БезВзяток• 15 февраля в 16:40
Ви вірите в казки про те, що багаті люди бідно одягаються?
Вже вкотре бачу в темах щось на кшталт ʼмоя знайома - мільйонерка, має яхту і квартири, але носить секонд або одяг із сінсеюʼ
Або ʼзнайомий мільярдер, носить старі речі, витрачає на іншіʼ
От чесне слово, ні разу не бачила хоча б директора у вʼєтнамках і майці-алкоголічці.
Або у штанах із віддутими наколінниками , чи у кофтині з дирками.
Всі топ-менеджери одягнуті охайно і з голочки, одяг якісний.
Ви реально бачите таких людей у житті?
Блондинка в Шоколаде• 15 февраля в 16:42
Ну наш директор виглядав, як із секонда. Льняні сорочки, мішкуваті штани, розтоптані мокасини. Йому не потрібно було щодня виглядати, як на параді. Заморочуватись сенсу не бачив. Обожнював ходити пішки і на роботу, і з роботи.
А Я Самая Самая• 15 февраля в 16:42
Не, секонд мы не носим и не носили, но одеваемся обычно
У меня только обувь, сумки и очки недешевые. Не миллиардеры, но обеспеченные
Галябалована• 15 февраля в 16:43
Дорогі лахи часто зразу як шмата виглядають
І понти колотять ті хто накрали, а ті що заробили незаморачуються над цим
ДелайКак_Я• 15 февраля в 16:43
Реально бачила мільярдерів у кросовках Нью беленс, джинсах лівайс і футболка найкі . Але це в США. Одяг непоганий, але масмаркет, не за шалені гроші.
Ашотакоя• 15 февраля в 16:43
Есть богатые, которые одеваются просто. Просто их вьетнамки могут быть там от, условно, Прада, а не с Тему. Такого, что в секе люди из списка Форбс роются, я, конечно, не верю.
Почемучечка• 15 февраля в 16:43
Моя директорка вдягається скромно, яхти вона не має, але директорка укр офіса невеликої IT контори, заробляє гарно.
Светка-пипетка• 15 февраля в 16:43
колись нам в фірму ходили всякі промоутери. так ті носили ділові костюми. якоби солідні люди. директор такого не носив
Маю декілька думок• 15 февраля в 16:44
Про наших не знаю,знаю сімю британців,одягаються в аби що,діти у бу часто,живуть у будинку за півтора мільйони,мають ще 2 квартири але машина дешева за 3 тис фунтів з поламаним кондиціонером. Але на відпочинок кудись літають кожен місяць або два.
Почемучечка• 15 февраля в 16:44
Ответ дляСветка-пипетка
Свідки Єгови ще в костюмчиках постійно
Сама не знаю• 15 февраля в 16:45
Подивіться на Цукенберга - сіренька футболочка від якогось Кончинеллі, і не париться.
Светка-пипетка• 15 февраля в 16:45
Ответ дляПочемучечка
Свідки Єгови ще в костюмчиках постійно
я сама особисто колись потрапила в Тяньші, так вимогали з нас деловий костюм
ПуГоФФка• 15 февраля в 16:47
Знала бабульку з прізвищем Ротшильд. Не скажу, що одягалась дешево, але виглядала завжли скромно. Пальто норкрю всередину, запросто могла і з пластикового стаканчика чай пити у відповідних ситуаціях. Ніколи не вела себе зверхньо.
Наша взяла• 15 февраля в 16:47
Мільярдерів не бачила, а мільйонерів бачила дуже просто одягнених.
Санта Барбара• 15 февраля в 16:48
Ответ дляАшотакоя
Санта Барбара• 15 февраля в 16:49
Мой одноклассник долларовый миллионер. Одевается в Хилфигер, Маркополо в основном.
В гости звали?• 15 февраля в 16:50
Бачу. Чоловік мій. Заводів-пароходів нема, але міг би собі дозволити і люкс, якби хотів. А так...я собі трохи лице фейспалмом не розбила, коли ця людина на моє питання, чого він в ресторан в кроксах поперся, з гордістю відповіла, що вони тепер вже не драні, він їх гвіздком відремонтував 😂
В секонді не вдягається, це правда. Але не з якихось міркувань ’крутості’, а тому, що це час і зусилля
Губка Боб• 15 февраля в 16:51
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
и что, льняная сорочка стоит 100 гривен?
их в сенсее даже нет, там и хлопок то редко можно найти нормальный. все остальное - стекловата
Оце так цабе• 15 февраля в 16:51
Хозяин нашей ай-ти компании (штат ее на минутку 860 человек),носит растянутые мятые футболки ( правда не знаю сэконд ли 😂) и летом во вьетнамках ходит, почти всегда. Имеет громадный дом и несколько очень дорогих машин, постоянно летают семьей куда-то отдыхать. США.
Губка Боб• 15 февраля в 16:53
Ответ дляДелайКак_Я
и в этом всем он на переговоры идет, да?
Губка Боб• 15 февраля в 16:54
Ответ дляМаю декілька думок
интересно, почему не каждые две недели
Оце так цабе• 15 февраля в 16:55
Ответ дляВ гости звали?
А что в ресторан нельзя в кроссах? Только в лаковых туфлях ?
Незнакомлюся• 15 февраля в 16:56
Коли ми заробляли на квартиру, були мільйонерами) але ходили в одягу з секонду і їли найдешевші продукти)
КвартираЧья• 15 февраля в 16:56
Найдите в интернете фото Романа Абрамовича. Ну бомжатина бомжатиной) И где-то слышала выражение, что мальчики в костюмах работают на мальчиков в шортах.
Губка Боб• 15 февраля в 16:56
Ответ дляСама не знаю
и стоит она 3 доллара, да? как и синсей
Оце так цабе• 15 февраля в 16:58
Ответ дляНезнакомлюся
Зачем ?