Христя в тiстi• 13 февраля 2025
Сумка Coach
Як вам така сумка?
Диверсификация• 13 февраля 2025
Мне нра. И цвет я такой люблю, и сумки Coach хорошие. А цена, вообще, супер.
Сіточка• 13 февраля 2025
Качество у них классное у меня есть и рюкзак и сумка . Люблю другие но если вам нрав и по стилю подходит берите
Чучало яблуні• 13 февраля 2025
Ответ дляSicillia
Люблю ці сумки. Як і всі інші брендові)
Мені вона занадто офіційна, з притензією. Ну форма така. Якщо вам є під що її носити, то супер)
Я вчора теж купила собі сумку і кросівки на весну)
Покажите
Христя в тiстi
• 13 февраля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Мені ні, не мій стиль. Минула ваша більше подобалась.
Минула була не моя
Христя в тiстi
• 13 февраля 2025
Ответ дляSicillia
Люблю ці сумки. Як і всі інші брендові)
У мене більше спортивний стиль+ сукні влітку.
Христя в тiстi
• 13 февраля 2025
Ответ дляSicillia
фото
Ваша класна, але у мене такого плану є. А тут бздик- хочу саме з двома ручками
Христя в тiстi
• 13 февраля 2025
Ответ дляSicillia
І під що ви плануєте носити цю строго офісну сумку в темі?) Ну це чисто моя думка
Під все
Влітку більше сукні і сарафани.
Кашпо• 13 февраля 2025
Хороша. В мене є Коач,їй років 5, а може більше(інша модель, кроссбоді червона) як кажуть я її і в хвост і гриву...носила, то досі як нова
Христя в тiстi
• 13 февраля 2025
Ответ дляSicillia
Під літні легкі сукні буде гарно.
Під спортивний стиль - точно ні)
Я можу і з білими кросами вдягти, ну ось така ’модниця’
Наприклад джинси, кроси, біла майка
Ответ дляХристя в тiстi
Наприклад джинси, кроси, біла майка
Я теж так ношу) так буде гарно. У мене маса гарних літніх суконь. В мене на них, сумках і взутті легкий здвиг
.
Беріть, Автор. Вже і придумали, з чим Вам її носити)
Кашпо• 13 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Наприклад джинси, кроси, біла майка
Кросівки є різні, як ви умовно під бігові асікс чи якісь оф роуд, трекерні мерел, найкі хочете то точно ні, а як повсякденні, міські кеди чи кросівки то чого б і ні, буде добре)
Христя в тiстi
• 13 февраля 2025
Ответ дляSicillia
.
Візьму
Христя в тiстi
• 13 февраля 2025
Ответ дляКашпо
Є кеди світлі, є НБ 530 чисто білі і я їх теж тут бачу, хоч вони і спорт.
Але є і сандалії шкіряні, гарно буде
Кашпо• 13 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Але є і сандалії шкіряні, гарно буде
Я про такі маю на увазі, що от прям спорт спорт)) а кеди то класика, особливо як повністю білі))