Матраскин Брат• 14 февраля 2025
Вже 5-й рік я самотня. Чи може бути причина в моїй поведінці?
Шанувальники, і ті , з ким намічався роман, звісно, були, але вже пʼяте 14 лютого я самотня.
Справа в тому, що на будь-який косяк з боку чоловіка я відповідаю повним ігнором.
Образив, принизив, не заступився - обриваю всі звʼязки і просто не виходжу на звʼязок.
Не привітав, не зустрів - ігнор.
Почав з кимось порівнювати, щось про мене негативне казати - до побачення
Ніколи нікого не ловила на зраді, але коли помічаю, що інтерес до когось більший, ніж до мене - ігнор.
Просто у мене все одразу відмирає до людини.
Ніби-то я і права, але жоден чоловік після початку ігнорування не підійшов і не вибачився, не пробував поговорити. Просто написав, я поігнорила і на тому все.
Як ви думаєте?
Не привітав, не зустрів - ігнор.
Як ви думаєте?
КондуктЕр тролейбуса• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Дзеркалять чим?))
От недавня ситуація: чоловік сказав, що є жінки розумніші за мене.
Я промовчала і з того часу на звʼязок не виходжу 🤷🏻♀️
Навіть якщо це правда, я переконана, що дорогій людині ніхто таке казати не буде
То він сказав правду.
Смайликівна• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
А мені ні. І я хочу зʼясувати причину
Може і правда я нікому просто не була потрібна?
Ну естественно , что причина в вашем поведении. Вы почему - то уверены, что все должны подстраиваться под ваши ожидания и критерии. А мужчинам это не надо. Вам надо учиться взаимодействовать с людьми , обговаривать ваши ожидания и претензии, если вы чем - то недовольны. Вы ждёте какого - то идеального мужчину, который будет угадывать все ваши пожелания и сразу их выполнять. Так нет идеальных людей. Представьте ситуацию наоборот. Вы сделали что - то , что не понравилось мужчине с которым вы встречаетесь. Он просто вас игнорит , вносит в ЧС и прекращает общение Вы будете бегать вокруг мужчины , выяснять а почему он прекратил общение , уговаривать его передумать и т.д.? Наверное нет. Вот и мужчины так делают. Идите к психологу . У вас похоже серьёзные проблемы с коммуникацией, с общением.
Фенте Фря• 14 февраля 2025
Автор, чоловіки також люди.
Вони можуть помилятися.
Не будьте жорстокі і нетерплячі до них.
Якшо звісно чоловік вам подобається і типу перспективний. Час покаже який він. Але точно не ідеальний, як ви і я і всі інші.
І трошки попрацюйте над своєю самооцінкою - зробіть її реалістичною - і не я «ніхто» і не «я королева королев». Ви така як всі. Я не думаю шо від гарного життя самооцінку трохи шатає так. Але це у багатьох , і у мене було. Все можна пофіксити
Вони можуть помилятися.
Не будьте жорстокі і нетерплячі до них.
НеКонец-Света• 14 февраля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Чтобы извиняться нужно быть или чувствовать себя виноватым. Вероятно это только с вашей точки зрения они делали что-то не то. А с их точки зрения вы неадекватная и слава Богу, что это быстро проявилось.
Те, що пише автор, і правда, не ок. Добре, що вона не хапає перші-ліпші штани.
Якби мені таке сказали, я би посміялася, але такого придурка забанила б. Недолуге якесь
ПотеряласЯ Я...• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Дзеркалять чим?))
а ви не згодні що є жінки розумніші за вас? сказали б йому що це очевидно але ж і чоловіків розумніших за вашого повно
Инфотуфелька• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Ви повністю права.
Але ніхто після такого не підійшов до мене з квітами і не сказав, що був неправий
Мужчина перекрестился, что Вы из его жизни ушли и вздохнул с облегчением. Никому не интересно создавать проблемы в своей жизни.
НеКонец-Света• 14 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А вы правда считаете, что нет на свете женщин умнее вас?
Але нащо таке казати? Є розумніші, красивіші. І що? Як тобі не підходить людина, то просто зникни.
НеКонец-Света• 14 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Тому що він не розуміє в чому справа!!!
Ви саміу собі придумали проблему і не пояснили чоловіку,на що образились!!!це не є нормою
Ви кажете своїй мамі, чоловіку чи сестрі, що є люди розумніші за них? Правда? І вони на вас після того не ображаються?
Инфотуфелька• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Дзеркалять чим?))
Он Вам правду сказал, молодец. Пропали и замечательно, он уже понять-как ему повезло и празднует
Фенте Фря• 14 февраля 2025
Автор , якшо вам буде цікаво, підпишіться на цього психолога в інстаграмі. Або на будь-якого хто вам подобається.
Трохи розширює кордони сприйняття людей , відносин і тд
ПотеряласЯ Я...• 14 февраля 2025
Ответ дляФенте Фря
Автор, де ви?
Ми вас образили тут?
мы в черном списке
Доросла дівчинка• 14 февраля 2025
Скоріш за все вам подобається певний тип чоловіків. Ви на них з самого початку покладаєте певні вимоги. Але не буває ідеально. За 23 роки шлюбу було таке, що будь хто подав би на розлучення: і друзі в пріритеті, і мама в пріоритеті і повний ігнор мої рідних. Міг запросто кинути мене з грудною дитиною і піти на тиждень в гори з друзями. Але під час того, як він поїхав в зону АТО, я взагалі лишилася одна з донькою, якій на той момент було декілька тижнів та син в другому класі і я витягла. Одна. Поруч ні друзів ні його родичів (вони за 4 місяці ротації аж ні разу не приїхали, хоча живуть в 15 хв їзди від нас). На підмозі були моя мама та брат зі своєю дівчиною. Після цього я виросла в його очах і тепер я і мої інтереси на першому місці. Але до цього стільки було з’їдено не поживного, що ну його....
Туся муся• 14 февраля 2025
Ви єдина дитина в сім´ї, у вас ніколи не було братів сестер.Можливо ви пізня дитина, едина онучка. Батьки з вами завжди погоджувались.Ви завжди праві. Якщо не праві, то читай п.1. Ви виросли егоїстичною людиною, що не вміє ставити себе на місто іншої людини. Ви не можете погодитись з тим, що хтось прав, а не ви. Ви не маєте емоційного інтелекту.
Або працювати з психологом над собой. Або змиріться, що чоловік вам не потрібен, бо коли він правий, а ви будете приниженой.
Туся муся• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Дзеркалять чим?))
Ви не припускаєте що є жінки розумніші за вас?
Гага Газу• 14 февраля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Може автор йому доводила,що вона найрозумніша?)
Це ж треба знати чому він так сказав,але то є факт.
Самохвалова• 14 февраля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
ага-за 5 років прям всі недолугі придурку а вона ідеальна принцеса. не смішіть, так не буває.
Бешене сарі• 14 февраля 2025
Может вы выглядите как обиженная жертва, типа игнор, а втайне надеетесь, что будет тут же извиняться. Такое никто не любит. Ваша жизнь должна быть наполнена вне зависимости от наличия мужчины, а эти обижульки не быть манипуляцией обиженной женщины
Туся муся• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Дзеркалять чим?))
То навіть якщо ви припускаете що це правда, то ви прям требуєте щоб чоловік вам брехав. Жодна людина не погодиться все життя брехати , щоб тільки на неї не образились. Ще жити разом з міною уповільненої дії, що розірве її в будь яку мить.
НеВРотик• 14 февраля 2025
Ответ дляМатраскин Брат
А мені ні. І я хочу зʼясувати причину
Автор, якщо дійсно хочете, то йдіть до психолога і дізнаєтесь у чому справа.
ТаПрямТам• 14 февраля 2025
Ответ дляНеВРотик
+ за психолога, бо таке враження, що автор підсвідомо обирає тих, з ким відносини приречені
Ответ дляНеКонец-Света
Я не думаю, что они такие поздоровались и он ей «есть женщины умнее тебя», а вы как думаете? Вероятно там был диалог, в процессе которого и автор что-то говорила и мужчина отвечал и прозвучала эта фраза.
Кстати, сама по себе фраза абсолютно не обидная, и в зависимости от контекста это может быть как и комплиментом так и констатацией факта так и наездом.
Мадам нетприемлет ни слова ни взгляда поперек и на все, что ей не нравится, отвечает игнором. Я не думаю, что эту позицию даже примерно можно назвать конструктивной.
Ответ дляШумелка Мышь
Ну ок.
А с вашей стороны насколько вы ценны в глазах мужчин и насколько они готовы стараться угодить вам и соответствовать вашим ожиданиям?
Ну может вы какая-то топ-модель или очень богаты.
Что должно их мотивировать?
Щоб поважати людину і не ображати фразами ’є жінки розумніші’, вона має бути топ-моделлю?)
Эскиз бесконечности• 14 февраля 2025
Ну да , все пишут терпи, а потом - куда ты смотрела, ты что звоночков не видела?
Чувак прямым текстом сказал, что она дура, а она должна проигнорировать и мило улыбаться? Хотя да, смотря в каком контексте. Если не беседа, а так просто, то да, это колокол, каа любят здесь говорить..