Оновлена версія• Изменено 12 февраля в 14:56

Навчіть пекти на рисовому борошні

Дівчата, допоможіть!
Не можу одужати шарлотку на рисовому борошні. Не піднімається, тісто гливке. Пекла в мультиваркі:
3 яйця
140 г борошна
1 ч.л. розпушувача
3 ст.л меду
сіль
Ласковая_львица• 12 февраля в 15:02
Воно не має клейковини, тому не буде таке, як пшеничне. Використовуйте суміш рис+кукурудза. Або більше яєць.
автор Оновлена версія • 12 февраля в 15:03
Ответ дляЛасковая_львица
Тобто моя задача зробити більш рідким? Якщо суміш, то 50 на 50 брати?
Ласковая_львица• 12 февраля в 15:06
Ответ дляОновлена версія
Пропорцію не знаю, вже готові суміші треба дивитися. Не факт, що буде 50-50
Приятелька купувала готові суміші. Я використовувала чисте рисове, гралася з ним і підбирала, як буде краще і для чого
автор Оновлена версія • 12 февраля в 15:09
Ответ дляЛасковая_львица
Подивлюсь готові суміші, дякую! Оце й я граюсь. Другий раз пекла і не вийшло. Перший раз соду гасила, грішила на це. А воно й з розпушувачем не фонтан.
Ласковая_львица• 12 февраля в 15:33
Ответ дляОновлена версія
На чистому рисі у мене виходили оладки, на соді з кефіром.

На гречаному ще пекла торт, в тісто какао, щось схоже на мокрий бісквіт, начинка - вишня у власному соку, сметана, поливка шоколадним ганашем. Смак трохи дивний, але смачно.
автор Оновлена версія • 12 февраля в 17:53
Ответ дляЛасковая_львица

Спробую ваш рецепт на гречаному
Манка Я• 13 февраля в 20:49
Додайте крохмаль. 1/4 - 1/5 від борошна.