Королева Сарказма• 16 февраля в 13:18
До якого лікаря звернутися онлайн, щоб проконсультував, депресія
Колись років 5-6 назад був у мене такий самий стан, депресивний. Не скажу що депресія, лікар ( не памʼятаю який) виписав біфрен. Я приймала пару місяців - потім почав боліти шлунок від них і кинула їх приймати. Стан тоді налагодився мабуть.
Зараз помирилося , пригнічений стан, я почала по трошки пити ( тоді так само було)
Я зараз у іншій країні, шукаю лікаря онлайн, який проконсультує і скаже які можливо ліки підтримуючі потрібні
Ліки зможу замовити .
Підкажіть лікаря будь ласка
Дякую
Ліки зможу замовити .
Підкажіть лікаря будь ласка
Дякую
Королева Сарказма
• 16 февраля в 13:19
Ответ дляОскорбляю всячески
тільки не біфрен. то фігня
Мені допомагав, але мій шлунок їх не сприймає, тому не ризикну ще раз їх пити.
Але біфрен дуле простий препарат у порівнянні щ іншими
Оскорбляю всячески• 16 февраля в 13:20
Ответ дляКоролева Сарказма
у мене проблеми зі шлунком. не впливає він на шлунок
Королева Сарказма
• 16 февраля в 13:22
Ответ дляОскорбляю всячески
Мені впливає. Рік назад купила , пропила 5 днів і знову ті самі признаки.
Королева Сарказма
• 16 февраля в 13:23
Ответ дляЯзвочка
Я зверталась до клініки Скрипника онлайн.
Дякую 🙏
Язвочка• 16 февраля в 13:24
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую 🙏
Там можете і тести пройти на депресію, тривожність і т.д.
Оскорбляю всячески• 16 февраля в 13:24
Ответ дляКоролева Сарказма
вам просто лікувати треба шлунок. біфрен пустишка там нічого такого нема
Королева Сарказма
• 16 февраля в 13:25
Ответ дляОскорбляю всячески
Дякую.
Проблем зі шлунком не маю.
Біфрен прекрасно допомагав справитися з моїм станом.
Проблем зі шлунком не маю.
Наполеон Бонапарт• 16 февраля в 13:33
Я зверталась до лікаря Чередниченко Ганни Олегівни, вона приймає в Добробуті і консультує онлайн. В моєму випадку при депресії назначала антидепресанти і транквілізатори, давала різні завдання і рекомендувала книжки. Допомогло.
Королева Сарказма
• 16 февраля в 13:33
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Дякую
Оскорбляю всячески• 16 февраля в 14:41
Ответ дляНаполеон Бонапарт
оо. я ії знаю. дуже добрий лікар. але проти біфренів і тощо
Королева Сарказма
• 16 февраля в 18:05
Ответ дляЭт вернячОк
Обратится к психиатру , пройти лечение
Порадите?
Сколько_мне_лет?• 16 февраля в 18:12
Ответ дляКоролева Сарказма
Порадите?
Психиатр назначает препараты. А как Вы по украинскому рецепту их получите?
Разве что, чтоб кто-то выслал из Украины.
Или с рецептом на латинице идти к Вашему местному врачу, просить рецепт
Королева Сарказма
• 16 февраля в 18:22
Ответ дляСколько_мне_лет?
Я ж написала як…