БезВзяток• 15 февраля в 16:40

Ви вірите в казки про те, що багаті люди бідно одягаються?

Вже вкотре бачу в темах щось на кшталт ʼмоя знайома - мільйонерка, має яхту і квартири, але носить секонд або одяг із сінсеюʼ
Або ʼзнайомий мільярдер, носить старі речі, витрачає на іншіʼ
От чесне слово, ні разу не бачила хоча б директора у вʼєтнамках і майці-алкоголічці.
Або у штанах із віддутими наколінниками , чи у кофтині з дирками.
Всі топ-менеджери одягнуті охайно і з голочки, одяг якісний.
Ви реально бачите таких людей у житті?
Ромашкинная• 15 февраля в 17:34
Начальник приезжает на работу подметать. У человека предприятие огромное, ресторан, таунхаус в городе, дом в Испании, квартира в германии, Ауди кю 7 , Мерседес Гелендваген и ТД. Вы верите в то, что человек у которого все есть приезжает на работу мести метлой? А вот нравится ему , дома скучно. Так почему богатые люди должны одеваться дорого? Знаете сколько у них причуд на самом деле..
Гостра на язик• 15 февраля в 17:34
Я бачила співвласника логістичної компанії в дирявих шкарпетках, поношених джинсах колінз та старій футболці. Але є нюанс. Компанія це декілька довгомірів та рефів, гроші постійно в обороті, періодично докупають то тягач, то реф. І ніколи немає грошей. А одяг йому купує дружина, стежить щоб було 2 комплекти одягу - один носить і другий в пранні
Крапипопка• 15 февраля в 17:37
Ну прямо щоб з дірками і розтягнуте - то ні. В секонді багаті - теж ні, бо це час на пошуки, а у багатих він дорогий. А от людей з середніми доходами, хто любить секонди знаю (ну от у моєї близької подруги 2 т долл зп - не багатство, але одяг точно може собі купити в ТЦ який захоче)
Платье Длинное бальное• 15 февраля в 17:43
Секонд - ні, джинси і футболки звичайні - так.
Обстановщица• 15 февраля в 17:44
Так, мої польські працедавці заможні люди купують дітям без проблем дешевий одяг. Причому не раз розмовляли на тему що, наприклад, в нульовому класі їх малого ( по суті зе як продовження садка, ще не школа) дитина ходить вбрана в одязі в пепко, притому що тато їздить на дорогому ролс ройсі і гроші мають, тільки малі гонять- їздять на тих колінах і не купують особо дорогого. Мала 3й клас ще і не має свого телефону, до слова школа приватна, не дешева, в центральній частині Варшави. Говорили ми то до того, що моя племінниця в 5класв заявила мамі що їй стидно ходити з сяомі, так як в класі всі з айфонами, і лише вона, та дівчинка з багатодітної сім´ї з дешевим телефоном. Ну от вони мені кажуть що в них якось дітям в школі їх пофіг, але там і айфонів батьки не понадавали, принаймні 0 та 3ій клас, і ніхто не одягає якось спеціально тих дітей, навпаки що вони, що інші діти ходять в дешевому щоб не шкода було. Але зимою в них Маямі по розкладу було, осінню Балі, і літом сидять в Європі на морі.
Залетна Я тут• 15 февраля в 17:46
Ответ дляИрина Веселуха
Не читайте поміж рядків.
В смысле?богатые австрийцы одеваются дорого,но не кричаще,фермеры это отдельная история
Неправдиша• 15 февраля в 17:47
Мій сусід по будинку, торгував металом на міжнародному ринку вагонними нормами. Власник купи нерухомості закордоном. Він одягався в секонді. От реально. Його жінка постійно жалілась на нього, що не хоче їхати в нормальний магазин. Дівчата одягались теж у масмаркеті. Він навіть прав на авто не мав. Або водій, або жінка. Синам купив кубики. Якщо він їхав на переговори, то тоді одягався в костюм, і караван машин спочатку паркувались на пів вулиці, потім гуськом їхали до ресторану.
ПуГоФФка• 15 февраля в 17:49
Ответ дляPinkMa
богатые редко себя ведут звенрхне
только богатое быдло, такие тоже есть конечно все эти блоггеры или певички ртом
Ну, ті хто ’блакитної крові’ так трчно.
А з князі у грязі....
Сама не знаю• 15 февраля в 17:51
Ответ дляГубка Боб
и что, льняная сорочка стоит 100 гривен?
их в сенсее даже нет, там и хлопок то редко можно найти нормальный. все остальное - стекловата
А я в секонді нарила собі і блузочки, і спіднички, і штанці. І балдю. А сукеночек не було, таких, як я хотіла. Тому прийшлося в магазинах шукати.
Сама не знаю• 15 февраля в 17:55
Ответ дляКсюшка94
Цукерберг в топе самых жадных знаменитостей)) П.с. По теме, может и ’простенько’ одеваются, но про секонд это конечно же сказки
По поводу жадности не знаю, а серые футболки он носит исключительно для того, чтобы не заморачиваться муками выбора. Ну и его простенькие футболочки стоят 300-400$, что доя него, разумеется, копейки.
Сама не знаю• 15 февраля в 17:56
Ответ дляНезнакомлюся
Коли ми заробляли на квартиру, були мільйонерами) але ходили в одягу з секонду і їли найдешевші продукти)
МОЛОДЦЫ!
Сама не знаю• 15 февраля в 17:58
Ответ дляГубка Боб
и стоит она 3 доллара, да? как и синсей
Не. 300-400.
Это вам не сенсей
Сенсей и я носить не буду.
Сама не знаю• 15 февраля в 17:58
Ответ дляОце так цабе
Зачем ?
Шоб гроші скоріше зібрати. Шо непонятно?
В гости звали?• 15 февраля в 18:01
Ответ дляПросто красавица
Знову ж таки, це тип мислення, який в видає бідність. Ресторан - це подія. Обовʼязково при цьому виглядати «відповідно»: сукня, зачіска, черевики лаковані, прикраси всі, які в хаті є…) Для людей забезпечених - це просто вечеря.
А в темі аро крокси ви б написали ’ой, фу, це не взуття для міста, жлобство’? Біполярочка у порадниць
Незнакомлюся• 15 февраля в 18:19
Ответ дляОце так цабе
Зачем есть дешевую еду ? Чтоб потом тратить на восстановление здоровья еще больше?
Лучше чуть дольше собирать на квартиру и питаться нормально.
Я ж не сказала «нездорову». Я сказала «дешеву». Тоді молоко, яйця і капуста були дешеві)
Зараз все скажу• 15 февраля в 18:29
Я таких знала, некоторые ещё и вняли как бомжи
Некомильфо• 15 февраля в 18:59
Ответ дляОтчебучкина
Згадала ще светрики шовку, чи то кашеміру з шовком. То страшне😱
Вы что-то путаете, не может кашемир или шелк плохо выглядеть
Отчебучкина• 15 февраля в 19:25
Ответ дляВ гости звали?
Тільки у тих, які впевнені що це одній ті ж люди
12 галюцинаций• 15 февраля в 20:07
Я один раз общалась с миллиардером, по нему не было видно, одет просто, без понтов. Возможно, вещи были дорогие, но не кричащие.
Те, кому нет необходимости производить впечатление, могут ходить как угодно. Секонд хенд - только если любители, все-таки, б/у и трудновыводимые средства обработки не всех устроят. Я читала, Бритни Спирс ходит
Ксюшка94• 15 февраля в 20:14
Ответ дляСама не знаю
Но и тоже ж, не из секонда или синсей)))
Ирина Веселуха• 15 февраля в 20:29
Ответ дляЗалетна Я тут
Я маю на увазі не фермерів( їх багатих немає, сільське господарство дотаційне ), а власників підприємств, які мають по декілька виробництв по всій Австрії, квартири у Відні, А живуть у власних будинках у селах . Якби мені на них не показали, ніколи б не повірила, що це мільйонери.
Залетна Я тут• 15 февраля в 20:48
Ответ дляИрина Веселуха
Так вы их видите на участке ,а не в мишленовском ресторане
Ирина Веселуха• 15 февраля в 21:02
Ответ дляЗалетна Я тут
Я їх бачу на вулиці, в магазині, в чому вони на роботу, на своє підприємство їздять. Ми говоримо про повсякденне життя, А не про те, в що вони теоретично можуть раз на рік одягнутися. В один із своїх будинків вони заселили українські сім´ї, віддали їм багато одягу. Тому я можу судити, в що зазвичай одягаються австрійські мільйонери
Залетна Я тут• 15 февраля в 21:05
Ответ дляИрина Веселуха
Надевают точно не синсей)
Перекус беру завжди• 15 февраля в 21:16
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну наш директор виглядав, як із секонда. Льняні сорочки, мішкуваті штани, розтоптані мокасини. Йому не потрібно було щодня виглядати, як на параді. Заморочуватись сенсу не бачив. Обожнював ходити пішки і на роботу, і з роботи.
Я якось приміряла лляний костюм - 25 тисяч гривень, так що…
У шефа звичайні фірмові футболки, а вони по 20 тисяч коштують, шкарпетки - 1 тисяча пара
Перекус беру завжди• 15 февраля в 21:19
Ответ дляСама не знаю
По чесному, якби мала необмежений бюджет, то ніколи б навіть не заглянула в секонд-хенд, дуже приємно одягати нові якісні речі і носити їх
Перекус беру завжди• 15 февраля в 21:20
Ответ дляДелайКак_Я
Реально бачила мільярдерів у кросовках Нью беленс, джинсах лівайс і футболка найкі . Але це в США. Одяг непоганий, але масмаркет, не за шалені гроші.
Але і не секонд-хенд
Перекус беру завжди• 15 февраля в 21:23
Ответ дляПросто красавица
Самоствердження через тряпки - прерогатива бідних.
Ага- ага)
Та вхід в клуб таких же людей якраз через відповідні бренди, особливо, це відноситься до марок авто, годинників, гаджетів
Незнакомлюся• 15 февраля в 21:51
Ответ дляСама не знаю
МОЛОДЦЫ!
Дякую) нечасто на цьому форумі можна отримати схвалення)
Сама не знаю• 15 февраля в 21:52
Ответ дляПерекус беру завжди
В секонді є відділи, де стокові речі з усіма рідними етикетками та ярликами, та і так попадають геть нові речі. Останні 5 років беру тільки нове.
Коли приїзджаю до ТЦ великого міста, то нічого цікавого не бачу. Крім взуття. Взуття і сумки купую нові.