жінка незаміжня• 12 февраля 2025
Тренування під час критичних днів? Ви пропускаєте?
В мене вони 6 днів якщо взяти роботу позмінно то випадаю на 1,5-2 тижні(
жінка незаміжня
• 12 февраля 2025
Ответ дляАдминко
Сегодня все темы про месячные)
То магнітні бурі то місячні жити немає коли нормально 😂
Ну ниче се• 12 февраля 2025
Ні, але тренування бувають різні, самопочуття також - ми ж не знаємо вашої ситуації.
Замулена ріка• 12 февраля 2025
Первые дни - да.
Не считаю полезным интенсивно заниматься спортом , когда заливает.
Но какую-то зарядку все равно делаю.
Гореотума• 12 февраля 2025
Я не пропускаю і судячи з регулярно залишених в душі тампонів🫤, не тільки я
Сало не люблю• 12 февраля 2025
5 дней не занимаюсь, не хочу, мне дискомфортно и я не хочу что бы они шли дольше.
Дюагональ• 12 февраля 2025
Только те 2 дня, когда наиболее сильные выделения и самочувствие не очень. Остальные 2-3 дня не такие, чтоб не позаниматься. Разве что делаю в эти дни не пресс и не ноги.