Триндю-бриндю• 16 февраля в 07:29

Хто виїхав і ще ні разу за 3 роки не був вдома?

Більшість звісно вже приїздила в Україну за три роки війни і не раз. Чи є серед нас такі, хто за три роки ще не приїздив додому ніразу ? Розкажіть свої історії. Звісно це не стосується тих, хто виїхав повною родиною , я маю на увазі дорослі діти , їх батьки, онуки та бабусі з дідусями . Ми виїхали в США за місяць до війни , на відпочинок, і з тих пір так і не були в Україні. Крім батьків у мене більше нікого з родичів в Україні не має , звісно ми зізвонюємося, але вже три роки як не бачилися. Вони не хочуть їхати до нас в США, бо це далеко і клопітна справа, про еміграцію не думають . Я хотіла приїхати в Україну, але вони кажуть що небезпечно і краще мені з дітьми поки не їхати, чекати коли закінчиться війна. Я от все чекаю і думаю, багато таких, хто за три роки так і не був вдома і не бачив батьків?
Джага Джага• 16 февраля в 19:24
Ответ дляТриндю-бриндю
Можу і роблю це кожен день, але відеозвязок це інші відчуття. Я хочу щоб мої діти змогли фізично обняти бабусю з дідусем, сісти разом, поговорити , побути разом
А в вас багато дітей?
Джага Джага• 16 февраля в 19:26
Ответ дляТриндю-бриндю
Недалеко від кордону з білорашкою . Справа в тому, що вони не хочуть щоб я їхала під час війни, навіть якщо я почну збиратися, то це буде скандал.
А з якого саме ви міста?
Джага Джага• 16 февраля в 19:27
Ответ дляБочка порохУ
Ей просто тот муж нафиг не нужен, это же очевидно .
А вот что дети за 3 года не хотят увидеть отца для меня реально стрёмно.
Їй вже цей чоловік не потрібен.Він має з цим змиритися і шукати собі іншу жінку.Чим раніше він це зробить тим буде краще.
Джага Джага• 16 февраля в 19:31
А ви хочете назад приїхати в Україну жити?
Прибираю щодня• 16 февраля в 19:48
Мы смогли выехать только в сентябре 22, не были дома, оккупация.
Статус Ква• 16 февраля в 19:56
Ответ дляБочка порохУ
Значит, такой ’хороший’ папка, что дети его видеть не хотят
автор Триндю-бриндю • 16 февраля в 19:57
Ответ дляДжага Джага
Які саме обставини?
Чому вас так цікавить мій легальний статус перебування у США?
ЯяяКакаджамбо• 16 февраля в 20:12
Ответ дляЗараз все скажу
О, і моя знайома теж у Львів боїться їхати. Мама тут сама, вона єдина донька, за 3 роки з нею також не бачилися, як і з чоловіком. Говорить, що діти бояться їхати в Україну. Дітям 15 та 24.
Пипец. Зашоренная какая-то и такие же дети
Аноним Советчик• 16 февраля в 20:18
Ответ дляМама Никитки-2
Ваша донька має адвенс пароль? Ви ж написали, що не виізжає, бо може втратити гумстатус. А то вже інша причина, ніж у автора.
А зустрітись і в Європі можна. Було б бажання.
Ні, не подавалася. Я розумію, що виїжджати навіть з адвенс паролем - великий ризик, тому заборонила їй навіть думати в цьому напрямку.
ЯяяКакаджамбо• 16 февраля в 20:18
Ответ дляМенее Более
А вам дуже прямо вот тянет привести детей под прилеты
Ути бозе мой 😆
Слобожаночка• 16 февраля в 20:32
Я не приезжала. Сначала была оккупация, из которой я и ехала. Остальные отказывались ехать вместе. И как только подвернулся шанс выскочить, я им воспользовалась. После деоккупации и всё надеялась, что они приедут ко мне, но кое-кто всё ещё отказывается ехать, боится дороги. Вообще, хотела бы я знать ответ на этот вопрос.
А туда ехать опасно, каждый день гибнут люди. Но я уже почти ’созрела’ сьездить
Меня много• 16 февраля в 20:50
У меня минимум 3 подруги , которые за 3 года ни разу не были в Украине. Они все или из окупированой зоны , либо из прифронтовой. Им и ехать некуда. Две выехали и с детьми и мужьями, одна ещё до войны была разведена. У семьи одной и биометрических паспортов нет. Они выезжали по внутренним. Никто из них домой не рвётся.
Ms. Искренность• 16 февраля в 20:55
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А яке вам діло де вона бере гроші і за що живе???
Що за люди в нас , всюди жаба 🐸
Бля, до чого тут жаба? Не судіть по собі, а почитайте купу тем тут, як реальні люди живуть в штатах. А ця безробітна три роки там з одним чемоданом. Звісно, це правда. Хавайте цей нахрюк не буду заважати 😂
как тебе такое илон маск• 16 февраля в 21:04
Ответ дляБочка порохУ
Во множестве областей Украины они ничем не рискуют. А вот в Германии иногда маньяки убивают украинских детей.
Возможно, вы с горных районов, где нет даже тревог… Но и это не гарантия безопасности.
Мама Никитки-2• 16 февраля в 21:06
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вибачте, я вас не розумію. Я написала досвід знайомої. Може від причини залежить, смерть батька дитини вагома. Вона приїхала десь 2-4 тижні після похорону, була тут недовго і повернулась. Який зміст мені писати неправду?
Я зрозуміла. Так є дозвіл на екстрений виїзд. Но Нажаль в 24 році його дуже неохоче погоджували. І як завжди відмову ніхто не коментує.
Мама Никитки-2• 16 февраля в 21:09
Ответ дляАноним Советчик
Хай про навчання думає. Це правильно, що заборонили. А ви пробуйте візу робити. Потроху починають давати. Бо відразу після інавгурації масово відмови були.
Новорічна пальма• 16 февраля в 22:05
Ответ дляТриндю-бриндю
Мені хочеться, але я також не хочу сваритися із ними, щоб мама хвилювалася і відчитувала мене, що я не думаю про безпеку власних дітей іт.д. У нас гарні стосунки, і спакувати чемодан і приїхати просто так і не попередити батьків - зробити сюрприз я також не можу . Я буду в дорозі, і мало що може трапитися, а вони не зможуть дозвониться до мене…
Ми виїхали з Ізюму відразу ж після початку. Знайшли дуууууже далеких родичів десь біля Тернополя. Через тиждень чоловік повернувся. А я з дитиною дісталася Ірландії.
Батьки теж в Ізюмі. Мама забороняє навіть думати про поїздку туди.
Бо добре - як відразу і насмерть. Але якщо моя дитина стане ´людиною з інвалідністю ´ - я того собі не пробачу.
Вдячна чоловіку за те, що вивіз звідти нас відразу, і ми не пізнали ті жахіття.
Ну шо не так?• 16 февраля в 22:53
А на який саме курорт летіли в Америку?
Ну шо не так?• 16 февраля в 22:55
Ответ дляТриндю-бриндю
У мене є підстави , вони були і до війни .
Чоловік негр?
автор Триндю-бриндю • 16 февраля в 22:55
Ответ дляНу шо не так?
А на який саме курорт летіли в Америку?
Не на курорт, летіли у Маямі , зняли будинок на час відпочинку
автор Триндю-бриндю • 16 февраля в 22:56
Ответ дляНу шо не так?
Чоловік негр?
Ні, white
Ну шо не так?• 16 февраля в 22:57
Ответ дляТриндю-бриндю
Нічого не дадуть, просто хочу почути що я не одна така, дуже сумую і сьогодні один з таких днів , коли згадалися приємні моменти проведені разом з родиною
В чоловіка сестра в сусідній із Україною країні і то не приїздить , тільки до себе кличе
Ну шо не так?• 16 февраля в 22:58
Ответ дляТриндю-бриндю
Із якої ви області?
автор Триндю-бриндю • 16 февраля в 23:02
Ответ дляНу шо не так?
Із якої ви області?
У нас є прильоти в місті
Ну шо не так?• 16 февраля в 23:11
Ответ дляСірничок
До того як вони виїхали у них були гарні стосунки. Тому я і дивуюся. Каже ,що дуже боїться.
Чого боїться?
Ну шо не так?• 16 февраля в 23:12
Ответ дляТриндю-бриндю
Не всі живуть в Нью Йорку, і білети до нього можуть коштувати і 300 - 450 дол за одного . Все залежить від статуса, я чула що по програмі можна, якщо оформити відповідні документи. У мене є дозвіл на виїзд- вїзд
Все одно це не космічні суми ,в Японію набагато дорожче летіти
автор Триндю-бриндю • 16 февраля в 23:31
Ответ дляНу шо не так?
З нашого штату до Польщі це $2500 -3000 на сім’ю з 4 , плюс білети на поїзд до Києва , потім білет на автобус по Україні. Також оплата стоянки авто в аеропорту , приблизно $10 за день. Не дешево, але і не космічно дорого, проблема в тому , що довго добиратися потрібно
Как_б_не_так• 17 февраля в 02:02
Я ни разу за 3 года не ездила в Украину. Но мы тут семьей. Меня по сути в Украине ничего не держит больше. За родителями скучаем конечно, но они переезжать к нам не хотят. Моя мама приезжала к нам в гости в прошлом году.
Сірничок• 17 февраля в 07:43
Ответ дляНу шо не так?
Чого боїться?
Війни,прильотів. Каже у неї поріг страху низький дуже.
Ну, перелякана.
Ну шо не так?• 17 февраля в 12:16
Ответ дляСірничок
Ну, перелякана.
Є укриття