Йосип_молодий• Изменено 15 февраля 2025

Продаж товарів 18+ у дитячій зоні

Як вважаєте, це норм?
Це стоїть на касі другого поверху, серед дитячих товарів магазину Територія Мінімальних цін на м. Харківська у Києві. Продавці і адміністратор нічого такого не бачать, бо: ’це касова зона’, ’ми ставимо товар там, де найбільший потік покупців’ і ’дитині можна пояснити, що є ігри для дітей, а є для дорослих’.
А як вам? Це просто я така несучасна, якщо вважаю, що таким товарам там не місце?)
Prervana• 15 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
фото
Это корсет с лифом. Латексный. На косточках. Жесткий такой, форму держит😆😆😆😆

Знаю бакси• 15 февраля 2025
Наскільки я пам´ятаю,то це все регламентується.Не думаю що відбулися зміни.Можна скаржитись.
фрау Гітта• 15 февраля 2025
Моя дитина ще з 12 років знає що таке секс, презирвативи. Щоб в 15 років не принесла цікаву знахідку бо не знала звідки діти беруться, як тут багато писало.
Бавовна• 15 февраля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вы уверены, что есть запрещающий закон? С таким подходом и магазины белья можно убрать с глаз подальше. А с ними и товары для беременных. Потом кого-то смутят памперсы, а потом вы без стеснения и прокладки в аптеке не купите, не говоря о вагинальных свечах или клизме. Как вам, кстати, реклама лекарства от геморроя?
Деликатность, такт и уместность это, конечно, важно. Но чувство меры не всем дано.
Законом України “Про захист суспільної моралі” від 20 листопада 2003 року №1296-IV.
Обмеження щодо розміщення такої продукції:
Продукція сексуального чи еротичного характеру може розповсюджуватися лише за умови її недоступності дітям та ненав’язування споживачам. Це означає, що така продукція повинна бути розміщена в місцях, де діти не мають доступу або можливості її бачити.
Сизоока бестія• 15 февраля 2025
Я була у цьому магазині. Це не дитячий магазин. На 2 поверсі продається взуття для дорослих та дітей, чоловічий одяг, товари для тварин, дійсно є дитячі товари, також сумки, може ще якісь хлам. Але магазин не дитячий! Вас же не пригерить, що у книжковому магазині можна купити як Гаррі Поттера так і Камасутру, а у більшості маркетів презервативи і лубриканти на касі. ТМЦ - не дитячий магазин.
Бавовна• 15 февраля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Потому что надо, чтобы общество деградировало, думало только о жрачке, сексе, шмотках/тачках. И чем раньше в это вовлечется, тем лучше и надежней результат.
Дочка подруги в 6 лет заявляет, что ей не нужно образование, главное, быть красивой и найти папика для денег.
Можно было бы посмеяться, но….
Не только наше. Все, что в мире творится, результат деградации
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Моя знає з набагато молодшого віку, і що?
Ви з своєю в 12 років вільно обговорюєте рольові ігри з використанням наручників для нових емоцій і подібне?))
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляБавовна
Він втратив чинність з прийняттям ЗУ ’Про медіа’. А в цьому законі я поки що аналогічних положень не знайшла, може деінде прописали. А може і тупо прибрали.
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Якщо ви буди саме тут, то точно знаєте, що ці каси розташовані саме серед відділу, де продаються дитячі речі та іграшки. Так, на поверсі є і відділ з взуттям, ніхто ж не спорить. Але навкруги кас - тільки дитяче)
Якби ці товари стояли на касах першого поверху, питань би не виникло

Dоe• 15 февраля 2025
Автор, может это сугубо выставили в честь 14 февраля? Вы не спрашивали?
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляDоe
А є різниця?
Вони мені нічого такого не сказали, тільки про те, що то касова зона, а не зона продажу дитячих речей. Ну так, але не зовсім, бо кругом кас в радіусі як мінімум 20 метрів - виключно дитячі товари. Біля кас так, є й інші. Але еротичних все-таки не очікувала.
Тундиринда• 15 февраля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Не виключно, але розміщена посеред дитячої, тому дітей в тій зоні повно. У них є ще одна касова зона внизу, серед дорослого одягу, але там менше покупців ходить)
Интересно, автор, были ли вы когда-нибудь во Львове и заходили ли в магазин Крам, где шоколадки вперемешку с леденцами в виде женских и мужских органов, а мягкие игрушки вперемешку со свечами в виде пенисов в натуральную величину. Ото бы вас удивило 😂😂😂
автор Йосип_молодий • 15 февраля 2025
Ответ дляТундиринда
Коли я там була, такого там не було)
Дякую, що попередили)) Або не заходитиму, або принаймі буду морально готова))
Барбітта• 15 февраля 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Можно было бы посмеяться, но….
Бо 6 річна від батьків це почула.
СКИБИДЫШь• 15 февраля 2025
Автор😅, ми колись давно поіхали в іспанію вибрали апартаменти читаю відгуки типу супер але багато гомосексуалістів на вулиц , ну думаю той що хай собі , ціна классна треба брать майже в центрі барселони 😄, Це реально вулиця сексшопів для меншинсв і це центр Барселони 🤪, меншій дитині було тоді 4 роки вона так з захопленням розглядала тих дядь в костюмах ангелочків )) було дуже весело Каже такі гарні костюми тільки чого вони на манекенів чоловіків вдіті ? Наче жіночі? Ну кажу і таке буває, Іспанські традиціі
Барбітта• 15 февраля 2025
Ответ дляБавовна
А тепер шукайте в законодавстві що таке продукція сексуального та еротичного характеру.
Бутербродница• 15 февраля 2025
Яка ви тошна
Котя_люлю• 15 февраля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Я не зануда, але якщо ви вже так доколупуєтесь, то на фото спущений ліф сукні і піднята спідниця.
а большое фиолетовое торчит от нее вперед такого, физиологического вида - это что такое, по-вашему?
Котя_люлю• 15 февраля 2025
Ответ для3@йk@
Как раз я в Вене)
Ну посмотрите где вибраторы в бипе и дм
не видела ) Может, это у вас в столицах такой разврат )) У нас в оберостерайх все чинно-благородно )

Котя_люлю• 15 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
Ото хвора фантазія, плаття наальовано, а старпон бачите. Ви старпон хоч раз бачили? Чи ви тільки під одіялом, щоб ненароком не побачити як виглядає член чоловіка?
о, в чат вошли опытные страпонессы
Котя_люлю• 15 февраля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Це гра для дорослих. З малюнком оголеної жінки. Без членів і страпонів. Це ваша хвора уява малює якість страшні картини. Як бачите переважна більшість тут побачили все адекватно. Місце не доречне, але роздувати і придумувати трагедію точно не варто.
а оголену жинку нормально детям лицезреть?
Котя_люлю• 15 февраля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Какие все нежные. В Швеции (Упсала) я сама наблюдала секс шоп прямо напротив автобусной остановки, окна в пол, на витрине белье, страпоны, манекены, куклы, фалоэмитаторы. А в метре от неё дети с родителями терпеливо стоят и ждут автобусы. Очень часто мусульманские дети. И знаете, там давно все всё рассмотрели, презики в шипах и стринги в радужный флаг никаких смущенных глаз не вызывают.
и что тут хорошего?
Котя_люлю• 15 февраля 2025
Ответ дляPrervana
В 10 она все уже давным давно знает из тиктока😆
так они и про наличие наркоты знают, это же не значит, что надо выкладывать ее на кассу, правда?
Котя_люлю• 15 февраля 2025
Ответ дляБавовна
ну вот.
Автор, пришлите администратору выдержку из закона, пусть там образовываются
Барбітта• 15 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Вітаю! У вас еротична фантазія розігралась, вже розібрались що то частина плаття. То у кого проблеми, у вас в голові, чи у магазина, що виставив гру з мальованими обнімашками на вітрину?
Котя_люлю• 15 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
та блин, куда мне до вас с вашими страпоновыми игрищами! Тихо молчу в сторонке.
Барбітта• 15 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Оголених ляльок барбі з грудьми вони бачуть щоденно.
Барбітта• 15 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
То ж ви замість плаття старпон побачили, не я.
Котя_люлю• 15 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
Удалено администрацией...
Муркошечка• 15 февраля 2025
Авторе, я Вам дякую, що попередили, бо часто бувала забігали з дитиною до того магазину по дурнички всякі. Тепер обійдемо стороною і підемо в інший. Вони не єдині, навкруги повно усяких подібних магазинів, аби гроші були