Йосип_молодий• Изменено 15 февраля 2025

Продаж товарів 18+ у дитячій зоні

Як вважаєте, це норм?
Це стоїть на касі другого поверху, серед дитячих товарів магазину Територія Мінімальних цін на м. Харківська у Києві. Продавці і адміністратор нічого такого не бачать, бо: ’це касова зона’, ’ми ставимо товар там, де найбільший потік покупців’ і ’дитині можна пояснити, що є ігри для дітей, а є для дорослих’.
А як вам? Це просто я така несучасна, якщо вважаю, що таким товарам там не місце?)
Свезло так свезло• 15 февраля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Для вас дійсно це товари одного рівня?
Они не детские. Крапка. Хотя если убрать шампанское, то этот отдел станет не детским. А детское шампанское это вообще пропаганда алкоголизма с раннего возраста. Это, как вы думаете, какой уровень товара?
Луковая• 15 февраля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Ну я вчора вже майже так і виглядала, бо викликала адміністратора) Поки що їх тегнула на ФБ, написала тут (такі мережі зазвичай моніторять соцмережі) і шукаю, чим це регулюється, щоб дійсно не бути голослівною.
Через тиждень зайду гляну, чи прибрали. Якщо ні і знайду правила розміщення, які таке обмежують, тоді ’піду’ далі.
Обязательно. И я бы неделю не ждала.
Радикальная• 15 февраля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Взяли і пішли. Це гра, ви ж якось дитину зробили, не чудіть. Якщо тема секса табу - в дитини починається нездоровий інтерес.
Вы знаете, я читала интерьеров где тетка, при маленьком сыне, прокладки меняет.
И сыну объясняет что ей не больно

Это норм или нет?
Dоe• 15 февраля 2025
Ответ дляЛуковая
Удалено администрацией...
Игры карточные не засовывают🤦‍♀️
Радикальная• 15 февраля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Зачем показывать специально?. Но если увидел - ничего плохого в этом нет.
Давайте с детьми в сексшоп ходить.
Ой, там почему-то 18+ наклеили на дверь
Кумедна• 15 февраля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
А якщо у будь-якому магазині, в Сільпо, наприклад, в прикасовій зоні будуть лежати вібратори - буде норм?
А що, лежать?
Не бачила ніколи.
В даному випадку сказати, що це ігри для дорослих цілком достатньо, малій дитині цього досить, а велика і так розуміє.
Попихтю та й годі• 15 февраля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну т е ребенку нужно объяснить, что в этой игре мама жарит папу в задний проход игрушкой?
Не вмію заміряти• 15 февраля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Це такий вік ні туди, ні сюди) Бо припустимо діти до 6 років навіть не звернуть увагу на ці коробочки. Я б зі своєю 4річкою навіть увагу не звернула. А от старший 12 вже в курсі деяких речей. Але скажу вам правду, що вони зі своїми друзями вже цікавляться темою сексу і бачили не тільки мультмалюнок голої жінки. Серйозно, тому для них це не буде новиною. Син мене б не питав нічого швидше за все, засоромився б.
Але місце могли б знайти і більш підходяще.
Свезло так свезло• 15 февраля 2025
Ответ дляЛуковая
Удалено администрацией...
Вопрос в детской зоне или в моей писе? Раз детская зона, то никаких павербанков и кошельков там не должно быть. Автор очень опрометчиво это пропустила. Надо срочно звонить в полицию.
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляЛуковая
Автор, просто звонок на горячую линию. Или куда то ’выше’. И продавцы быстро уберут это из предкаски.
О, чогось про гарячу лінію я забула, дякую
Свій варік• 15 февраля 2025
А на нетфликсе сериал про геев в возрастной категории 6+
Луковая• 15 февраля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Дело не в детях, а в идиотах взрослых. Ни один нормальный админ магазина не позволил бы сделать такую выкладку товара на предкаске. Видать там админ больной на голову..
Это не то что стыдно это просто ТУПО.
Ещё бы самотыков натыкали на кассе ’потому что продать надо’.
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Ні, там не тільки шампанське дитяче) там повно дитячого. Бо та частина магазину якраз на тому спеціалізується.
Радикальная• 15 февраля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
А давайте ребенку покажем павербанк и такую игру.
На улице
Чужому

Посмотрим результаты!
ОхиИВздохи• 15 февраля 2025
Душнила
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Моя теж багато знає. Навіть занадто. І бачила не тільки малюнки. Ну але ж... А в 6-7 років? Читати вже ж вміють)
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Душнила
Ви продавець чи адміністратор ТМЦ?))
Свезло так свезло• 15 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
На улице
Чужому

Посмотрим результаты!
О. Уже на улицу перешли. Дальше начнёте по квартирам шариться со страпоном в поисках детей.
Вопрос остаётся открытым. Магазин, детская зона, зачем там наклейки и павербанки?
Не вмію заміряти• 15 февраля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Навіть якщо в 6 і прочитає рольові ігри, то що їй дасть ця інформація? Ігри і ігри) Минулого року застукали малого, як йому друг скидав картинки. Ця тьотя на вашому фото пуританка в порівнянні) Спокійно поговорили, але ж від цього нікуди не втечеш.
3@йk@• 15 февраля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Дуже рада за Европу де ви це бачили, бо я чомусь такого не спостерігала. Але в нашій країні, товари сексуалізованого характеру знаходяться в спеціалізованих відділеннях. Тому в ларьках з пресою не продаються порнографічні журнали і на касах Еви не стоять страпони. Це абсолютно регламентовано законодавчо, то ж адміністрація магазину порушує закон. Секс продається і якби так можна було всюди, то всюди ви б і спостерігали подібні товари, бо це вигідно.
DM и BIPA
Причем вибратор на уровне глаз,а градусник внизу)
Луковая• 15 февраля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Ви продавець чи адміністратор ТМЦ?))
Подросток, для которого это ’вау и ничего такого’. Любой адекватный ВЗРОСЛЫЙ человек знает что для каждого товара есть свое место. Я ниразу такого например не видела на предкаске.
Это реально какой-то недалёкий идиот админ позволил такую выкладку. Я не думаю что продавцы сами до этого додумались. Значит им дали команду.
Попихтю та й годі• 15 февраля 2025
Ответ для3@йk@
DM и BIPA
Вы считаете что этот опыт нужно перенимать?
Радикальная• 15 февраля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
То есть, вы мой пример решили обсмеять?
Ну тогда давайте сразу у кассы магазина. При маме ребёнка

Как вам? Вашим сколько? Я могу пла ю потратить время и предложить поиграть!
Ну що ви, мамо!• 15 февраля 2025
{Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 173-VIII від 10.02.2015 }
Розповсюдження та реклама продукції сексуального характеру в житлових будинках, приміщеннях органів державної влади, закладах культури і мистецтва, в підземних переходах, станціях метрополітену, електропотягах і вокзалах, у кіосках продажу періодичної преси і павільйонах, у місцях громадського відпочинку, на вуличних лотках і ринках забороняються.

Продаж і розповсюдження друкованої продукції та поліграфії сексуального чи еротичного характеру дозволяються лише в спеціально відведених місцях.

{Частина перша статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 173-VIII від 10.02.2015 }
От і все. Є закон. Автор, я б на вашому місці ще раз навідалася у той магазин і, якщо змін не відбулося, просто викликала поліцію.
Барбітта• 15 февраля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
На самом деле это кринж и треш. Но что вы хотите в стране, где проституткам вручают ордена, а онлифанщиц рекламируют из каждого утюга как основных налогоплательщиков?
Крінж це те що ви вважаете що сексом займаються тільки простітутки і онліфанщиці. А діти у вас і пробірки і презервативів на касі вони ніколи не бачили?
3@йk@• 15 февраля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Я считаю нужно перенимать опыт здорового отношения к сексу,это просто часть жизни,физиология
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!

Дякую за посилання!
Навідаюсь в понеділок після роботи обов´язково
Радикальная• 15 февраля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Там, ниже, выложили часть закона
Ой , закон на стороне автора

Сможете такое про павербанк найти?
Попихтю та й годі• 15 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
Страпоны мои дети точно ещё не видели...
Радикальная• 15 февраля 2025
Ответ для3@йk@
А страпон это к чему отнесем?