Цвіпканя• 12 февраля 2025
Що скажете? Хто має гарну інтуїцію?
Що скажете про чоловіка/хлопця?
Зразу кажу, не українець)
Характер, спосіб життя?
Зразу кажу, не українець)
Характер, спосіб життя?
Цвіпканя
• 12 февраля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Способ жизни активный , с ним может быть интересно , но думаю у него слегка специфическое мировоззрение , которое зайдет не каждой
А тепер почитайте хто він.
Ваша інтуїція не спрацювала.
задумчивая мордочка• 12 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
От багато хто оцінює фото вже знаючи хто це, і всі пишуть та ви подивіться по ньому ж видно.
Блін, ну мені, наприклад, нічого по фото не видно. По поведінці, спілкуванню - так, тоді я б відчувала що з людиною щось не те. Але просто по фото... Ну ніяк.
Видно, що перенапруженні мʼязи обличчя, людина у жорсткому стресі. Звісно, буває таке, що люди просто нервують бо не люблять фотографуватися або не в настрої, але вживу цю перенапругу видно у людей в психозі. В цьому хлопцеві маніяка не видно, видно людину, яку з якихось незрозумілих причин не лікували. Було 15 років щоб щось зробити і запобігти трагедії
А що таке?• 12 февраля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
А мне ещё интересно, кто ему мог продать оружие с его диагнозами..
Ну или допустим, у родителей было, но почему не в сейфе, а в открытом доступе..
Много вопросов.
Почему именно в образовательный центр для взрослых зашёл..
Похоже на один из исламистких террактов его поведение.
Много вопросов.
задумчивая мордочка• 12 февраля 2025
Ответ дляА що таке?
Много вопросов.
Пишуть, що він не закінчив середню школу, коли був дитиною, відвідував декілька років тому ту школу для дорослих (певно, хотів таки отримати атестат), але теж покинув. 10 років не працював, жив один, з родиною не спілкувався. Одне можна сказати, гарно живеться безробітним у Швеції, можна і в Бангкок літати, і зброї накупити…
Стосовно діагнозів, маю сумніви що вони були офіційні, на аутиста він не схожий, був нормальною дитиною, підлітком, гарно вчився, але «щось» сталося в старших класах. А це як раз розповсюджений вік для дебюту шизофренії і біполярки.
задумчивая мордочка• 12 февраля 2025
Ответ дляА що таке?
Много вопросов.
“Похоже на один из исламистких террактов его поведение.”
Навпаки, на Брейвіка більш схоже, він же сирійців і боснійців постріляв, в твітері є відео на якому чутно як він кричить «забирайтеся з Європи»
Цвіпканя
• 12 февраля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Він мав діагноз аутичного спектру і відвідував спец школу. У подорожі його брали батьки. А от зброя викликає багато питань.
Цвіпканя
• 12 февраля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Ні, там не чути такого. Це спекуляції одного з каналів, там може бути геть інша фраза і не факт що кричав він
А що таке?• 12 февраля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Ого! Видео не встречала.
Но знаю, что много шведов, немцев и т.п. тихо ненавидят чёрных и арабов судя лично по их словам.
задумчивая мордочка• 12 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Та школа, в якій була стрілянина - не спец для людей з розладами, просто школа для дорослих які не отримали вищу освіту. Як я зрозуміла, в ній і інтеграційні класи для біженців, там і українців наших було немало.
задумчивая мордочка• 12 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Ось відео. Не схоже на спекуляції, інакше чому замовчують імена загиблих? Зазвичай це не приховують, а тут така тиша, підтвердили тільки 2 боснійців (бо вони були волонтерами в тій школі і про це заявила організація) і сирійця, знову ж таки, бо публічно заявила його наречена
Цвіпканя
• 12 февраля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Та ніхто не замовчує, імена відомі, всіх 10 загиблих, звідки вони та на кого вчились.
Цвіпканя
• 12 февраля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Я вам не сказала, що це була спец школа.
Він відвідував спец школу у шкільні роки. Але закінчив її з незданиии деякими предметами. Потім декілька раз намагався довчитись в цій школі для дорослих, але теж не зміг.
Цвіпканя
• 12 февраля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Ні. Там може бути, наприклад, Ni ska ut allihopa (всі тікайте звідси, і це міг кричати інший чоловік), це може бути Jag kan inte jobba (що теж можливо, бо його позбавили виплат за невиконання вимог центру зайнятості). Тому це спекуляції чистої води з цим вигуком.
задумчивая мордочка• 12 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Де Ви це бачили? Скиньте, будь ласка, лінк. В англомовних ресурсах тільки вік і стать
Цвіпканя
• 12 февраля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Научительница• 12 февраля 2025
Полумертвые пустые глаза
Типичный псих 😐
Таких сразу почему-то видно
Не жзнаю почему
Типичный псих 😐
Таких сразу почему-то видно
Не жзнаю почему
Научительница• 12 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Так, оце прийшли і попалили контору.
Дівчатоньки, хто не погуглив і справді написав, що думає, дякую.
Чоловік на фото скоїв масове вбивство у Швеції минулого вівторка, 10 людей загинуло, 5 у лікарні. Він теж покінчив життя самогубством.
Цікаво читати, що він викликає неприємні відчуття, бо мені ну 0 реакції на нього взагалі, нуль емоцій від фото.
Пздц
Даже не знала кто
Но оно видно сразу
Хз как
Даже не знала кто
Но оно видно сразу
Хз как
НуКаНаКа• 12 февраля 2025
Забавно, как сработала моя интуиция. Я открыла первое фото, приблизила, меня аж передернуло. Подумала - психопат.
Дальше я сама себя одернула - некрасиво так думать о людях. Нашла ему несколько оправданий - иностранец, они все так выглядят на фото, не позируют, как мы. Открыла второе фото - вроде ведет активный образ жизни, путешествует, да вроде милый парень. Вернулась к первому фото - Бангкок. А я там не была. Через пару минут даже убедила себя, что он вполне ничего. 😳😂
Потом уже прочла кто это.
Вот это я даю 😂😂😂
Получается мало того, что я проигнорировала интуицию, так еще и успела сделать себя виноватой за нее и найти ему 1000 оправданий.
Потом уже прочла кто это.
Вот это я даю 😂😂😂
НуКаНаКа• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Б...я. Посмотрите 1е фото. Эти безумные глаза. Это ж маньячело
Ну это когда знаешь - тогда маньячелло. Когда не знаешь - ищешь объективную причину этому взгляду - свет в глаза попал/не выспался/иностранец и т.п.
Во всяком случае у меня так.
Я еще смотрела второе фото для сравнения, там ничего не нашла и успокоилась окончательно.
Во всяком случае у меня так.
Я така бойова• 12 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я по своим личным ощущениям написала. У человека больной взлгяд. Глаза выпучены.И только потом тут комментарии прочитала. Не гуглила вообще
Я така бойова• 12 февраля 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Во всяком случае у меня так.
Клянусь, не знала. Написала свое мнение, потом комменты почитала. Не гуглила
Дівчина заглядєніє• 12 февраля 2025
Я уже прочитала, но мне сразу показался похожим на маньяка. Хотя с интуицией у меня не очень
Любимка-анонимка• 13 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
А чому?
Я вижу. Во взгляде. Не знаю как объяснить. Этот парень по системно-векторному типированию-кожный звуковик. Для общей картины, это парни которые могут работать айтишниками, или там заниматься йогой, гонги, чаши, встречать рассветы в горах, сёрфинг. Короче, вечный поиск смыслов. По жизни одиночки. И эти же парни среди всех других комбинаций векторов обладают самым низким либидо и склонны к самоубийству. Это также тот редкий вид, который может убить импульсивно, сгоряча. Знаете, которые в Америке в школах стреляют.
Любимка-анонимка• 13 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Доброго дня. Ми би хотіли запросити вас на співбесіду в ГУР. Ваші здібності вражають.
Адресу та час зустрічі відчуєте інтуїтивно.
Чекаємо!
Ну и смейтесь себе. Мне все равно. Я знаю то, что знаю. Без разницы, что думают другие. Я остаюсь при своем мнении.
Любимка-анонимка• 13 февраля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
+++ глаза маньячины.
Да, там точно что-то не то. Не советовала бы автору строить с ним отношения
Любимка-анонимка• 13 февраля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Такое себе. Мне антисекс. По интуиции - пополамщик
Тренируйте интуицию. Без обид.