Подмигашка• 13 февраля в 17:56
Порадьте серіал
Жанр можна будь який, дивимось зараз Хороший лікар, але цікаво було лише 2 сезонах, Хаус цікавіший. Хочеться щось цікаве, типу Хауса, Касл, 911, пожежники Чикаго
П´яна вишня• 13 февраля в 17:59
Дорама Учитель Ким доктор романтик. Все три сезона супер. Ещё дорама ’Травматологический центр. Золотой час’
Подмигашка
• 13 февраля в 18:03
Ответ дляNetske
Якщо типу Касла, то може зайти Менталіст та Люцифер
Дивилась, Металіст не зайшов) пробувала декілька раз дивитись. Люцефер норм, але також перші сезони
Триндю-бриндю• 13 февраля в 18:08
Ответ дляПодмигашка
Теория лжи
Следствие по телу
Кости
Элементарно
Шерлок
Следствие по телу
Кости
Элементарно
Шерлок
Я погнала• 13 февраля в 18:37
Зараз Анатомія Грей дивлюсь. Але теж цікаво було ,поки старі не пішли з серіалу.
Хаус незрівнянний.
Хороший лікар теж класний
Більше нічого не зайшло.
Хаус незрівнянний.
Хороший лікар теж класний
Більше нічого не зайшло.