Оновлена версія• Изменено 12 февраля 2025
Навчіть пекти на рисовому борошні
Дівчата, допоможіть!
Не можу одужати шарлотку на рисовому борошні. Не піднімається, тісто гливке. Пекла в мультиваркі:
3 яйця
140 г борошна
1 ч.л. розпушувача
3 ст.л меду
сіль
3 яйця
140 г борошна
1 ч.л. розпушувача
3 ст.л меду
сіль
Ласковая_львица• 12 февраля 2025
Воно не має клейковини, тому не буде таке, як пшеничне. Використовуйте суміш рис+кукурудза. Або більше яєць.
Оновлена версія
• 12 февраля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Тобто моя задача зробити більш рідким? Якщо суміш, то 50 на 50 брати?
Ласковая_львица• 12 февраля 2025
Ответ дляОновлена версія
Пропорцію не знаю, вже готові суміші треба дивитися. Не факт, що буде 50-50
Приятелька купувала готові суміші. Я використовувала чисте рисове, гралася з ним і підбирала, як буде краще і для чого
Оновлена версія
• 12 февраля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Подивлюсь готові суміші, дякую! Оце й я граюсь. Другий раз пекла і не вийшло. Перший раз соду гасила, грішила на це. А воно й з розпушувачем не фонтан.
Ласковая_львица• 12 февраля 2025
Ответ дляОновлена версія
На чистому рисі у мене виходили оладки, на соді з кефіром.
На гречаному ще пекла торт, в тісто какао, щось схоже на мокрий бісквіт, начинка - вишня у власному соку, сметана, поливка шоколадним ганашем. Смак трохи дивний, але смачно.
Оновлена версія
• 12 февраля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Спробую ваш рецепт на гречаному