Цвіпканя• 12 февраля в 00:56
Що скажете? Хто має гарну інтуїцію?
Що скажете про чоловіка/хлопця?
Зразу кажу, не українець)
Характер, спосіб життя?
Зразу кажу, не українець)
Характер, спосіб життя?
Цвіпканя
• 12 февраля в 01:16
Так, оце прийшли і попалили контору.
Дівчатоньки, хто не погуглив і справді написав, що думає, дякую.
Чоловік на фото скоїв масове вбивство у Швеції минулого вівторка, 10 людей загинуло, 5 у лікарні. Він теж покінчив життя самогубством.
Цікаво читати, що він викликає неприємні відчуття, бо мені ну 0 реакції на нього взагалі, нуль емоцій від фото.
Мама фіфті цента• 12 февраля в 01:17
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Взгляд стремный
Погляд хворої людини. Скажіть?
Здатної на вбивство…
Наполеон Бонапарт• 12 февраля в 01:17
Ответ дляМама фіфті цента
Погляд хворої людини. Скажіть?
Здатної на вбивство…
Таке щось, да
Цвіпканя
• 12 февраля в 01:18
Ответ дляАкуна_Матата
У меня он вызывает сомнения, я бы опасалась этого человека.
Ви праві у своїх відчуттях, це вбивця.
Добра всем!• 12 февраля в 01:19
Ответ дляЦвіпканя
Так, оце прийшли і попалили контору.
Блин, офигеть. Вот это я в точку попала
Цвіпканя
• 12 февраля в 01:19
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Нет, тут что-то довольно серьезное, воспалительное.
Серйозне, мав два психічних розлади, один аутичного спектру, за інший ще невідомо.
Цвіпканя
• 12 февраля в 01:21
Ответ дляIshoy
У него лицо человека, который не найдет себе пару. Не знаю как это обьяснить. Одиночка он
Так і було, майже 15 років жив один дуже ізольовано від всіх, не мав друзів, не спілкувався практично з родиною.
ЧорноброваЯ• 12 февраля в 01:22
Не он показался нормальным, пока не погуглила. Но я логический тип , совсем не интуитивный.
Цвіпканя
• 12 февраля в 01:23
Ответ дляЧорноброваЯ
От і я така. Ну чувак і чувак. Ніяких потойбічних відчуттів чи натяків.
Этожзвяздаяегообожаю• 12 февраля в 01:24
Ответ дляЦвіпканя
Так, оце прийшли і попалили контору.
Я вообще хотела спросить жив ли он, но подумала, что вы его нашли на сз значит жив.. Я думаю, у него только то, что вы описали было, но и еще что-то.
Дама-мадама• 12 февраля в 01:25
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Болен чем-то? Какая-то хроника?
Я теж так думаю. Якщо ще не проявилось, то незабаром буде...щитовидка.
Мама фіфті цента• 12 февраля в 01:26
Видно, що погляд схожий на людину з шизофренією.
Придивіться.
Хворий хлопець.
Шкода.
Придивіться.
Хворий хлопець.
Шкода.
Цвіпканя
• 12 февраля в 01:28
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Цікаво, як ви це відчуваєте?
Этожзвяздаяегообожаю• 12 февраля в 01:31
Ответ дляЦвіпканя
Цікаво, як ви це відчуваєте?
Да просто первое, что пришло в голову. Я не экстрасенс или что-то типа того. Иногда бывает угадываю иногда мимо вообще. Мне кажется, это наши подсознательные инстинкты на уровне животных. Проводим сравнение с чем либо, что нам откликается и из этого вывод как-то так.. Так что все же я за аналитику как выше написали просто база данных разная у всех))
Дама-мадама• 12 февраля в 01:32
Ответ дляЦвіпканя
А ну то ясно. Очі на викаті. Повіки не прикривають білок до зрачка. Вигляд імбецила. Те , що мертвий не відчуваю, холода не йде від фото.
Ядвига Юсьлегко• 12 февраля в 01:34
Ответ дляЦвіпканя
На Советчице такой образ жизни называют самодостаточность
Акуна_Матата• 12 февраля в 01:34
Ответ дляЦвіпканя
А чому таке враження? Дякую за думку.
Не знаю, просто відчувається щось погане , наче він може знущатися над людьми фізично
Цвіпканя
• 12 февраля в 01:34
Ответ дляДама-мадама
От багато хто оцінює фото вже знаючи хто це, і всі пишуть та ви подивіться по ньому ж видно.
Блін, ну мені, наприклад, нічого по фото не видно. По поведінці, спілкуванню - так, тоді я б відчувала що з людиною щось не те. Але просто по фото... Ну ніяк.
Заела_пластинка• 12 февраля в 01:37
Ответ дляIshoy
а мне он какой-то переляканый )))
у нас говорят про таких пальнутый(тая)
Цвіпканя
• 12 февраля в 01:39
Ответ дляПрестидижитатор
У него с рукой что то
Та ніби все ок.
Дама-мадама• 12 февраля в 01:41
Ответ дляЦвіпканя
Я не знала, хто це, поки писала. Пізніше прочитала в коментах, що вбивця. Тиреоїдну офтальмопатію бачу. Розгублений, не зібраний погляд теж. Вбивство людей, смерть - ні.
Його підозрюють чи вже доведено?
Заела_пластинка• 12 февраля в 01:43
О, так я про пальнутого на всю голову таки угадала?
Про погибших в Швеции не слышала.
ГЛЮкоза• 12 февраля в 01:44
Ответ дляМама фіфті цента
Хорошенький. Водичку пʼє, не бухає.
У него так глаза вытаращены, что лучше не бухать уже.