ніколи такого не було• 13 февраля 2025

Цікаво , а тут всі з дорогими смартфонами ?

ніколи не звертала уваги до сьогодні , але стоячи довго в черзі помітила , що переважно у більшості айфони . В мене старенький Редмі , свої функції виконує , мені норм )
Просто цікаво ,для вас дорогий смартфон показник статку чи як ?якщо наше населення жаліється на ціни , то навіщо айфони ? Я не беру випадки , якщо потрібен по роботі .
Тема просто побалакати , без заздрощів )
Мальчижка• 13 февраля 2025
Ответ длябювет_в_обед
Нормально просити навчиться, то може й покажуть.
А з таким тоном лишень в інеті і дивитиметеся на дорогі іграшки.
Вот это пафос
Аж монитор запотел
Бяки-козяки• 13 февраля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Редми 9 - лучший телефон был в моей жизни.
Он и летал с разных высот, даже пару раз купался, и заряжался быстро и надолго, ни разу не глюканул
Идеально отпахал 3 года
Редми 9 у дочки, очень жалуется. Пока в школе его включит, другие уже половину теста пройдут. Сильно глючит
Мальчижка• 13 февраля 2025
Ответ длябювет_в_обед
Самсунг Фолд
Блииииин
Глубоководная селедка• 13 февраля 2025
Редми 8 нот про у меня. Ему уже полных пять лет, пошел шестой год. Что не устраивает, так это памяти маловато, все остальное работает прекрасно. Новости, игрушки, банки, акции, крипта, соцсети, чат джпт, не знаю, что еще не перечислила, все отлично работает.
Трактор Віка• 13 февраля 2025
Айфон обычный телефон
Бува і таке• 13 февраля 2025
Ні,в мене телефон за 15 тисяч вже 5 рік
Бува і таке• 13 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
На работе выдают яблочную продукцию, уже привыкла и себе купила айфон
А так хз) главное, чтобы человеку было комфортно с тем, что он имеет
Що за робота так?
Бува і таке• 13 февраля 2025
Ответ дляКнопкотиць
Тоді чому немає жодної згаменитості без останньої,або передостанньої можелі Айфону?)))))))
Про яких знаменитостей іде мова?
бювет_в_обед• 13 февраля 2025
Ответ дляМальчижка
Вот это пафос
Аж монитор запотел
Звичайна самоповага. Вчиться, рекомендую, може й у вас можливість дорогі телефони купувати з´явиться
Бува і таке• 13 февраля 2025
Ответ дляКнопкотиць
Я бачила.В Інстаграмі,але не Джоні Депа,я про наших,українських зірок.
Теж мені показник)
Мексиканочка• 13 февраля 2025
Ответ дляКнопкотиць
Бо ’всі знаменитості’ американці? Це їх ’національний продукт’. Бо епл знаменитостям їх дарує і доплачує? Бо їм подобається айфон? Та маса причин, але до чого знаменитості до вибору телефона - загадка. Як і до його ’престижності’
Кнопкотиць• 13 февраля 2025
Ответ дляМексиканочка
Так.
Дуб береза• 13 февраля 2025
У меня есть возможность иметь айфон, но мне нравится андроид. Я фанатка Xiaomi, меняю телефон раз в два года на более новую модель
ШобВам_КакНам• 13 февраля 2025
В мене і в чоловіка 15 айфони, в доньки 7 років 12 міні, у тата айфон сє, у свекрухи 12. Всі і вмене в локаторіє, зручно сімейні доступи всякі, підписки.
Аноним_1858• 13 февраля 2025
Ответ дляДлинноНожка
я можу дозволити айфон чи дорогий телефон. просто не хочу. моєму третій рік. ціна 12000. мене влаштовує
Напишіть модель, донці вибираю..
Мальчижка• 13 февраля 2025
Ответ длябювет_в_обед
Вы тоже.
И не придётся фантазировать
Аноним_1858• 13 февраля 2025
У мене був Сяомі мі 11, моя любов ))😍 я його розбила зараз айфон 15 про м, до Сяомі не дотягує, як на мене! Але через крихкість Сяомі більше їх не беру.
Язикувата Хвеська• 13 февраля 2025
Ответ дляЮпитерная
У самсунга є Обслуговування пристрою в налаштуваннях. Там швидко все чиститься.
Дякую.
Баррикадница• 13 февраля 2025
Ответ дляМerida
Мы живём в эру фоток, видео и тд. Покупайте телефон с памятью большой. Но, у меня 256гб, но у меня все равно есть облако, на котором хранится все, за последние лет 6. Это удобно.
у меня 256 и мне не хватает))
Баррикадница• 13 февраля 2025
Ответ дляЮпитерная
Але ж з зарядкою можна ходити з будь-яким телефоном ) Ви ж самі пишете «дивлячись як людина користується» :) то ж до чого тут саме айфони?
потому что расход батареи при одном и том же количестве активного пользования телефоном у разных телефонов разный))) всегда афони ’славились’ не самыми лучшими батареями)
бювет_в_обед• 13 февраля 2025
Ответ дляМальчижка
Вы тоже.
И не придётся фантазировать
Просто у вас на вашому етапі розвитку особистості навіть уявити неможливо що в людини може бути телефон дорожчий за ваш

Аж шкода вас трохи стало)
Плекаю думи• 13 февраля 2025
У меня Моторолла, ок 14000 грн ,илетом купила. Я не фанат техники, мне ,чтоб звонил, оплачивал и музыку/фильмы смотреть. Ну,камера. В моторолле она отличная.
Мальчижка• 13 февраля 2025
Ответ длябювет_в_обед

Аж шкода вас трохи стало)
Год то хоть фолда какой?
Мальчижка• 13 февраля 2025
Ответ длябювет_в_обед

Аж шкода вас трохи стало)
Это типа люди вокруг вас настолько тупые, что не могут погуглить цену фолда.

Когда сильно хотелось похвастаца
бювет_в_обед• 13 февраля 2025
Ответ дляМальчижка

Когда сильно хотелось похвастаца
Ні, мабуть лише ви, раз не можете)
Будете розповідати що він вартує тр копійки?) Ану давайте, хоч поржОм (с)
Мальчижка• 13 февраля 2025
Ответ длябювет_в_обед
Ні, мабуть лише ви, раз не можете)
Ну не так же по-децки.
Вы просто в сл раз тему с ноги не открывайте

Хотя да, если это первый фолд, то кажется что все вокруг нищеброды

Это вы ещё в Дубай не были
бювет_в_обед• 13 февраля 2025
Ответ дляМальчижка
Ну не так же по-децки.

Это вы ещё в Дубай не были
Чому ж всі) Лише ви Змиріться, пані, і йдіть вчитися гарним манерам і не тільки. Дуже допомогає в бізнесі)
Мerida• 13 февраля 2025
Ответ дляБаррикадница
у меня 256 и мне не хватает))
Ну вот, а у людей 32 всего
Мerida• 13 февраля 2025
Ответ дляМальчижка
Ну не так же по-децки.

Это вы ещё в Дубай не были
Кстати, я столько убитых фолдов видела. Садятся на них, что-ли
Юпитерная• 13 февраля 2025
Ответ дляБаррикадница
У мене однаково зливається батарея зо в самсунгу s серії, що в айфоні )