Ждун с Нибиру• 12 февраля в 21:44
Як правильно написати заяву на звільнення, щоб стати в Центр зайнятості
Дівчата, підкажіть, будь ласка. Дякую!
Ждун с Нибиру
• 12 февраля в 21:47
Ответ дляБоневтікла
Робота не подобається? Звичайна заява за власним бажанням.
Не подобається гризня на підприємстві, прийшлося на АД підсісти. Знайшла іншу, але не впевнена, що вона нормальна. Від безнадьоги йду. Хочу підстрахуватися.
Olivka-Misha• 12 февраля в 21:49
Звільняєтесь за угодою сторін, при такому звільнення ви можете відразу стати на облік в центр зайнятості і отримувати допомогу, при звільненні за власним бажанням, десь через 3 місяці можна отримувати допомогу
Ждун с Нибиру
• 12 февраля в 21:49
Ответ дляOlivka-Misha
Дякую
Боневтікла• 12 февраля в 21:50
Ответ дляOlivka-Misha
Ви впевнені? Читали умови які зараз?
Боневтікла• 12 февраля в 21:51
Ответ дляkatenka_
Дети есть? - по уходу за ребёнком до 24 лет. Если нет - по согласованию сторон
Ребенок до 24 лет? Який уход за дорослою людиною?
фрау Гітта• 12 февраля в 21:56
я звільнялась у звʼязку з переїздом на нове місце проживання: це є поважна причина тому мала право на отримання допомоги по безробіттю з 8-го дня після реєстрації
Грушки-яблочки• 12 февраля в 22:26
Я одним днем увольнялась по уходу за ребенком до 14 лет. Заявление и копия свидетельства о рождении.
Непогодка• 12 февраля в 23:12
Дівчата, а чи можна після закриття ФОП претендувати на виплати по безробіттю?
Пописанная парта• 13 февраля в 10:15
Ответ дляOlivka-Misha
этого уже давно нет.уже все равны,что по собственному, что по соглашению.