Та_все_ок_будет• 15 февраля 2025
Человек пропал без вести, тела нет, есть шанс что он жив?
Командир сказал что точно умер, но тела нет. Есть шанс что человек выжил??
Вишиванка• 15 февраля 2025
командир не договаривает. попробуйте найти побратимов и повыяснять
Морожена_курка• 15 февраля 2025
У подруги брат пропав. Спершу командир розповідав, що не знають , де він, може, в сзч пішов ... Потім зізнався - ´ми бачили, як він і ще 2 зайшли в будинок, через 20 хв туди прилетів снаряд, територія зараз вже під кацапами, зайти і евакуювати тіла ми не можемо. Але сподівайтесь , раптом, у тій хаті був погріб, і вони врятувались´ ... Вже 4 місяці сподіваються...
Замріяна• 15 февраля 2025
Нет шансов, если командование подтверждает
Значит, по трансляции, как минимум, видели
Все питаю зарання• 15 февраля 2025
В таких ситуациях родственникам ничего не компенсируют ? Может поэтому и не подтверждают точно. Несколько близких так пропало на войне (
Marinamariana• 15 февраля 2025
Ответ дляМорожена_курка
Может в плену …
Замріяна• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну, нужно пройти все этапы
Сначала статус бп, потом уже признание смерти и компенсация
Нет, не поэтому не подтверждают точно 🤦🏻♀️
А потому что из серой зоны невозможно забрать те тела
Столічна штучка• 15 февраля 2025
Ответ дляЗамріяна
Ну, нужно пройти все этапы
Вчора по обміну повернули більше 700 тіл. Звідки вони, по вашому?
Морожена_курка• 15 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
Может в плену …
Можливо. Але мамі їхній зараз важко - без надії сподіватись. Одне добре - другий син демобілізувався , є якийсь закон, якщо один син/дочка в родині гинуть/пропадають без вісті, інші брати/сестри можуть демобілізуватися.
Замріяна• 15 февраля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
700 тел) правильно, ждать обменов нужно
И тп
Часто и тел нет, как таковых
И тп
Часто и тел нет, как таковых
Marinamariana• 15 февраля 2025
Ответ дляМорожена_курка
Я когда смотрю как с кацапского плена возвращаются и родные встречают , там такие эмоции счастья , сама плакать начинаю . И разные истории есть , про кого то думали что погиб а он в плену оказался
Бюст Березуцкого• 15 февраля 2025
Є подруги в яких безвісти пропали чоловіки військові. Один скоріше всього помер, бо частину розбомбили, жінка вважає, що помер, але офіційно він ще померлим не є. Інша вже більше року чекає та надіється що живий, бо не зрозумілі обставини. Раніше бачила в старих фільмах, як матері до останнього чекали своїх синів з фронту, хоча війна вже закінчилась, не думала, що все повернеться
Все питаю зарання• 15 февраля 2025
Все может быть , и после многих лет, после окончания войны может вернутся . Пока нет точных доказательств - все возможно
Вумна, аж страшно• 15 февраля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Обмін же
Столічна штучка• 15 февраля 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Обмін же
Я про типу ’сіру зону’
Зрозуміло, що обмін, а не акт доброї волі
Замріяна• 15 февраля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Я про типу ’сіру зону’
Вы о чём вообще
Серая зона - там бои
Какие тела из серой зоны? Сначала она должна стать под контролем кацапов, потом кацапы собирают тела наших, да
Возможно
Но никакой тщательности сбора там нет
Укатаные танком не соскребают с гусениц, для нашей стороны
Серая зона - там бои
Возможно
Но никакой тщательности сбора там нет
Покорительная• 15 февраля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
700 тіл….. в мене серце рветься .
Прокляті всі хто винен у цій війні. І хто може, але зупиняє і заробляє.
Гл. Амурная• 15 февраля 2025
Часто буває що орки обстріляли і наші поранені лежать, то ті що цілі тікають і кидають поранених, бо самі хочуть вижити, а орки в більшості нажаль добивають, шанс що пораненого в полон візьмуть дуже маленький(( так нашого сусіда сказали пропав безвісті, але потім вияснилось від побратимів, що кинули пораненим бо рятували себе, вже 3 рік як пропав, в полоні в списках його немає(( Шанс якщо є, то дуже маленький нажаль, командир міг би сказати, що зник безвісті, тоді якщо не збрехав, то можна було б надіятись( Те що тіла немає, то часто ховають тракторами в посадках в братських могилах, бо всіх не завжди виходить доставити(
Гл. Амурная• 15 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
На жаль частіше всього участь відома, просто як і раніше при срср брешуть( як пропав безвісті, то немає виплати як загиблому
Бронетапці• 15 февраля 2025
Ответ дляЗамріяна
700 тел) правильно, ждать обменов нужно
И тп
Часто и тел нет, как таковых
И тп
Часто и тел нет, как таковых
в нашої бухгалтерки чоловік пропав 2 роки тому.... побратими бачили тіла, але коли відбили позиції - тіл вже не було... так і рахується досі безвісти зниклим. Вже 5 раз здавали ДНК (питається якого милого, він же незмінний) і вона, і діти, двічі старший син їздив на впізнання - нема
Тра Ля Ля• 15 февраля 2025
В нас так було. Командир сказав, шо не вийшов з бою. Я прямо сказала: тоже, є надія, що можливий полон. Він сказав, що ні. Через кілька днів наші звільнили населений пункт і дістали тіло((
Але за три роки війни і різних ситуацій у знайомих сімей ясно одне: буває часом ой як по-різному. Тому треба сподіватися і вірити, поки не доведено зворотнє.