сЛАдКОежКА• 18 февраля 2025

Мама закидони видає

Сьогодні вдягнула спортивні штани а кофту чорну вдягнула чоловіка ( вона унісекс, чоловік не носить) теж чорного кольору...вийшов костюм! Мама сидить на кухні і побачивши мене в слід пропалила поглядом, і каже я небачила уттебе костюма!!! Занавес... кажу мам ти смішна, чому ти маєш все бачити і знати, конфта чоловіка- відповідь я небачилаиу нього такої ...бляяяч взрив мозга! І каже, що я її за дурочку тримаю, кажум мам зараз дурочка Я
Ищу Аленя• 18 февраля 2025
Чому ви живете разом?
Чупа-чупс• 18 февраля 2025
залиште її в спокої
Чтооооооооооо?• 18 февраля 2025
Вам треба навчитись не реагувати на такі фрази
Пишу з калідору• 18 февраля 2025
Вы не менее странная чем ваша мама. Два сапога пара.
Кинг-Конгша• 18 февраля 2025
Не бачила раніше - і сказала.
Коли люди живуть разом, речі запам‘ятовуються. Я іноді теж мамі кажу: о, нова кофтинка. Буває, що колись і одягала давно, я забула. Вона мені теж за новий одяг каже.
Ну якщо вам було сказано з претензією, то інша справа вже.
автор сЛАдКОежКА • 18 февраля 2025
Ответ дляИщу Аленя
Чому ви живете разом?
Впо і знімати дві квартири накладно
автор сЛАдКОежКА • 18 февраля 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Не бачила раніше - і сказала.
Так цілий шквал емоцій негатив, як це вона не бачила чи несказала за штани
КокошинЭль• 18 февраля 2025
А раніше вона лише мовчала?
Наче звичайні слова для немолодої людини..
У нас консьержки працюють 25 років і теж чиїсь кофточки можуть обсудити))
Ангел-предохранитель• 18 февраля 2025
Моя така ж, завжди ще з претензією, то купила і не сказала, то викинула і їй не віддала. Намагаюся не відсвічувати, бо заставляє відчувати себе винною
Кинг-Конгша• 18 февраля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Це неприємно, згодна. Але буде ще таке, скажіть спокійно, що ви дорослі люди і це особисті речі, захотіли - не сказали.
КокошинЭль• 18 февраля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну може слабоумість починається, не дай б..
Потім буде кричати що пенсію забираєте.
Впо- це тяжко пережити((
Пишу з калідору• 18 февраля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Это ваше восприятие.
Ну сказала она что то.
Мне б и в голову не пришло создавать конфликт на ровном месте.
Сказала б : ок, не видела и пошла б куда шла.

А вы и третьим глазом на затылке увидели как она ’поопалила вас взглядом в спину’, и начали ещё отгавкиваттся.

Вы точно мама и дочь. Вы одинаковые и вы явно наслаждайтесь этими перепалками
Надежда наш компас• 18 февраля 2025
Ви одна одної варті. Що тут скажеш 🤷‍♀️
Горня капучіно• 18 февраля 2025
Интересно, почему люди в своих неадекватных реакциях обвиняют других? Ну спросила мама и спросила, ничего страшного не произошло. Ответили на вопрос мамы и все.
Dolce.Vita• 18 февраля 2025
Ответ дляГорня капучіно
Підтримую 👍
Пишу з калідору• 18 февраля 2025
Ответ дляГорня капучіно
Потому что нравится либо участвовать в конфликтах либо чувствовать себя жертвой.
Очень многие люди, особенно женщины получают наслаждение от чувства жертвы .
Леді_в_пледі• 18 февраля 2025
Я б сказала ’штош’ і не звернула уваги. А чому ви так реагуєте?
Ангел-предохранитель• 18 февраля 2025
Ответ дляГорня капучіно
Просто є нюанси , це тон яким сказана ця фраза. Моя завжди запитує так, що ти відчуваєш себе винною, що щось купила, і починаєш виправдовуватися
Психологічка• 18 февраля 2025
Что она такого сказала, с чего у вас такая реакция. Нервишки шалят, успокаивайтесь))
Хтомолодець? Я!• 18 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
ому ви відчуваєте винною? ви купили за її гроші...ні... тоді чому77
ПлакалаВАвто• 18 февраля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Нічого собі!
У нас запитання про нові речі, це як про погоду - нейтральні розмови, нічого більше.
Наприклад мама може сказати: в тебе щодня нова сукня. Я поправляю: не нова, інша. Та й по всьому
Не думала, що бувають такі проблеми з такого нікчемного приводу.
МинерАлочка• 18 февраля 2025
ну не бачила и не бачила
автор, вы в неадеквате
Анонимарик• 18 февраля 2025
Вот это история, вот это драма, надрыв. Держите нас, пожалуйста, в курсе, что вы там с мамой друг другу говорите. С нетерпением жду продолжения этой увлекательной истории
Зліпок ступні• 18 февраля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Впо і знімати дві квартири накладно
В таком случае устраивайтесь на работу вместе с мужем и живите в семейном общежитии от предприятия, это недорого. А мама может в Европу поехать.
В любом случае взрослым детям не стоит жить вместе с родителями, это не жизнь. Кстати, ещё 50/50 что у вас из-за этого распадётся брак.
Малая еще та• 18 февраля 2025
Це пиз**ць..дві години маму осуджують,бо рота не так відкрила.
Дівчата,шуруйте на свої хліби