Простецкая• 12 февраля в 23:16

Посоветуйте интернет провайдера в Киеве

Нет сил терпеть Воля кабель. Посоветуйте хорошую альтернативу в Киеве. Благодарю!
Fistashka_ya• 12 февраля в 23:18
А что не так с Волей? Подрубил за 50 колов по акции 100мб+ лайф 1000 мин на все номера и 20 гигов моб инета.

Пока ничо не лагает вот уже три месяца
автор Простецкая • 12 февраля в 23:20
Ответ дляFistashka_ya

Пока ничо не лагает вот уже три месяца
То, что цена 380 грн за 100 мб не соответствует качеству!
Шалена невинність• 12 февраля в 23:40
Зараз Ланет а був Фрінет (О3), оптоволокно, все влаштовує, але потрібно дивитися, що у вас в будинок ’заведено’, у нас тут купа всього на вибір.
ЦібаФу• 12 февраля в 23:41
Андернет, мене влаштовує все, батареї додаткового живлення поставили в нашому будинку, рідко глючить
Ковбой Хагис• 12 февраля в 23:44
на мультітесті введіть адресу, почитайте - хто є в будинку, які відгуки на цих провайдерів, і обирайте.
ви ж не можете до будь-якось приїднатися.
Слава Українi• 13 февраля в 08:10
Так же залежиьь від мікрорайону де живете.
Мене, наприклад, повністю влаштовує ІТ -технодогії. І відмінно під час вимкнень працюють, і швидкість гарна. Але вони весь Київ не покривають.