Гарнюнька• 13 февраля в 20:35
Чи велика різниця в зп у лікаря, який працює у держ і приватній лікарні?
Хачапууури• 13 февраля в 20:44
Пройдіть під стінами державного інституту шалімова, інституту серця, онколікарень, інституту урології, інституту нейрохірургії і подивіться на авто співробітників. Це все державні лікарні))) Чому по-вашому лікарі зубами тримаються за державні лікарні? Спробуйте влаштуватися в один з перерахованих вище закладів...
Скользкая• 13 февраля в 20:48
Ответ дляХачапууури
20 тис. $ працевлаштування там (не жартую)
Ответ дляХачапууури
Так вопрос вроде в зарплате был, а не сколько они там могут наколядовать
Мамина корзиночка• 13 февраля в 20:53
Ответ дляХачапууури
Питання було про заробітні плати, а не вигоду чи дохід. Це різні речі.
Оце так цабе• 13 февраля в 20:54
В роддомах лікарі мало отримують? чи в онкоцентрах? да там міліонери працюють їм ті приватні лікарні нафіга?
Грибной_Дождик• 13 февраля в 21:00
Ну вы же в курсе что за роды берут 1000 уе
Как вы думаете какая у них ЗП?
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 21:06
Зарплата більша в приватних.
Але більше заробляють в державних
Великий рівень корупції в нашій країні на всіх рівнях держ структур
Але більше заробляють в державних
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 21:08
Ответ дляГрибной_Дождик
Как вы думаете какая у них ЗП?
Ну народжувати можна й безкоштовно, так само як і операції робити, і тд
Але наших людей не змінити.
Вони після безкоштовної операції несуть гроші добровільно, як подяку /))
Скільки ще потрібно часу, щоб викорінити це, не знаю. Але ми не скоро ще наблизимося до початку німця корупції
Але наших людей не змінити.
Хачапууури• 13 февраля в 21:19
Ответ дляAlex_Kri
Чи включаєте ви в поняття зарплата премію наприклад? Ось те, що ви скромно назвали ’наколядували’ насправді набагато перевищить зарплату. На виході ніяка приватна не зможе конкурувати з блатними державними по заробітку.
Згідно декларації звичайний педіатр районної поліклініки у Києві має 25-30 тисяч на місяць. Це без врахування ’коляд коляд коляда...’ Не думаю, що в приватній різниця прям колосальна. На сайті вакансій для Києва ставлять зпл 15-45 тис плюс відсоток від прийому. То по факту може виявитися, що державна навіть без коляди вигідніша буде....
Хачапууури• 13 февраля в 21:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Але наших людей не змінити.
Ну де ’добровільно’? Мою дитину оперували за кордоном - реально безкоштовно. В Україні анестезіолог десять раз підійде нагадає скільки ви ’винні’, лікар таксу перед операцією озвучить. Після операції в Україні сама чула, як лікар інструктує родичів хворих скільки ’давати сестричці за перев´язку’, щоб хтось з родичів весь час сидів і доглядав сам за хворим, а якщо такої можливості немає - то оплачував медперсоналу. Це в державній. Цікаво, а зпл за що їм платиться, невже лише за присутність на роботі?
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 21:25
Ответ дляХачапууури
І ви могли відмовитися платити
Щоб, оперували без анестезії? /)) ну смішно.
Те, що вони там собі хочуть, повинно залишитися при них.
Якщо не має чека лікарні за ці послуги, значить ці послуги безкоштовні.
А платите ви добровільно
Хачапууури• 13 февраля в 21:36
Ответ длясладкий_ноябрь
І ви могли відмовитися платити
А платите ви добровільно
Ви шуткуєте зараз чи ніколи не були в наших лікарнях?
У друзів батьків дитина отримала епілепсію після невірно розрахованої дози наркозу при операції. Лікарі це визнали на словах, але як це допоможе дитині? Хто буде ризикувати здоров´ям близьких, знаючи що у повній залежності від лікаря?
Якщо не заплатити - навмисно роблять так, що потрібно буде перероблювати чи лікувати наслідки ’лікування’. Із особистого досвіду: хірург у районній поліклініці. Оперує атероми . Хто платить названу таксу - видаляє з капсулою, хто не платить - капсулу лишає і атерома повертається. Про це знають всі.... Який вихід ? Це добровільно люди платять? Чи все ж таки примусово?
Ашотакоя• 13 февраля в 21:36
Ответ длясладкий_ноябрь
І ви могли відмовитися платити
А платите ви добровільно
Зазвичай анестезіолог розкаже, що безкоштовна анестезія погана, дає ускладнення, все буде погано через неї, якщо Вам важливо щоб було добре, платіть.
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 21:37
Ответ дляХачапууури
який вихід?
Писати скарги, шукати свідків, піднімати медіа, змінювати лікаря.
Але ні
Ви обираєте платити
Але ні
Ви обираєте платити
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 21:38
Ответ дляАшотакоя
:) ну звісно, а що ж він ще скаже
Гарнюнька
• 13 февраля в 21:38
Ответ длясладкий_ноябрь
який вихід?
Але ні
Ви обираєте платити
Але ні
Ви обираєте платити
Боже, яка наївна 🤣🤣🤣🤣
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 21:39
Ответ дляГарнюнька
Боже, яка наївна 🤣🤣🤣🤣
Чому наївна?
Спробуйте, а то несете в жмені, а потім всі навколо винні
Гарнюнька
• 13 февраля в 21:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому наївна?
Мої батьки і я в цій боротьбі все життя.
А ви не маєте ніякого до того відношення, тому і ляпаєте єрунду
Хачапууури• 13 февраля в 21:41
Ответ длясладкий_ноябрь
який вихід?
Але ні
Ви обираєте платити
Але ні
Ви обираєте платити
Ви - щаслива людина, далека від нашої медицини. Пояснюю - там всі в долі. Хірург несе завідувачу, той заносить в КМДА, звідти в МОЗ. Хтось прибере несушку, що несе їм золоті яєчка, щоб ви безоплатно лікувалися?... Наївна простота. Це ви ще не знаєте, що зав.полікоінікою в долі з аптекою, що видає пільгові ліки і які там афери крутять....
І так, я скаржилася) письмово. Отримувала письмові відписки. І не одна я. Завідувач в обличчя посміявся, по телефону правда. З мене посміявся. Можна подати до суду, але результат очевидний.
Гарнюнька
• 13 февраля в 21:42
Ответ дляХачапууури
Рука руку миє
Як напишуть єрунду аж смішно
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 21:44
Ответ дляХачапууури
Оперувала дитину, накладала гіпс 2 рази, народжувала двічі, чистити завмерлу раз, робила конізацію раз.
Все це безкоштовно було в держ клініках Києва.
Платила лише один раз, коли домовлялася приватно, а не через направлення від лікаря
Хачапууури• 13 февраля в 21:45
Ответ дляГарнюнька
Рука руку миє
Як напишуть єрунду аж смішно
То щасливі люди, що не мали близьких відносин з українською медициною. Хоч би раз задалися питанням: як так виходить, що на ’рибних’ місцях у нас часто цілі династії: батьки,діти, онуки, тітки, дядьки і т.д. Ну як може керівництво відділенням передаватися ’у спадщину’? І добре, якщо дійсно толковий спадкоємець, а якщо у нього крім прізвища нічого нема і медицина то взагалі не його?
Гарнюнька
• 13 февраля в 21:46
Ответ дляХачапууури
Свята простота
Хачапууури• 13 февраля в 21:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви - ризикова)
Схиляюся перед вашою мужністю грати в рулетку з безкоштовною медициною.
Ваше щастя, що вам не довелося мати справу з лікарями по серйозним захворюванням, коли від призначення залежить якість життя чи саме життя. І коли питання стоїть або платиш, або не живеш чи живеш інвалідом. Не бажаю вам того і знати. Це гірко.
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 21:51
Ответ дляХачапууури
Ви - ризикова)
Я не граю в рулетку, я знаю свої права
Жодного разу мені не пропонували заплатити за щось гроші.
В роддомі просили підписати документи про те, що вони мені там якісь ліки давали, то я там такий скандал підняла, що вони більше мене не чіпали і бігали як миші, поки я виписалася. З дитиною також лежала майже тиждень в хірургії на Оболоні, взагалі все безкоштовно було от і до.
Туди ж Охматдит, оперували, три дні в лікарні. Заплатила лише за нормальні лейкопластирі на розріз, щоб не парили.
Пусин Кукин• 13 февраля в 22:09
В приватной клинике вы работаете на %, зависит от количества пациентов . В гос. Ставка