Перемелица• Изменено 16 февраля 2025

Виїхавші, а що будете робити, коли війна почнеться в Європі?

Ви ж розумієте, що це вже сталось? Росія влаштовує теракти, внєдряє свої терористичні групи в Європі, погрожує ядерною. Скоро почнуться (та вже почались) масові вбивства і теракти, з залученням мусульман здебільшого. Викрадення і пробиття українців, мігрантські соціальні вибухи. Сирійця, афганці, араби - вони вже там в великій кількості
Європу ВЖЕ руйнують зсередини, послаблюють. Питання часу.
А що ви, будете робити, коли росія так як і на Україну нападе на послаблену Європу?
Послушная• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
І кажуть, що в них немає їх багато, як виявилось. Нестача зброї.
Вони комфорт громадян порушувать не будуть. А от рашка зброю виготовляє шаленими темпами.
Ключеве ’кажуть’. Ви як ота бабка політиканша біля під´їзду.
автор Перемелица • 16 февраля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Не врите, ваши больше всего мечтают.))
Щоб звинувачувати людину у брехні, потрібно точно знати іншу правду.
Донька вчиться в універі і має внж студентський.
Сестра має внж вже дуже давно. Вони НЕ біженці. Ніяких виплат і інших плюшок. Вони мріють про закінчення війни.
автор Перемелица • 16 февраля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Она уже идет в Европе.
Украина находится в центе Европы, доброе утро!
Ну давайте причепимось до слів. Ясно ж, що мається на увазі ЄС. Чи клепки не вистачило це зрощцміти?
жар-птица Нюра• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
А кто собирается воевать в ЕС? Те, что десять лет две области берут?
Ну-ну
автор Перемелица • 16 февраля 2025
Ответ дляСмайлик
Ага, так прям і пишуть вам. ’ Мріємо щоб вас бомбили вічно, бо ми не хочемо повертатися’ . Доця ж ваша з сестрою так і мріют додому поїхати, не те що якісь там знайомі. Охоче віримо. Пишіть ще......
Відповіла на це вище.
Кажуть не так звісно. Це якась тупа маніпуляція з вашого боку. Ясно ж що можна іншими словами це передати
автор Перемелица • 16 февраля 2025
Ответ дляПослушная
Кажуть їхні політики. Що не так? Вони дійсно так кажуть. Тю
Тетя Фрося• 16 февраля 2025
Что там говорят, Россия нападёт сразу после того как Курскую область назад заберёт или наплюют на неё и в Европу ринутся? Это важно.
Як ухурделю• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Удалено администрацией...
Техпаспорт на медузу• 16 февраля 2025
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
жар-птица Нюра• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
А должны были обещать шашлыки?
Правильно, что говорят и готовятся
Обновили оружие, нам отдали старьё
Особенно Венгрия боится и Словакия
Бедные
Техпаспорт на медузу• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Якщо що, то я мрію про припинення війни! За будь яку ціну. Чхати мені на ті копалини. Нам їх і так не бачити
За будь-яку- це за яку? Бариня лягли і просють?
автор Перемелица • 16 февраля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Удалено администрацией...
Як ухурделю• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Удалено администрацией...
Техпаспорт на медузу• 16 февраля 2025
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Реанимация• 16 февраля 2025
Ответ дляКринжова баба
Вы же в курсе,что мы сдерживаем войну при помощи капель оружия и денег ЕС?
Представьте себе если всю военную мощь НАТО дать нам? Ещё думаете,что русня на советских танках сможет победить НАТО?
В это верят только русские и только потому что тупые
Коли рашка нападе на польщу або Балтію ната зробить вчергове морду цеглою і відвернеться так само як і від України. Якраз Балтійські країни це добре розуміють, а тому і підтримують Україну з усих сил.
Скользкая• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
А я не пропоную. Я питаю, що робити тоді? Куди тікати, коли почнуть вибухати школи, торгові центри і таке інше.
як куди?вам на родіну, на росію.
Kidstaff Bot• 16 февраля 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Seehund• 16 февраля 2025
Автор где же, вы?))
tanya_217• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Ви серйозно? Ядерка вас не лякає? Орєшникі ті? Та Європа слабка як немовлятко!
У Європи все ок
У США все ок
У Китаї все ок
У Британії все ок
США і рф зацікавлені в заморожені війни в Україні і тихесенько перетворити її на територію для видобутку природних копалин.

Їм важко буде примусити копати уран голими руками українців, тому у разі заморожування війни достатньо буде відкрити кордон для всіх бажаючих і зробити так, щоб зарплати не росли. Працездатні люди самі виїдуть в країни де є робота, ще і дітей своїх з собою заберуть. В Україні лишаються самі пенсіонери і ті потихеньку вимруть років за 20, щоб прискорити достатньо прикрутити медицину, що вже роблять по мірі необхідності
Особисто моє враження, що все це було з самого початку продумане саме для того, щоб Україну очистити від населення, для того, щоб видобувати корисні копалини
Дева Мария• 16 февраля 2025
Ответ дляБідося
на Мадагаскар тикайте, там точно не начнется
Билеты дорогие
Yeva-c21c• 16 февраля 2025
Ответ дляУпругая попка
ми в Аргентині, уже всі отримали другий паспорт
Круто!Розкажіть як Вам там клімат, люди, атмосфера.
Yeva-c21c• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Було б цікаво :)
Мої знайомі за кордоном відверто мріють, щоб війна продовжувалась і їх не вигнали
Яка ж Ви ....ніхто не мріє про завершення війни- це наклеп на людей, які залишились без дома, а Ви їх добиваєте.
Yeva-c21c• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Ні. Живу тут. В Києві.
Так що ж Вас так біженці турбують - живіть собі далі під ракетами та трасами шахедів
Perfect look• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
К словам вашим никто не цеплялся, не знать какие страны находятся в Европе очень странно.
Аюшка• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
А я виізжала :)
Звідки виїзжали?
m0onlight• 16 февраля 2025
пока штаты и раша не поделят Европу, то у нас война не закончится.
Иннесса• 16 февраля 2025
Ответ дляБідося
не начнется она в Европе. меньше верьте нашим сми проплаченным
Наивно
Миззери• 16 февраля 2025
Вернемся в безопасную Украину 👍
Вы автор забавная , вас уже война в Украине не беспокоит , только Европа ?
Миззери• 16 февраля 2025
Ответ дляПеремелица
Советую вам разобраться со своими проблемами сначала 👍
prozerpina123• 16 февраля 2025
Ответ дляРеанимация
А НАТО Украине что-то должны? Украина член НАТО? Или вам абы языком потрепаться?