СпайдерВумен• 15 февраля в 01:10

Одяг для підлітків

Матусі, де ви купуєте, окрім Зари, одяг своїм дітям в розмірах 158,164?
РокерША• 15 февраля в 01:11
Бенеттон
Крижана бурулька• 15 февраля в 01:11
Бершка
Святатабожа• 15 февраля в 01:14
Вайкики, ДеФакто, Хауз и Кропп, НМ.
палка-копалка• 15 февраля в 01:15
Бершка, некст, в деяких магазинах дивиться уже не з підліткового, а в дорослому, ойшо, наприклад
палка-копалка• 15 февраля в 01:17
Ответ дляСвятатабожа
Вайкики, ДеФакто, Хауз и Кропп, НМ.
НМ мене щось розчаровує, низ через раз нормальний, а то мале, вузьке.
Вредняжка• 15 февраля в 01:24
Reserved, Bershka, Stradivarius, H&M
неДодекаэдр• 15 февраля в 01:25
Та вже на такий зріст можна всюди купувати речі. Зара, Бeршка, H@M.... Nike, Adidas....
З родзинкою• 15 февраля в 01:26
Резерверд, сын и дочка чаще всего там покупают и в заре. Дочка ещё в Страдивариус.
Потужна махіна• 15 февраля в 01:35
Підліток НМ, ДеФакто, Голді, Calliope. Старшій 19, в основному Mango
Закусенец• 15 февраля в 01:35
Хаус
Щебетуха• 15 февраля в 02:26
Ці розміри не проблема. Проблема - 170, але вузькі плечі, груди, талія... За ростом вже не дитячий, за об´ємами ще не дорослий)))
Святатабожа• 15 февраля в 20:22
Ответ дляпалка-копалка
Мы все с примеркой. Лет до 10 еще брала просто по замерам.