Ждун с Нибиру• 12 февраля в 21:44

Як правильно написати заяву на звільнення, щоб стати в Центр зайнятості

Дівчата, підкажіть, будь ласка. Дякую!
Боневтікла• 12 февраля в 21:45
Робота не подобається? Звичайна заява за власним бажанням.
автор Ждун с Нибиру • 12 февраля в 21:47
Ответ дляБоневтікла
Не подобається гризня на підприємстві, прийшлося на АД підсісти. Знайшла іншу, але не впевнена, що вона нормальна. Від безнадьоги йду. Хочу підстрахуватися.
iren_nedash• 12 февраля в 21:48
По моєму за згодою сторін,а не власним бажанням
Olivka-Misha• 12 февраля в 21:49
Звільняєтесь за угодою сторін, при такому звільнення ви можете відразу стати на облік в центр зайнятості і отримувати допомогу, при звільненні за власним бажанням, десь через 3 місяці можна отримувати допомогу
Телепузик• 12 февраля в 21:49
За згодою сторін
автор Ждун с Нибиру • 12 февраля в 21:49
Ответ дляOlivka-Misha
Дякую
katenka_• 12 февраля в 21:50
Дети есть? - по уходу за ребёнком до 24 лет. Если нет - по согласованию сторон
Боневтікла• 12 февраля в 21:50
Ответ дляOlivka-Misha
Ви впевнені? Читали умови які зараз?
katenka_• 12 февраля в 21:50
*до 14 лет
Боневтікла• 12 февраля в 21:51
Ответ дляkatenka_
Ребенок до 24 лет? Який уход за дорослою людиною?
katenka_• 12 февраля в 21:56
Ответ дляБоневтікла
фрау Гітта• 12 февраля в 21:56
я звільнялась у звʼязку з переїздом на нове місце проживання: це є поважна причина тому мала право на отримання допомоги по безробіттю з 8-го дня після реєстрації
автор Ждун с Нибиру • 12 февраля в 21:57
Дякую, дівчата!
katenka_• 12 февраля в 21:57
Ответ дляБоневтікла
Вы ж прочитали моё исправление, но всё равно и фиолетовую, и ёмкий ответ) Вот же удовольствие получили)
Грушки-яблочки• 12 февраля в 22:26
Я одним днем увольнялась по уходу за ребенком до 14 лет. Заявление и копия свидетельства о рождении.
Непогодка• 12 февраля в 23:12
Дівчата, а чи можна після закриття ФОП претендувати на виплати по безробіттю?
Пописанная парта• 13 февраля в 10:15
Ответ дляOlivka-Misha
этого уже давно нет.уже все равны,что по собственному, что по соглашению.