Ку-кусик• 11 февраля 2025
Поділити гроші між дітьми
Доброї ночі, порадниці. Прошу думки щодо поділу статків.
У мене двоє дітей. Старший підліток і менший молодший школяр. Тато меншого нажаль загинув і зараз я отримую компенсацію за його загибель. Ми були розлучені з чоловіком і старший йому не рідний. Ці гроші я на поточні витрати не витрачаю - достатньо заробляю сама. Коли ми жили разом різниці між дітьми не робили і я зараз не роблю - люблю обох. Але генетично і по документам тільки менший має право на компенсацію. Загальна сума велика і я не впевнена що якщо покласти всю на ім´я меншого сина це буде справедливо і піде йому на користь. Я боюся що такі гроші можуть спортити молодого хлопця. Крім компенсації молодшому дісталося все майно батька. А старший просто гарний хлопець. Нажаль забеспечити старшому за кілька років до його повноліття такий же старт я не зможу швидше за все.
Отже, я думаю чи варто ділити компенсацію між дітьми і якщо так то в яких долях? Одразу скажу що з колишнім чоловіком ми були у гарних стосунках і він дуже любив свого сина і приймав мого. Нажаль його волі з цього приводу я не знаю. Ми ніколи таке не обговорювали.
Леди Г• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви розпорядник до його повноліття. Йому знати всі нюанси непотрібно у дитячому віці. Тоді нічого його й не спортить.
Зберігайте тишу. Років 10 у вас є на роздуми.
На які роздуми?
Марафетчица• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
На потреби обох?
В принципі на потреби більше ніж достатньо того що я заробляю плюс пенсія дитини.
Шо за вопросы. Нехай старший в драньте а младший в диоре
Борисфенка• 12 февраля 2025
Ответ дляГейСюда
І через 10 років це будуть копійки, на які фіг що купиш
Я не в курсі всіх тонкощів цих виплат, вона ж може купити квартиру дитині? Ну то мовчки купила, здає в оренду, далі життя покаже.
Свекруховна• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ только за!
Ну все одно, раз приходять їй на картку, я б ділила на всіх порівну.
їй приходять як опікуну неповнолітнього. Вона й не має права ними розпоряджатися
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Купуйте долари на двох.
Будуть кошти для придбання нерухомості.
Яка сума щомісячно виходить?
Будуть кошти для придбання нерухомості.
Яка сума щомісячно виходить?
Я не хочу писати деталі. Вибачте. Питання більше в моральній складовій. Сума буде достатньо велика. У обох дітей рахунки в британській інвестиційній компанії, куди я виводжу потихеньку гривні, що саме по собі не легко. Тобто я не хвилююся за надійність фондів, куди вкладу гроші. Я в цьому непогано розбираюся.
Ответ дляГитта Ягг
Это не важно. Он не усыновил старшего, на момент смерти он был в разводе с матерью. Он не оставил распоряжений о разделе выплат, не оставил завещания. Это факты. Остальное эмоции.
Кроме младшего сына автора и единственного сына погибшего никто не имеет права касаться ни его выплат за потерю отца ни его наследства.
Иначе это банальное воровство.
Хорошо, всё по закону, опускаем мораль и семью. До совершеннолетия сын не сможет самостоятельно распоряжаться ’наследством’. Допустим, до этого времени мама полностью теряет доход и обеспечение только с алиментов старшего (деньги младшего хранятся, его ж обворовать нельзя). С алиментов на старшего можно купить сосиски младшему? Или старший в суд подаст?
Марафетчица• 12 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
А може і нема, а Може і не платить.
Це як принести одну цукерку і сказати ’їсти буде тільки молодший’.
Якщо прям таке значення цим грошам надавати, то вони і стануть причиною розладу в сім´ї.
Автор написала, що за життя чоловік не ділив дітей, відносився однаково
Та хоть бы и делил. Я не понимаю как мать вдруг решает делить их
Г@Л@В@ломка• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Мати неповнолітньої дитини не може самостійно розпоряджатися спадком, який належить дитині, оскільки майнові права дитини охороняються законом.
Основні положення
1. Неповнолітня дитина (до 18 років) має право на спадок, але не може самостійно розпоряджатися ним.
2. Батьки або опікуни є законними представниками дитини та можуть управляти її майном, але не мають права продавати, дарувати чи іншим чином відчужувати це майно без дозволу органу опіки та піклування.
Що потрібно для розпорядження спадком дитини?
• Якщо йдеться про гроші – вони можуть зберігатися на спеціальному рахунку, а зняти їх можна лише з дозволу органу опіки, якщо це потрібно в інтересах дитини (наприклад, на лікування чи освіту).
• Якщо це нерухомість – продаж, дарування або інші дії можливі лише за згодою органу опіки та піклування і лише якщо це не погіршить житлові умови дитини.
Висновок
Мати не може одноосібно розпоряджатися спадком дитини. Для будь-яких важливих дій із цим майном потрібен дозвіл органу опіки та піклування.
Основні положення
Висновок
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Купіть 2 квартири і здавайте.
Маю дві квартири в Ха. Знімете?
Ми не в Україні зараз.
Борисфенка• 12 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
На які роздуми?
На роздуми, що кому ділити. Авторка тих дітей ще доростити має до дорослого віку.
Паратруперсупер• 12 февраля 2025
Ответ дляkatenka_
А мова про аліменти чи сосиски? Ви поняття то не підміняйте, я теж так вмію)
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
7ми річну дитину запитати як їй дорослій людині діяти?
Так, рішення приймати мені. Звісно дітей не питатиму.
Кнопкотиць• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
З оренди трьох трьошок буде дохоєна грошей на зараз щомісячно.
Перша дитина- має батька і матір ’ яка забезпечує’з писанини автора. Друга дитина- напівсирота- від батька лише прапор і мат.допомога від держави. Які ще питання? Яке між двох? Може тпм тато першої дитини ЗСУ, або спадок в нерухомості або бомж...аде цн автору відомо- але це гроші і можливості- другої дитини а не першої- кошти- це пам´ять про опіку батька за його життя. Вибачте, але ця! Пам´ять не стосується першої дитини.
Трактор Віка• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Батько старшого нас покинув коли дитині був рік. Живе в іншій країні. Дитини не бачив з того часу і не цікавився. Виховував другий чоловік, який загинув.
ну батько старшого не цікавився, а завтра раптом помре і залишить майно за кордоном. теж ділить будете на всіх?
Г@Л@В@ломка• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Не може. Закон не дозволить
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Автор , купуйте нерухомість на двох. І ні хто не образиться.
За 15 млн беріть 3 квартири.
Синам і собі.
Здавайте.
Виростуть, будуть жити і дякувати вам.
А третя на старості прогодує вас.
За 15 млн беріть 3 квартири.
Синам і собі.
Здавайте.
Виростуть, будуть жити і дякувати вам.
А третя на старості прогодує вас.
Сума значно менша за 15 млн, але досить велика щоб думати як нею розпорядитися.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Кому вони адресовані?
Вам, як дружині?
Чи дитині?
Ви ж як дружина можете теж мати якісь гроші
Вам, як дружині?
Чи дитині?
Я не дружина. Права на гроші не маю. Отримую як мама дитини.
Леди Г• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Як ділити й чи ділити взагалі вирішить син, коли стане повнолітнім. До чого тут мати?
Ответ дляПаратруперсупер
А, то есть в пользу старшего ваши понятия уже не работают. Потому что сумма меньше? О чем я и говорю, для меня в этой ситуации остаётся мать и двое детей. А не бывшые муж, бывшая жена, один сын и просто какой-то то там старший
Борисфенка• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Не може. Закон не дозволить
Не дозволить зняти гривні з рахунку дитини? Ну тоді їх зжере інфляція.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляПищалка
купите на єти деньги недвижку или сельхоз землю, пока на свое имя. потом дети унаследуют или подарите. если вы были в фактическом браке с юридическим разводом - то это и ваши деньги также
я бы относилась к этому как к деньгам семьи и поделили их в будущем поровну, с учетом наследства младшего (т.е. старшему даже больше)если речь про 15 млн, там по идее должно хватить на 2 недвижки , можно и закордоном
Там не 15 млн. Менше. І закордон їх вивести ще те задоволення. Обмеження на обменженні. Я не хочу їх виводити на своє ім´я бо буду змушена платити податки з них.
Кнопкотиць• 12 февраля 2025
Ответ дляkatenka_
Отправить тогда этого ребёнка на вольные хлеба? Окружение, воспитание, брат, мать ему ж теперь не нужны? Пусть в семь лет рампоряжается и решает сам? Это ж его деньги
Это деньги младшего ребенка! И точка! Только потому что он будет жить без отца. Первый ребенок к этим деньгам не имеет отношение- но может иметь вопросы к своей маме и папе от которого она родила- на предмет ’ что дали они ему?’ а не погибший молодой папа его брата- оставив ребенка на пол сиротой. Вроде понятно?
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
по самообогащению 🤣
Розумні люди навчаються як інвестувати кошти. Люди які живуть успішним та забезпеченим життям, не просирали гроші, а інвестували та помножували. Але бідні цього не знають і не хочуть навчатися, с тільки заздрять успішним. А чому б не підняти свою сраку, навчатися та потім стати успішною людиною. Що вам, наприклад заважає? Ви яку книжку останнім часом прочитали? Окрім романів.
Борисфенка• 12 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
Коли стане повнолітнім, буде про що говорити.
А зараз мама має ламати мізки, як вберегти гривні від інфляції, з чого платити комуналку за успадковане житло і так далі. Може доцільно житло в оренду здати, стару машину взагалі продати. Тобто зберегти і примножити спадщину дитини.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
меняйте в доллары и пусть пока лежат.
Когда младшему исполнится 18 поговорите с ним. Хотел бы он всё себе или поделиться с братом.
Я не хочу міняти щоб вони лежали. Вони знеціняться за 10 років. Я їх інвестую і за 10 років збільшу вдвічі майже.
Трактор Віка• 12 февраля 2025
Ответ дляkatenka_
а ви між аліментами і спадком різниці не розумієте?
Паратруперсупер• 12 февраля 2025
Ответ дляkatenka_
На користь старшого має працювати його живий батько, який залишить йому спадок, і його цілком дива мати. У цієї дитини живі обоє їх батьків, взагалі проблеми не бачу. І сосиски і аліменти це не спадок. Це не тотожні поняття. Навіть у шлюбі спадковане не ділиться між подружжям, а тут повинно дістатись чомусь комусь. З якого б це дива? А, я забула, ’по справедливості’. І чим краще обібрав дитину, тим справедливіше.
Кнопкотиць• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Я і була дружиною. Просто якось псіханули і розвелися. Так і лишили. Разом ми не жили. Він приїжджав, залишався, проводили відпустки і т.ін. Інших дружин та дітей не мав. Батьки знаючи його останню волю відмовились від спадка. Все отримав наш син. Компенсацію розділили на трьох. Батьки її теж отримують. Питання в мене тільки про те, що отримує мій син.
Це грошi Вашого молодшого сина і крапка! Ваш обов´язок подбати, щоб вони не стали папером. Купіть молодшому житло для старту в доросле життя.
Г@Л@В@ломка• 12 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Так і буде.
Через опікунську раду перевести на валютний рахунок.
Трактор Віка• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Основні положення
Висновок
Основні положення
Висновок
до троля не доходить. рахунки в британських компаніях, а елементарне не дійшло ще)