Магиня• 14 февраля 2025

Чим вас приваблює відпочинок в Іспанії?

Це якась суцільна урбанізація побережжя : містечка Коста Брави, Коста Доради, Коста Бланки.
Я вже 5 років дивлюся на ці пляжні містечка і ні одне не запало в око. Просто суцільна "Северная стена" під забудовою на пляжах, ще й людей тьма.
Це не порівняється ні з Грецією, ні з Хорватією, ні з Туреччиною, де є якась гармонія з природою, моря та готелів.
Чим саме вас полонить пляжна Іспанія вищезгаданих регіонів?
ША! я прийшла!• 15 февраля 2025
Как по мне, все очень гармонично в Испании
ША! я прийшла!• 15 февраля 2025
Файна_зупка• 15 февраля 2025
Ответ дляДиверсификация
Ну вы и сравнили
Вы хоть были в Испании? Море такое же как в Затоке
Чего вы смеетесь?В Торревьехе такое море,и песок выглядит как речной,это дыра.А если взять для примера города возле Валенсии,то море и песок совсем другой вид имеют и пляжная линия широкая.
Диверсификация• 15 февраля 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ну типу так і є))) в мене не хочуть завантажуватись фото чомусь, але реально Затока. Якщо порівнювати з тим же Лазурним берегом або Грецією то небо і земля. В Іспанію на море я більше не поїду.
А где именно в Испании вы были, что вам не понравилось?
Сорока-ворона• 15 февраля 2025
В Калелье были, отличный пляж, если подальше от центра, немного людей, чистое море, Барселона рядом...
Сорока-ворона• 15 февраля 2025
Калелья
хутряна володарка• 15 февраля 2025
Ответ дляМагиня
я хочу Іспанію, бо обожню історію, але не можу знати точку від якої почати відлік знайомста з країною. Але точка потрібна пляжна
Езжайте в Таррагону в середине июня- мы жили в старом городе в прошлом году, до пляжа недалеко, они были полупустые, сам городок понравился, Барселона рядом и нет этой сумасшедшей набережной с зазывалами , как в Салоу
автор Магиня • 15 февраля 2025
Ответ дляРепетиторша
Август 2024
Дякую за фото підтвердення слів, але це радше виняток з правил або ж малорозкручене курортне містечко.
автор Магиня • 15 февраля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Конкретнішн де це? Дякую за фото.
автор Магиня • 15 февраля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
фото
Пишіть місця, будь ласка, щоб реально глянути на гугл мапс
автор Магиня • 15 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Калелья
Дякую, розгляну пропозицію
Белочкой зови• 15 февраля 2025
Іспанія дуже різна всюди
ША! я прийшла!• 15 февраля 2025
Ответ дляМагиня
Конкретнішн де це? Дякую за фото.
Это Коста Брава, S´Agaro та Llafranc. Во втором посте микс - Майорка и Коста Брава (Platja d´Aro)
автор Магиня • 15 февраля 2025
Ответ дляхутряна володарка
Дякую, але середина червня - море в Іспанії не дуже за відгуками знайлмих які там були саме в червні. Плюс там проходить холодна течія з Атлантики під берегами Іспанії, кооись детально вивчала карту холодних і теплих течій Середземного моря.
автор Магиня • 15 февраля 2025
Ответ дляБелочкой зови
Іспанія дуже різна всюди
Дякую, останнє фото Бенідорм Ефектно
автор Магиня • 15 февраля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Дякую.
Белочкой зови• 15 февраля 2025
Ответ дляМагиня
Дякую, останнє фото Бенідорм Ефектно
Це все Кальпе, курортне місто
Від Аліканте їхати 80 км в сторону Валенсії по узбережжю
автор Магиня • 15 февраля 2025
Ответ дляБелочкой зови
Це все Кальпе, курортне місто
Дякую за пояснення, краєвид неперевершений!
хутряна володарка• 15 февраля 2025
Ответ дляМагиня
Где то с 15-20 числа вода становится очень теплой и пока нет толп туристов- очень комфортно