Перемелица• Изменено 16 февраля в 14:09
Виїхавші, а що будете робити, коли війна почнеться в Європі?
Ви ж розумієте, що це вже сталось? Росія влаштовує теракти, внєдряє свої терористичні групи в Європі, погрожує ядерною. Скоро почнуться (та вже почались) масові вбивства і теракти, з залученням мусульман здебільшого. Викрадення і пробиття українців, мігрантські соціальні вибухи. Сирійця, афганці, араби - вони вже там в великій кількості
Європу ВЖЕ руйнують зсередини, послаблюють. Питання часу.
А що ви, будете робити, коли росія так як і на Україну нападе на послаблену Європу?
Перемелица
• 16 февраля в 14:15
Ответ дляБідося
а у меня уверенности насчет Европы только прибавилось. чем воевать будет россия, по мнению великих экспердов, корейцами?
А ви наївна!
побольшомусекретику• 16 февраля в 14:15
Ответ дляПеремелица
Ви серйозно? Ядерка вас не лякає? Орєшникі ті? Та Європа слабка як немовлятко!
Love_Love_Love_• 16 февраля в 14:16
Ответ дляПеремелица
В Австралію втекли?
Втікайте куди хочете, вас і так вже до 7 покоління прокляли, куди ви від себе будете втікати?
Техпаспорт на медузу• 16 февраля в 14:16
Ответ дляПеремелица
На недороблений орєшніе у нас є чудова ліщина
киш, матрьошки, звідси
Перемелица
• 16 февраля в 14:17
Ответ дляГрушки-яблочки
Ви зараз поводитесь як істеричка. Заспокойтеся, тоді поговоримо
Хто ви? Чому ви вирішили, що я хочу саме з вами говорити? Я спокійна взагалі то :)
побольшомусекретику• 16 февраля в 14:17
Щось давно про орешнік не було,так ви вирішили за рублі тема створити
Грушки-яблочки• 16 февраля в 14:17
Ответ дляПеремелица
Заввідділенням
Перемелица
• 16 февраля в 14:18
Ответ дляБідося
орешник от меня в 1км прилетел, не пугает ничуть, уж поверьте. а что меня пугает, так это количество проплаченных ботов, которые за продолжение войны, и прикрываются своей заботой о Европе. лучше б на завод пошли работать, там от вас больше толку миру..
Якщо що, то я мрію про припинення війни! За будь яку ціну. Чхати мені на ті копалини. Нам їх і так не бачити
Бідося• 16 февраля в 14:18
Ответ дляКринжова баба
Вы же в курсе,что мы сдерживаем войну при помощи капель оружия и денег ЕС?
Представьте себе если всю военную мощь НАТО дать нам? Ещё думаете,что русня на советских танках сможет победить НАТО?
В это верят только русские и только потому что тупые
еще в это верят все, кому выгодно продолжать войну, и выгодно продвигать этот нарратив в массы(
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 февраля в 14:18
зачем вы их пугаете? у них все хорошо и пох на оставшихся здесь)
Перемелица
• 16 февраля в 14:18
Ответ дляКринжова баба
Ну так и дышите ровно тогда, ваша дочь в безопасности,не то что в Европе)
Так моя донька в Європі взагалі то.
Кринжова баба• 16 февраля в 14:18
Ответ дляПеремелица
Так моя донька в Європі взагалі то.
Так перевозите её в Украину и сидите спокойно
Бідося• 16 февраля в 14:18
Ответ дляПеремелица
Удалено администрацией...
Перемелица
• 16 февраля в 14:18
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Скажіть де забрати і в кого.
Перемелица
• 16 февраля в 14:19
Ответ дляпобольшомусекретику
В Київ? Не прийму.
Перемелица
• 16 февраля в 14:20
Ответ дляГрушки-яблочки
Заввідділенням
Це в одній палаті з наполеоном? Лікуйтесь
Кринжова баба• 16 февраля в 14:20
Ответ дляБідося
Не понимаю кем надо быть чтобы верить,что натовское оружие может победить эрэф если его дать Украине, а если не дать, то раша захватит ес.
Натовское оружие резко перестанет работать, или солдаты НАТО не умеют его использовать? Или что в голове у людей?
Перемелица
• 16 февраля в 14:21
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так і є. Начиталась тему, про тих, хто 3 роки не приїздив. Як в гівно вступила
Грушки-яблочки• 16 февраля в 14:22
Ответ дляПеремелица
Так, так. І решта там теж вас очікує з квітами і шампанським
Бідося• 16 февраля в 14:22
Ответ дляКринжова баба
логика наших сми давно покинула чат
Перемелица
• 16 февраля в 14:22
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Борщичок• 16 февраля в 14:24
Ответ дляПеремелица
В Австралію втекли?
Життя взагалі небезпечна і дивна штука. Виявляється і в воюючій країні можна жити. Що скажете ні?!
Отак і в Європі воюючій будете жити, як припре.
Ні, то вернетесь в дідову хату в Україні. Так що не продавайте
Пані з калабані• 16 февраля в 14:25
Ответ дляКринжова баба
Про военную мощь нато тоже есть разные мнения. США умоет руки, а полтора пыльных леопарда мы уже заценили.
Европейцы медленные, заплывшие и играют в профсоюзы блаблабла. А кацапы, Корея, Китай, Иран долго булками не ерзают, в демократию не играют и забили болт на права.
Более того, для гибридной войны танки и армии не нужны.
Я считаю, что никто нигде не заколдован и вредно рассчитывать на представления о том, как должно быть. В дурдоме правил нет.
Паспортний стіл• 16 февраля в 14:25
Ответ дляПеремелица
А я не пропоную. Я питаю, що робити тоді? Куди тікати, коли почнуть вибухати школи, торгові центри і таке інше.
Конкретно вам только в Гондурас. Прямо сегодня. Обувайтесь скорее, медлить нельзя!
Перемелица
• 16 февраля в 14:26
Ответ дляБорщичок
Я вже повернулась. Маю думку, що в Україні буде безпечніше згодом. Через ядерку. Україну «бруднити» вони не стануть. Небезпечно близько до них.
Кринжова баба• 16 февраля в 14:27
Ответ дляПані з калабані
Я бы с вами согласилась если бы не видела как жалкие крохи с их стола останавливают вторую армию в мире
У них даже истребители давно другого поколения,а мы ф16 радовались как спасению, а у них это старая техника
Упругая попка• 16 февраля в 14:27
Ответ дляПеремелица
ми в Аргентині, уже всі отримали другий паспорт
Перемелица
• 16 февраля в 14:27
Ответ дляПані з калабані
Абсолютно вірно! Повністю згодна. НАТО виявилось повітряною кулькою, якщо не мильною бульбашкою
Борщичок• 16 февраля в 14:27
Ответ дляПеремелица
Ну то і рідні вернуттся як треба буде. Це не саме страшне