Стопясят раз обсуждала• 13 февраля 2025

Яка різниця між людиною,яка схилтна до повноти,і яка не схильна?

Гіпотетично обидві людини стрункі.
автор Стопясят раз обсуждала • 13 февраля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ні. Вона їсть і живе в задоволення своє . Така конституція. Її мама теж худесенька
Можливо вона багато білка їсть і ходить в тренажерну залу,качає м´язи?Адже чим більше м´язів в людини,тим більше її тіло витрачає в стані спокою
После шести ни-ни• 13 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ні, мʼязів там немає взагалі . І не переймається співвідношенням КБЖУ зовсім. Сьогодні пів банки смальцю на канапку , а завтра - пательня смаженої картоплі, цілий торт і літр пива
Забагаловка• 13 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Неправда
тобто не правда? Ви хочете сказати, що будете їсти відро і займатися спортом, але від цього схудните? я не знаю, скільки потрібно займатися спортом, щоб схуднути. В комплексі - так. Але сам спорт - однозначно ні
Ответ дляЗабагаловка
Та ні,відро я не з´їм,мені потім прийдеться Фестал пити.
Ответ дляЗабагаловка
Мені щоб погладшати можна їсти трішки більше маленької тарілочки(
Ответ дляЗабагаловка
Так,але година бігу спалить вам 500 калорій десь.
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я би виригала.Смалець,фу як таке можна їсти.
Ответ дляПосле шести ни-ни
Цілий торт це десь 2500 калорій (як мінімум).
Забагаловка• 13 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
ні!!! я бігаю, не спалить.
Забагаловка• 13 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
але ж щоб схуднути знову ж таки потрібно менше їсти
Забагаловка• 13 февраля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
і вона не скінні фет? чи вона ще достатньо молода?
Добро с Кулаками• 13 февраля 2025
Ответ дляДа будет так
Разница в том, что склонной к полноте, чтоб быть худой надо очень сильно стараться)
А вот если я легко худею,но и легко поправляюсь?
Добро с Кулаками• 13 февраля 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Моя мама до 40 лет- 45 кг. После 40 резко пошел набор веса, сначала Ир, потом диабет 2 типа. Моя сестра родила в 18. До родов 45 кг. За беременность + 40 кг. Не сбросила. Вторая беременность ещё+ 30 кг. Сейчас вес 100+. Я старшая сестра, 43 года, 45 кг( вес за беременность 14 кг, через 3 месяца полностью ушел сам). Рост 154 у всех.
Ого ,ваша сестра растолстела в 18 лет уже ?
Ответ дляДобро с Кулаками
Я в 14 лет растолстела.Есть знакомые,их детям по 10-12 лет,тоже толстяки
Ответ дляЗабагаловка
Не завжди так.Ось наприклад тарілка салату містить 300 калорій,той самий снікерс (половинка).Але салат більш ситний,хоча візуально його здається більше.
Ответ дляЗабагаловка
ні!!! я бігаю, не спалить.
Чому?
120-120-120 (не худею)• 13 февраля 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
У нее был сильный голод, во время беременности, она не могла остановится. Сахар беременных у нее был. У меня не было такого голода, вообще никаких кулинарных бзыков.
Да будет так• 13 февраля 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
но при этом же легко поправляетесь) т.е. прилогать усилия, вводить ограничения вам все равно надо))
Ответ дляДа будет так
Или забить и понять,что всю жизнь на диете ж тоже не посидишт,когда-нибудь и жить надо.
Прикуси Язика• 13 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ви пива і вина не п´єте,моя мама теж не солодкоїжка,але її розносить від пива
Знову ви? Нащо ви створюєте постійно теми? Від цього не схуднеш
Ответ дляПрикуси Язика
А ви що,більше всіх знаєте?
Забагаловка• 13 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Менше їсти я і мала на увазі калорії, а що ще?
Ответ дляЗабагаловка
Ну так.
Ответ дляЗабагаловка
Але я бачила одну дієтологиню,вона розповідала про те,що тим,хто худне кожні декілтка тижнів треба все зменшувати і зменшувати калораж з тих причин,що організм сповільнює метаболізм і схуднення зупиняється на одному і тому ж самому калоражі.Ефект плато,як ще кажуть на це.І тому вона не підтримує суворих дієт.
После шести ни-ни• 13 февраля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Їй біля 40 років . На фото у жовтому одязі
Прикуси Язика• 13 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А ви що,більше всіх знаєте?
Задовбала любітельніца півка з дієєтою
Ответ дляПрикуси Язика
Задовбала любітельніца півка з дієєтою
Аааа...Ні,це не я :-)
Ответ дляПосле шести ни-ни
Нормальна баришня.
Добро с Кулаками• 14 февраля 2025
Ответ дляДа будет так
Така раньше,лет до 30 было сложно поправиться
Добро с Кулаками• 14 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Да. Иногда кажется,что если с возрастом растолстею то пофиг,так и буду толстой. Потому что нет желания себя ограничивать всю жизнь в питании.