Сколько_мне_лет?• 11 февраля 2025
Как злит подросток
Как злит …
Все фу…
Девочки, хочеться кричать ((((
Все фу…
Девочки, хочеться кричать ((((
Кому там слова не давали• 11 февраля 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Та да (((
Моя тоже душа на распашку
Без шапки
У нас минус 6 сегодня.
А еще пришла после техникума, помыла голову и собралась сразу гулять ….
Я конечно не пустила но столько теперь негатива (
Моя тоже душа на распашку
Без шапки
У нас минус 6 сегодня.
Какой техникум в 14?
Сколько_мне_лет?
• 11 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Нет фена?
Вы очень умная) Думаете сострить?)
Сиреневая цапля• 11 февраля 2025
Понимаю очень!!!! Тоже 15
Пытаюсь как то не обращать внимания, но иногда не сдерживаюсь. Ору. Ненадолго помогает(
БлинчикБезСметанки• 12 февраля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
а у вас свої діти є? ви з підлітками спілкувались?
чи у вас все казково-райдужно у відносинах, з метеликами-квіточками і рожевими єдинорогами?
В мене два сина 22 та 16. Старший давав жару, але я завжди тримала себе в руках. Коли він перегибав я просто тихо шипіла і розказувала, що його поведінка вкрай небезпечна і мені це неприємно. Він, навіть, навчився вибачатися, тому що я завжди йому не волала, а спокійно пояснювала, чому мене деякі його слова ображають. Але я також завжди вибачилась перед ним, якщо десь його заділа, навіть не помітивши це. А для себе завжди намагалася триматися, так як ставила себе на його місто, пам´ятаючи себе в його возрасті і розуміючи, що його гормони - це тимчасово. Ми з ним однакові: якщо на нас давити, сила протидії буде страшна. Так і сталося. В нас зараз чудові відносини, хоча він повністю самостійна і впевнена в собі людина. З молодшим трохи легше, там характер з дитинства іншій, більш спокійний та розсудливий. Звісно, бувають вибрики, але вони дуже рідкі.
А ось з мамою мені не так повезло, тому всі її маніпуляторства, недовіра мені, і насильство вилазять їй зараз боком. Але завдяки їй, мої діти живуть в любові і доброті