ніколи такого не було• 13 февраля 2025
Цікаво , а тут всі з дорогими смартфонами ?
ніколи не звертала уваги до сьогодні , але стоячи довго в черзі помітила , що переважно у більшості айфони . В мене старенький Редмі , свої функції виконує , мені норм )
Просто цікаво ,для вас дорогий смартфон показник статку чи як ?якщо наше населення жаліється на ціни , то навіщо айфони ? Я не беру випадки , якщо потрібен по роботі .
Тема просто побалакати , без заздрощів )
Кукарикуууууу• 13 февраля 2025
Ответ дляКукусик
дурня. В мене айфон) це пішла і купила)) це невеликі гроші. А ще - багато нерухомості) я бідна??))
Да, вы бедная. Давайте так как часто вы меняете телефон?
Кукарикуууууу• 13 февраля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Да и ладно, чего мне с вами спорить)
Не спорьте - последние айфоны у нищих, особенно в чехлах
Кукусик• 13 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
нехай буде))) з останнім проходила років 5)))
Кукусик• 13 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
в мене от якраз і без чохла. І точно куплю - він вислизає з рук)
Рятівник Малібу• 13 февраля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Так за ціну цього самсунга можно бло аналогічний епл купити
хотела новую модель, там разница в два раза по сравнению с Самсунгом
да и часы с наушниками у меня тоже Самсунг, так что все менять было очень дорого
Не обижаюсь• 13 февраля 2025
Ответ дляРятівник Малібу
А, так ви порівнюйте можелі одного року випусуску, флагманський самсунг і апл в одній ціні.
20 років користуюсь самсунгами, не бачу сенсу міняти на яблуко
Сонячний день• 13 февраля 2025
Ответ дляКнопкотиць
Тоді чому немає жодної згаменитості без останньої,або передостанньої можелі Айфону?)))))))
Про рекламу колись чули?
Хоча я нічого не знаю про телефони знаментостей).
Редиска Я• 13 февраля 2025
у меня гугл пиксель
хожу в спорт зал
почти у всех айфон
иной раз мне кажется люди не до конца понимают его функционал и возможности
просто покупают аля быть в тренде)
Ну а телефон не показатель состоятельности человека
Помню друг был - взял айфон в кредит и просил деньги на такси......
Понты да и только )
хожу в спорт зал
почти у всех айфон
просто покупают аля быть в тренде)
Понты да и только )
Сонячний день• 13 февраля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
В мене сяомі 10, скоро мінятиму, бо здихає. Точно не на епл, виберу щось подалі від китая. Ставлення до телефона чисто утилітарне - месенджери, банк, мейл. Фотками і відео не балуюсь. Гроші можна витратити на більш цікаві речі, ніж епл. Хто що подумає на мій телефон - не цікаво.
Сестра
. Телефон має гарно виглядати, мати достатньо пам’яті і добру батарею. І ще коштувати стільки, щоб не непритомніти, якщо він впав і розбився
.
Не виправдовуюсь• 13 февраля 2025
Какая вам разница у кого какой телефон? С таким же успехом можно спросить про компьютер, сумку, ремонт, авто и дорогой ли у вас отпуск. Все люди разные, имеют разное предпочтение и разные доходы.
Ms. Любмая жена• 13 февраля 2025
Для мене такий маркер: якщо людина може купити телефон з ОДНІЄЇ зарплати і ще місяць жити на її залишок - значить це її рівень!
Я можу купити дорогий ноутбук, бо працюю в ІТ. Він швидко окупиться і потрібен для роботи.
А не мати нових трусів і мати айфон в кредит - це ідіотизм! Але понти - воно таке)))
Мира всем• 13 февраля 2025
Я бідна, айфон мені не потрібен, живу відповідно до своїх статків, телефон маю сяомі один і той самий з 2019 року, працює нормально.
Кукусик• 13 февраля 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
ну ось це якраз і ознака бідної і невпевненої людини - сканувати що в кого і за скільки))
Кнопкотиць• 13 февраля 2025
Ответ дляСонячний день
Про рекламу колись чули?
Я теж але вони селфі ж ними роблять
JannyMoney• 13 февраля 2025
ксяоми у меня. Телефон мне нужен для звонков, сообщений, чтобы книги читать, музыку слушать и фотки иногда.
Чем проще тем лучше)
Ответ дляПукимончиг
У мене Sony, прихильник цього бренду вже багато років. Телефон не з флагманів, а більш бюджетної лінійки, купила трохи більше року тому, по чорній п´ятниці обійшовся десь в 13 тис грн. Мені комфортно, телефон повністю задовольняє всі мої ’хотєлки’. Айфон мені не є зручним в користуванні, я більше ’андроїдна душа’, але то треба звикнути та і все. Чи можу собі дозволити смартфон за 1000 євро+ - можу. Але мені він сенсу не має. А от по ноутах я вже більш прискіплива - кому що більш треба, як то кажуть.
Соні то любов. Завжди брала флагман і не було нарікань.
Минулого року вперше купила 15 про макс айфон. Була песимістично налаштована, але змунила свою думку.
Хороший.
Я не брендоманка. Але люблю і купую якісні речі.
Хороший.
Прокачую сідниці• 13 февраля 2025
Обожаю ультры от самсунга! Ни один другой телефон для меня и рядом не стоит, поэтому недавно купила 25ю
Тра Ля Ля• 13 февраля 2025
У мене айфон 15 про. Але до цього довго був самсунг galaxy s8 і мені було нормально.
На 30-річчя подарували гроші, вирішила докласти і купити новий телефон. Бо я зараз багато фоткаю і знімаю контенту (і для себе, і для роботи), тому для мене це дуже зручний інструмент. І ще зручно, що синхронізується з айпадом.
Яжемать Мне можно• 13 февраля 2025
У меня сейчас Xiaomi Redmi 9, начал перезагружаться сам по себе. Поэтому сегодня куплю Xiaomi redmi 14 pro.
Майор Медуза• 13 февраля 2025
У меня всегда последняя модель айфон и самсунг. На работе меняют каждые 2 года. Вот неделю назад выдали новый самсунг, еще даже не распаковывала. Айфон сейчас 14 про макс. И да, я наверное не пользуюсь и половиной их функций, лень разбираться. Если на то пошло, купила я пару месяцев назад новое авто, так я отключила автопилот, парковщик, парктроники, адаптивным круиз контролем не пользуюсь.
Капуста Маша• 13 февраля 2025
Мі макс 3 - вже 5,5 років. Міняти немає на що, бо для мене великий екран дуже важливо. Немає нових в цьому форматі, тому хай ще попрацює.
Прокачую сідниці• 13 февраля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
А зачем ограничивать себя? В разумных рамках лучше отложить немного денег и купить не то, на что ’хватает с одной зарплаты’, а качественную вещь, пусть и стоить она будет дороже. Зачем покупать дешевый телефон, который через 3-4 года может превратиться в кирпич, если можно взять один раз хороший и не париться следующие 6-8-10 лет?
Прокачую сідниці• 13 февраля 2025
Ответ дляКапуста Маша
6.44 это большой экран??
Пригаю-цибаю• 13 февраля 2025
У меня айфон 13 про , уже 3 года ему .
у мужа такой же , никогда никаких проблем с ним не было все летает .
до этого были самсунги .
ни на какие больше самсунги , не поменяю.
до этого были самсунги .
Країна мрій• 13 февраля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
8-10 лет это вы загнули однако
До 6 лет , как по мне это +- адекватно
ДлинноНожка• 13 февраля 2025
я можу дозволити айфон чи дорогий телефон. просто не хочу. моєму третій рік. ціна 12000. мене влаштовує
Пригаю-цибаю• 13 февраля 2025
Ответ дляРятівник Малібу
очень хотела Айфон, никогда у меня не было, вот хотелось и все
муж купил в итоге Самсунг S24, смирилась
муж решает с каким телефоном вам ходить ?