БезВзяток• 15 февраля 2025
Ви вірите в казки про те, що багаті люди бідно одягаються?
Вже вкотре бачу в темах щось на кшталт ʼмоя знайома - мільйонерка, має яхту і квартири, але носить секонд або одяг із сінсеюʼ
Або ʼзнайомий мільярдер, носить старі речі, витрачає на іншіʼ
От чесне слово, ні разу не бачила хоча б директора у вʼєтнамках і майці-алкоголічці.
Або у штанах із віддутими наколінниками , чи у кофтині з дирками.
Всі топ-менеджери одягнуті охайно і з голочки, одяг якісний.
Ви реально бачите таких людей у житті?
Вся в кредитах• 15 февраля 2025
Я не топ, але маю гроші на все, не можу себе примусити купляти дороге. Бо скільки не купляла, все воно таке неякісне зараз. Я краще куплю ноунейм звичайний, але натуральні тканини, шкіру. Ненавиджу, коли все розписано брендами, колхоз. Можливо, якщо буде потреба якось справляти враження, представляти компанію, тоді подумаю. Але у нас навіть найголовніші в футболках і спорт штанах ходили. Бо всім пофіг, жара.
Вся в кредитах• 15 февраля 2025
Ответ дляКрапипопка
Ну прямо щоб з дірками і розтягнуте - то ні. В секонді багаті - теж ні, бо це час на пошуки, а у багатих він дорогий. А от людей з середніми доходами, хто любить секонди знаю (ну от у моєї близької подруги 2 т долл зп - не багатство, але одяг точно може собі купити в ТЦ який захоче)
Я нову парку за 89 грн в хумані купила, така в інтернеті декілька тисяч коштує.
ДелайКак_Я• 15 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
и в этом всем он на переговоры идет, да?
Автор не питала за переговори чи одяг в офісі . Звісно що в офісі вдягнені у костюм . Я говорю про поход в магазин, ресторан, клініку , і т.д.
СкрипяСердцем• 15 февраля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Я маю на увазі не фермерів( їх багатих немає, сільське господарство дотаційне ), а власників підприємств, які мають по декілька виробництв по всій Австрії, квартири у Відні, А живуть у власних будинках у селах . Якби мені на них не показали, ніколи б не повірила, що це мільйонери.
это потому что они заработали, а не украли) у моей подруги муж австриец имеет 3 отеля, а собственного жилья нет
Просто красавица• 15 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Ага- ага)
Та вхід в клуб таких же людей якраз через відповідні бренди, особливо, це відноситься до марок авто, годинників, гаджетів
Мова в темі не про авто, бізнес і нерухомість, а про одяг.
Залетна Я тут• 16 февраля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Для того чтобы при банкротстве не пришлось его продавать)
Вчора подруга , яка живе краще мене по доходах приблизно так сказала, що їй не приносить задоволення тратити гроші на шмотки. Купляє тільки саме необхідне, але не в секонді чи сінсею. Якраз вони купляють зручні, якісні, класичні моделі, без кричущих кольорів. Такі ніколи не бувають дешевими , на розпродажах теж не вишукають. Такі люди цінують свій час і чужий, затрачений ресурс, і ніколи не куплять позаминулу модель. Вони можуть купити собі саму зручну пару з самої нової колекції, просто тому, що рідко сидять в інтернеті а покупки роблять - прийшли, поміряли - купили. Це описую знайомих в своєму колі, які по сучасних мірках є забезпеченими. Дуже багаті думаю мають схоже мислення.
В гости звали?• 16 февраля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Державні дотації - це взагалі не означає, що люди на цьому не можуть заробляти непогані гроші. Це просто, хвилинка лікбезу)