Клин_Кляйн• 15 февраля в 21:40
Японський манікюр
Дівчата, хто купляв набір для японського манікюру і покриває ногті дома сама, це зручно, як часто робити, задоволені? Чи не має сенсу купляти набір і робити дома?
Тримаю свічку• 16 февраля в 00:56
Делаю дома, отличная штука, ногти выглядят блестящими, носиться где то 2 недели, потом начинается на концах блеск стираться. Я так вылечила ногти после 8 лет непрерывного гель лака
Тримаю свічку• 16 февраля в 00:59
Маникюр делаю обычный в салоне, самой лень и так аккуратно у меня не получается, а вот уже покрытие пастой и пудрой делаю сама дома, это легко
Великий сатирик• 16 февраля в 22:38
Спеціалісти вважають японський манікюр поліровкою, а не покриттям. Для бугристих пластин не бажано, гарно підходить для здорових, твердих нігтів. Це по інформації в мережі.