Ку-кусик• 11 февраля 2025
Поділити гроші між дітьми
Доброї ночі, порадниці. Прошу думки щодо поділу статків.
У мене двоє дітей. Старший підліток і менший молодший школяр. Тато меншого нажаль загинув і зараз я отримую компенсацію за його загибель. Ми були розлучені з чоловіком і старший йому не рідний. Ці гроші я на поточні витрати не витрачаю - достатньо заробляю сама. Коли ми жили разом різниці між дітьми не робили і я зараз не роблю - люблю обох. Але генетично і по документам тільки менший має право на компенсацію. Загальна сума велика і я не впевнена що якщо покласти всю на ім´я меншого сина це буде справедливо і піде йому на користь. Я боюся що такі гроші можуть спортити молодого хлопця. Крім компенсації молодшому дісталося все майно батька. А старший просто гарний хлопець. Нажаль забеспечити старшому за кілька років до його повноліття такий же старт я не зможу швидше за все.
Отже, я думаю чи варто ділити компенсацію між дітьми і якщо так то в яких долях? Одразу скажу що з колишнім чоловіком ми були у гарних стосунках і він дуже любив свого сина і приймав мого. Нажаль його волі з цього приводу я не знаю. Ми ніколи таке не обговорювали.
Леди Г• 12 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ну подивимся з іншого боку. Старший підросте, мама відправить його на навючання за кордон, там форс мажор, інфляція і таке інше. Менший залишається ні з чим?
Й в старшого є батько, може бути в майбутньому від нього спадок, а в молодшого це вже й є спадок, його батька не стало.
Але судячи з мовчання авторки, вона просто тролляка
ПушАпница• 12 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ну мама ж розумна і подумає про можливу інфляцію і збереження коштів
Чи так і буде в гривні тримати на картці одного банку всю суму?
Леди Г• 12 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
З чого ви зробили висновок, що мама розумна?
Шаманю второпях• 12 февраля 2025
Я б взагалі вклала б в нерухомість, була б вам підтримка. А потім самі вирішите
ПушАпница• 12 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
А чому ви зробили висновок, що ні?)
Ми не знаємо її розумових здібностей)
Паратруперсупер• 12 февраля 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А яким чином дитина отримала гроші? Юридично?
Спадок за батьком отримав? Що за питання дивне. У дитини рівна частка.
Трактор Віка• 12 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
Не знаю що буде думати мама, але ні вона ні старший син не мають до цих грошей ніякого юридичного відношення. Крапка.
Леди Г• 12 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
А чому ви зробили висновок, що ні?)
Ми не знаємо її розумових здібностей)
Ну, тему цікаву вигадала, принаймні з фантазією
А у нас макарошки• 12 февраля 2025
Автор, сложный вопрос
Действительно, купите квартиры, а там посмотрите. Время может подскажет.Бо в деньгах держать - хз что будет , хоть доллаоы, хоть евро..
Леди Г• 12 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Це не спадок
ПушАпница• 12 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
Це 100%.
Думаю, що тема вигадана автором
Леди Г• 12 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Автор, сложный вопрос
А в квартирах - тем более
Трактор Віка• 12 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
Я про те. У молодшого вже батька немає, це його єдиний спадок.
Леди Г• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ только за!
Порівну, віддайте сину свою частку
В неї немає частки
Паратруперсупер• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я б однозначно дала б порівну кожному сину.
Потрібно піклуватись про майбутнє кожного.
А дітям про це і не говорила б, щоб потім не виникло… а мама тобі дала мої гроші…
А вони тупі чи сліпі? Самі не здогадаються, звісно)
Брюнетка в Мармеладе• 12 февраля 2025
меняйте в доллары и пусть пока лежат.
Когда младшему исполнится 18 поговорите с ним. Хотел бы он всё себе или поделиться с братом.
Трактор Віка• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ только за!
Порівну, віддайте сину свою частку
Батьки розлучені.
Кнопкотиць• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
На потреби обох?
В принципі на потреби більше ніж достатньо того що я заробляю плюс пенсія дитини.
НI! ДЕ БАТЬКО ПЕРШОЇ ДИТИНИ? які аліменти сплачує і чим забезпечує? Ваша 2-га дитина без батька і це його кошти!
Я только за!• 12 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
В неї немає частки
Ну все одно, раз приходять їй на картку, я б ділила на всіх порівну.
Трактор Віка• 12 февраля 2025
Ответ дляkatenka_
Но этот папа же воспитывал обоих
Але чомусь вони розлучилися.
Путающаяся• 12 февраля 2025
Ответ дляMilisa35
Нічого не ділити взагалі. Гроші повинні працювати. Купіть навчання « Як інвестувати кошти». Інвестуйте , щоб кошти помножити поки діти виростуть. Потім купіть їм обом житло.
Ну да, купить курс у інфоциган і як інвестує 🤦♀️