Ку-кусик• 11 февраля 2025

Поділити гроші між дітьми

Доброї ночі, порадниці. Прошу думки щодо поділу статків.
У мене двоє дітей. Старший підліток і менший молодший школяр. Тато меншого нажаль загинув і зараз я отримую компенсацію за його загибель. Ми були розлучені з чоловіком і старший йому не рідний. Ці гроші я на поточні витрати не витрачаю - достатньо заробляю сама. Коли ми жили разом різниці між дітьми не робили і я зараз не роблю - люблю обох. Але генетично і по документам тільки менший має право на компенсацію. Загальна сума велика і я не впевнена що якщо покласти всю на ім´я меншого сина це буде справедливо і піде йому на користь. Я боюся що такі гроші можуть спортити молодого хлопця. Крім компенсації молодшому дісталося все майно батька. А старший просто гарний хлопець. Нажаль забеспечити старшому за кілька років до його повноліття такий же старт я не зможу швидше за все.
Отже, я думаю чи варто ділити компенсацію між дітьми і якщо так то в яких долях? Одразу скажу що з колишнім чоловіком ми були у гарних стосунках і він дуже любив свого сина і приймав мого. Нажаль його волі з цього приводу я не знаю. Ми ніколи таке не обговорювали.
Love_Love_Love_• 11 февраля 2025
Нічого не ділити до повноліття
Добротная• 11 февраля 2025
Не вижу повода делить. У этих денег есть целевое назначение.
А_я_ЛОЖУ!• 11 февраля 2025
В якій валюті гроші?
Леди Г• 11 февраля 2025
А скільки це грошей, що вони можуть зіпсувати хлопця?
Love_Love_Love_• 11 февраля 2025
А взагалі гроші ваші і ви як мама маєте вирішити
автор Ку-кусик • 11 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я і намагаюся вирішити. Прошу поради. Швидше думок зі сторони.
MamaMashiDashi• 11 февраля 2025
Важке питання, але гроші молодшого
А_я_ЛОЖУ!• 11 февраля 2025
А яким чином дитина отримала гроші? Юридично?
ПушАпница• 11 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Ну Ви ж як мама знаєте потреби ваших дітей і куди їх можна витратити
Трактор Віка• 11 февраля 2025
Гроші вам, як дружині. Меншому сину спадок. Потім подивитесь що і до чого.
автор Ку-кусик • 11 февраля 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Гроші приходять мені на картку. Тобто вони у мене. Я ними розпоряджаюся. В цьому і питння. Теоретично можу витрачати як хочу.
автор Ку-кусик • 11 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
Я не дружина. Ми офіційно були розлучені. Дурість таку зробили тоді. Ну, це вже пізно говорити.
ПушАпница• 11 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Витрачайте на потреби дітей
Леди Г• 11 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Це загинув ваш колишній чоловік й всі гроші отримав син? В нього не було дружини, інших дітей, батьків?
А_я_ЛОЖУ!• 11 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Але ж гроші не просто приходять, є юридичний документ, згідно якого це відбувається. Як ви там зазначені?
автор Ку-кусик • 11 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
Витрачайте на потреби дітей
На потреби обох?
В принципі на потреби більше ніж достатньо того що я заробляю плюс пенсія дитини.
Патика-мотика• 11 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
Если это так, то деньги 50 на 50 ребенку и матери
Вот мать свои 50% с чистой совестью может потратить на старшего
Борисфенка• 11 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Витрачайте або зберігайте, на власний розсуд.
І спадщина поки що на вас, дітям знати не обов´язково. Виростуть - розберетеся.
Леди Г• 11 февраля 2025
Ответ дляПатика-мотика
Но она не была женой погибшего, значит, ничего не получила
Трактор Віка• 11 февраля 2025
Ответ дляПатика-мотика
А батьки загинувшого?
Патика-мотика• 11 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
А батьки загинувшого?
Так я поняла, что родителй мужа нет, раз имущество сыну досталось
ПушАпница• 11 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
На потреби обох?
Я би витрачала на потреби обох, не ділила б дітей в цій ситуації.
Трактор Віка• 11 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
У старшого мабуть є рідний батько, який платить аліменти, у меншого вже нікого немає.
Патика-мотика• 11 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
Блин, пропустила
ПушАпница• 11 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
А може і нема, а Може і не платить.

Це як принести одну цукерку і сказати ’їсти буде тільки молодший’.
Якщо прям таке значення цим грошам надавати, то вони і стануть причиною розладу в сім´ї.
Автор написала, що за життя чоловік не ділив дітей, відносився однаково
katenka_• 11 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
А ещё у них обоих есть мама - одна. И семья у них одна. Если б один папа поптил поимённо, а второй (теоретически, если б жив был), нет, то саме одного сына портить, а второго нет?
Г@Л@В@ломка• 11 февраля 2025
Я б однозначно дала б порівну кожному сину.
Потрібно піклуватись про майбутнє кожного.
А дітям про це і не говорила б, щоб потім не виникло… а мама тобі дала мої гроші…
katenka_• 11 февраля 2025
*платил алименты
Леди Г• 11 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
А може і нема, а Може і не платить.

Дітям про них знати не обов´язково. Молодшому можна сказати, коли виповниться 18, й нехай сам вирішує, чи ділитися з братом
Леди Г• 11 февраля 2025
Ответ дляkatenka_
В каком смысле портить? Чем?