
Фентанил посильнее будет...раз так в 100.
Пишу_граммотно!• 11 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну в нас би вам вирізали апендикс на всяк випадок навіть якщо це не він. За кордоном все по міжнародним протоколам, якщо немає показів не будуть різати.
Не брешите. Когда я с ребенком поехала с вечера с подозрением на аппендицит, положили до утра покапали, убедились что аппендицит и прооперировали. В палете было много детей таких же до утра, у кого диагноз не подтвердили и их отпустили. Мало того, там была девочка 3 года, частый их клиент с болями, никто ей ничего не удалял.
Лагшмивара• 11 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Как раз правильно всё сделали, если была неясная картина и такие сильные боли
Картина должна быть ясна любому думающему врачу по клиническим симптомам, анализам, УЗИ. Делать КТ с контрастом на каждую боль в животе это....я даже не знаю, как назвать.
Не зацілована• 11 февраля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Не на каждую
У автора была же неясная картина и очень сильные боли
Как раз в таких случаях и делают кт
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Автор, я теж в Англії. Була сильна носова кровотеча. Приїхала в A&E, огляд медсестри - за 5 хвилин, перша невідкладна допомога. Зустріч з лікарем - за годину. Подивився, сказав, що далі вже треба йти до лора і там обстежуватися. Лікарня сама зробила referral до спеціаліста, мені тільки прийшов лист з адресою та часом запису. І це все під час різдвяних канікул. Тому хочу сказати, що все по-різному від лікарі до лікарні. Не вся Англія погана.
Можливо. Я лише написала про власний досвід. Деякі дійсно кажуть, що якість надання дуже відрізняється в різних клініках
Борисфенка• 11 февраля 2025
Європейська країна, Німеччина.
У сина опухла мошонка, викликала Швидку, яка приїхала через 3 !!!!! хвилини. Півгодини везли до спеціалізованої лікарні, подарували м´яку іграшку, щоб відволікти, через годину почали операцію, до того всі диагностичні УЗІ і аналізи крові зробили за 15 хвилин.
Через добу виписали, сказали обов´язково приїхати до них у разі найменших ускладнень. Ночувала в палаті сина на окремому ліжку, апаратури і памперсів-серветок-пелюшок безліч, чай-кава-молоко скільки хочеш цілодобово, заплатили аж 10 євро за одну ніч в палаті.
Добротная• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Клініка апендициту дуже відрізняється від пацієнта к пацієнту. Тому при підозрі зазвичай госпіталізують і наглядають 24-48 годин
І найголовніше, про що попереджають всі лікарі швидкої: поки не знято підозру на апендицит - ніяких знеболювальних.
Подмигашка• 11 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Це ваш випадок, а мені більше 20 років тому розрізали подивитись від чого гострий нестерпний біль, який нічим не могли зняти. Виявилось розрив кісти , а різали як апендицит.
Але ж добре, що розрізали? Міг бути сепсис?
Роздратована шкіра• 11 февраля 2025
Ответ дляПодмигашка
Перетоніт вже був, не могли діагностувати навіть кров була спокійна, тож КТ думаю важливе обстеження в діагностиці болів в животі.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Аналогічна історія, тільки навпаки. Поставили діагноз ’Позаматкова вагітність’ і дві доби тримали-чекали. Коли розрізали, в явився апендицит з перітонитом.
Але тоді ніяких УЗІ в КТ ще не було. В знеболюючих не було, під новокаїном робили, думала здохну.
Анти-анонім
• 11 февраля 2025
Ответ дляДобротная
Я так і сказала медсестрі, на питання чому не пила вдома парацетамол. Ймовірно тут інший протокол
ТигрЛьвович• 11 февраля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Вам повезло. А могли и умереть, как та несчастная женщина во Франции.
В Польщі теж недавно українка померла, так її ´полікували´, не надали допомогу.
Нашли в капусте• 11 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Автор, яка країна і де ще дають морфій?🤯
Сто процентная брехня
Роздратована шкіра• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Мене теж розрізали під місцевим знеболювальним, як згадаю жах, потім подивились що роботи багато і зробили загальний наркоз.
Лагшмивара• 11 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Не на каждую
Как раз в таких случаях и делают кт
И что оно им прояснило? КТ - неинформативный метод для полостей (брюшной, малого таза). КТ с контрастом иподьзуется для поиска злокачественных опухолей и метостаз.
Лагшмивара• 11 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Європейська країна, Німеччина.
Так а діагноз який?
Не зацілована• 11 февраля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Тромбозы, ишемии, перитонит и травмы это всё про кт
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Добре, що встигли, насправді це дуже небезпечно.
Але тоді дійсно не було знеболювальних в звичайних лікарнях. Зараз таки все інакше, і апаратура, і наркоз є всюди.
Не зацілована• 11 февраля 2025
Ответ дляМасяня Я
Автор, а как у вас сейчас состояние, боль прошла?
Вы думаете она умирая от боли пишет сюда, несёт информацию в массы о некачественной британской медицине?)
Пез Году Неделя• 11 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Британія
В Германии такая же ситуация. Знакомую с подозрением на аппендицит (это она его у себя подозревала, не немецкие врачи, к слову) дважды забирали по скорой с сильными болями в животе и дважды отправляли домой, потому что не понимали, что с ней. А когда у нее через день случился перитонит, то ’молодцы’ - прооперировали этот тяжёлый случай.
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Так а діагноз який?
Перекрут яєчка. Підшили, некрозу не було, встигли. Бо якщо більше 6 годин - видаляють.
Тому я змирилася з термінами до окулістів через три місяці, бо ургентна медицина у них таки фантастична, вмерти не дадуть.
ТигрЛьвович• 11 февраля 2025
У Польщі у місті Пйотркув-Трибунальський померла 32-річна громадянка України, яка звернулася до лікарняного SOR через проблеми з диханням та низький тиск. Молоду жінку не оглянули належним чином і відправили до поліклініки, де їй діагностували серцевий напад, і вона згодом померла.
Зазначається, що українка звернулася до воєводської лікарні в Пйотркуві-Трибунальському з симптомами інфекції верхніх дихальних шляхів, ускладненим диханням та падінням тиску. Втім, пацієнтку не госпіталізували. Медична сестра в приймальному відділенні сказала жінці, що її стан не потребує допомоги у відділенні невідкладної допомоги, і її направили до лікаря в поліклініку.
за 2 години, коли 32-річна жінка звернулася до поліклініки, лікар сказав, що у неї серцевий напад, і її стан вимагає негайної госпіталізації. Українку каретою швидкої знову доправили до тієї ж лікарні, але було надто пізно для допомоги – жінка померла.
Добротная• 11 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
Она сравнила медицины! У нас такого не сделают бесплатно, вот это и есть мое сравнение.
Как они поставят диагноз, если все чисто по из анализам?
Совершенно логично, что отправили к семейному, чтоб та назначила другие обследования.
Пацієнту абсолютно пофіг, які красіві кт стоять в лікарні, якщо зиску від них нема. Пацієнту потрібна допомога, а не цяцьки. Якщо за наявності лабораторії та інших апаратів вони за день не здатні зʼясувати причину і покращити стан - до фені та медицина. Бо вам, може, й шашечки. А нам - їхати. Медицину порівнюють по результатам, а не по бубнам.
Весела пiсенька• 11 февраля 2025
Помню маме вызывала скорую , высокое давление. Забрали, зима- одеться не успели, сказали едете прямо сейчас или мы поехали вы как хотите. Я поехала с мамой, я в спортивном костюме и комнатных тапках мама в какой то домашней одежде тоже без куртки. Короче привезли нас в приемный покой , там сидят два врача, принимать не хотят- наорали на врача со скорой,типа зачем он нас привез. Еле упросили поставить капельницу что бы сбить давление. Маму положили на кушетку где они моют пациентов, типа ванная, а я в коридоре ждала. Еле еле они с психами сделали капельницу- через два часа я забрала маму и просила вызвать мне такси, или разрешить из их телефона вызвать что в кабинете- врачиха не разрешила, я побежала в соседнюю аптеку там вызвала такси, по приезду домой еще и оказалось что спи-дили 200 гривен. Сумочку я мамину взяла, сама лично туда положила 200 грн и паспорт на случай если положат маму- когда уходила вызывать такси то сумка мамина оставалась в кабинете у врача. 2015 год, Нетишин, Хмельницкая область- врачиха с тростью со Славуты-больших сволочей я еще в жизни не встречала .
Лагшмивара• 11 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Травмы -да, остальное -обычное УЗИ.
Масяня Я• 11 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Ну, если для вас боль - это та, которую требуется заглушать морфием, то у других несколько ниже болевой порог. И непрерывная тянущаяся боль, знаете ли,тоже может осложнять жизнь.
Автор имеет право писать о собственном опыте, или нужно только фапать на иностранную медицину?
Не зацілована• 11 февраля 2025
Ответ дляМасяня Я
Так у автора же именно боль, которую требуется заглушать морфием)
Не люблю натовп• 11 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
Так если бы у наших анализы были чистые, они б что-то сделали? Вырезали бы все равно на всякий случай?
И если бы вы в селе пришли у нас или в пгт, то тоже бы утра ждали врача.
И где это у нас сразу кт делают еще и небось бесплатно?
П с вот вы неблагодарная.
В травмпунктах в Украине делают КТ сразу и бесплатно. Мне делали осенью.